Over 9467 Producten gevonden
Pagina 1/316

Hot Sale Factory Price High Quality CE RoHS Approved Single Mode glasvezel patchkabel met SC FC LC-connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,95-1,2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Gegoten

FTTH SC/APC Fast connector SC optische mechanische connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-0,7 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Lichtbron TYPE: Laser
  • Connector Type: SC-APC

Mini-type glasvezelsplitter voor PLC-splitter optische glasvezelconnector 1X2 Van de Chinese fabrikant

Referentie FOB Prijs: US $ 1,8 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Injection Molding
  • Lichtbron TYPE: Laser

FTTH FAC SC UPC/APC 01 Mechanische snelle optische vezelconnector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Connector Type: SC-APC

Abalone fiber-jumperpatchkabel met SC/APC, LC/UPC, FC, St-connectors, rood, Blauw, geel en aangepaste kleuren, OEM & ODM LSZH

Referentie FOB Prijs: US $ 0,6-1,5 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Poly Bags/Box/Carton
  • Standaard: 0.5-80m
  • Handelsmerk: ABALONE

Communicatie 12 Core MPO MTP Breakout Fiber/Fibra Optica/optische/optische kabelpatch Snoer

Referentie FOB Prijs: US $ 1,2-6,00 / Piece
MOQ: 100 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Lassen
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur

China Factory New Wholesale High Quality Blue Fibre Optical adapter

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3316-0,3714 / Piece
MOQ: 3.000 Pieces
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM
  • Verpakking: 50 Pieces / Bag
  • Handelsmerk: W&T
  • Oorsprong: Ningbo, China
  • Productiecapaciteit: 500000 Piece/Pieces Per Month

FTTH SC APC/UPC-veldeenheid snelkoppeling optische/optische glasvezelconnector Snelle connector voor netwerkkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,28-0,58 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request

Abalone OEM&ODM Hot Sale enkele/Multi Mode G652D G657A2 OM2 OM3 Patch Cord-glasvezeljumper met Oto-doos (Optical Telecommunication Outlet)

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-18,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM
  • Verpakking: 1 Reel/Box, 13 Boxes/Carton, 24 Cartons/Pallet
  • Standaard: O-1
  • Handelsmerk: ABALONE
  • Oorsprong: China

Samsung Senko Corning Huawei Optip Optiap Fullax Flex waterbestendig FTTH Ingress Protection Field Fast Optic/SC/LC MPO IP67 68 glasvezel Waterdichte connector

Referentie FOB Prijs: US $ 2,00-5,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Koude persing

Hot Sale Fiber Optic Equipment FTTH Tools SC/APC Plastic Quick Glasvezelconnector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,24-1,2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur

VGA HDMI van de elektronische Component USB Schakelaar van de Vezel DIN 41612 van het Wafeltje rf van de Speld FPC van de Uitrusting van de Draad van de Kabel DVI de Eind Waterdichte D-SUBRJ45

Referentie FOB Prijs: US $ 0,085-0,75 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: MT-RJ
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

SC/PC Duplex Adapters optische vezel in de verkoop

Referentie FOB Prijs: US $ 0,23-0,32 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Verpakking: Transparant Box, Zipper Bad

FTTH Mini Steel Tube module 1X4 Fibre Optic PLC splitter Met SC APC-connectoren

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-7,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Circulaire
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

Abalone OEM&ODM Single Mode G652D G657A2 optische glasvezelkabel PLC-splitter FC/LC/SC 1X4, 1X8, 1X16, 1X32 UPC/APC

Referentie FOB Prijs: US $ 2,00-12,8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Plastic Box/Plastic Bag/Carton
  • Standaard: 1*4, 1*6, 1*8, 1*16, 1*32

Glasvezelconnector SC/UPC Fast connector glasvezelkabel van hoge kwaliteit Apparatuur voor FTTH-netwerk

Referentie FOB Prijs: US $ 0,28-0,58 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request

SFP-Connector SFP Cage SFP-socket

Referentie FOB Prijs: US $ 0,35-1,5 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Strip
  • Fabricageproces: Koude persing
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

Microduct-connectoren voor gas-/waterblok voorkomen dat vloeistof in de terechtkomt Optische connector microkanalen

MOQ: 50 Pieces
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Oorsprong: Made in China
  • Gs-Code: 8517709000

MT-1523 gemaakt in China 48 Core PC IP68 glasvezelkabel Verdeelkast

MOQ: 10 Pieces
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 385*245*130mm
  • Handelsmerk: Melontel
  • Oorsprong: China
  • Productiecapaciteit: 5000PCS/Day

FC/APC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord 2,0 mm Simplex SM jumper

Referentie FOB Prijs: US $ 0,7-12,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: FC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Verpakking: 1 PC/OPP Bag, 100 PCS Into One Carton
  • Standaard: CE; RoHS; ISO

FTTH SC-B APC Mechanische veldeenheid optische snelle connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,27-0,52 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Koude persing

FTTH Quick Assembly Quick connector SC Fast connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,4-0,7 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Koude persing

Fabriek Groothandel HDPE Telecom Coupler Fiber Optic Straight Micro Duct Connectoren

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-1,00 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur
  • Oorsprong: Ningbo, Zhejiang
  • Gs-Code: 39174000
  • Productiecapaciteit: 2000000 Piece/Pieces Per Month

Groothandel goede kwaliteit pigtail LC LSZH PVC Indoor connector 12 F Fanout Kleur 0,9 mm LSZH Pigtails /bundel Pigtails2 meter

Referentie FOB Prijs: US $ 0,6-4,5 / Piece
MOQ: 5 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur

Abalone OEM&ODM New Design FC SC LC LSZH PVC binnenshuis Connector glasvezel jumper Patchcord pigtail Hoge kwaliteit fabrieksprijs

Referentie FOB Prijs: US $ 0,6-1,5 / pcs
MOQ: 100 pcs
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Poly Bags/Box/Carton
  • Standaard: 0.5-80m
  • Handelsmerk: ABALONE

Amtast Amt001 Fiber Fusion Splicer

Referentie FOB Prijs: US $ 900,00-1.300,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

1X2 OSW optische switch, mechanische glasvezelswitch met hoge prestaties

Referentie FOB Prijs: US $ 26,17-28,87 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Merk: OEM

High Quality Telecom Equipment Speciale Optitap naar SC/APC singlemode 3.0mm 2 meter glasvezel jumper FTTH waterdicht patchkabel

MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

China fabrikant glasvezel SC snelle connector Butterfly Fiberhome

Referentie FOB Prijs: US $ 0,38-0,49 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Koude persing

SC/UPC Fiber Fast connector FTTH SC optische mechanische connector Scupc-connector voor snelle aansluiting van optische vezels

Referentie FOB Prijs: US $ 0,24-0,45 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Gegoten
Tonen: 10 30 50