Startpagina Ontdekking van leveranciers Elektrotechniek & Elektronica's Glasvezel Kabel & Draden

Glasvezel-patchkabel Fabrikanten en Leveranciers

Glasvezel-patchkabel Totaal 928 fabrikanten en leveranciers gevonden met 2,784 producten

Shenzhen Hanxin Communication Optical Fiber Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied125
Plantengebied
Aantal Werknemers18
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
FTTH-netwerkkabel , glasvezelkabel voor binnen , glasvezelkabel voor buiten , MTP/MPO , glasvezelpatchkabel/jumper
ODM,OEM
ISO 9001
  • Binnenkabel SC/LC APC/UPC Simplex singlemode glasvezel/optische kabel patchkabel
    US$3,2 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Fabrieksprijs MPO/MTP glasvezel patchkabel OM3 MPO-MTP patch Snoer
    Bespreekbaar
    1 Stuk (MOQ)
  • Concurrerende prijs in de fabriek Single Mode/Multimode FC/SC/St/LC glasvezel pigtail Optical Fiber Patch-kabels
    US$0,1 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers119
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchkabel , glasvezeladapter , glasvezeladapter , glasvezeladapter , glasvezelkabel
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO9001:2015, ISO14001:2015, ISO45001:2016
  • Dys-voeding Simplex Duplex LC -LC OM3 optische kabel, 3m Patchkabel
    US$0,75 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • MU-Mu Simplex optische patchkabel Mu FTTH glasvezelpatch Snoer
    US$0,25 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • SC/UPC SC/APC jumper FTTH Outdoor Drop Cable 1core G657b3 glasvezel Optical Cable Patch Cord Eén uiteinde met trekoog
    US$0,18 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Shenzhen Sinet Industrial Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Netwerkkabel , alarmkabel , optische glasvezelkabel , coaxkabel , telefoonkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001, QC 080006, BSCI
  • Goedkoper Prijs Il minder 0,2 dB RL 60 dB SC APC Duplex Enkelvoudig optisch fiberpatchsnoer
    US$0,25 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • 50/125um om4 LCU-LCU Multimode Duplex PVC LSZH 3,0 mm optische vezel Optic Patch-snoer
    US$0,29 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)
  • Optische glasvezel SC/PC Single Mode Simplex glasvezel SC Patch Snoer
    US$0,35 / Stuk
    50 Stukken (MOQ)

Zhejiang Liutong Plastics Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2012

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers65
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
PVC-u-leidingen en fittings (ASTM Sch40 D2466) , kunststof buizen en fittings (ASTM DWV D2665) , UPVC-buis en fittings (AS/NZS2053.2: 2001) , PVC-u / PP grondstoffen , kunststof spuitgietmatrijzen
ODM
ISO9001:2015
  • LC/SC/FC/St duplex patchkabel
    US$0,1 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • MPO/MTP-MPO/MTP-patchkabel (mm)
    US$0,1 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • LC/SC/FC/St duplex patchkabel (mm)
    US$0,1 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)

Shenzhen Necero Optical Fiber And Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Fabrikant/fabriek
Optische glasvezelkabel , glasvezeljumper , optische kabel voor buiten , optische kabel voor binnen , gepantserde glasvezelkabel voor binnen
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • FTTH-glasvezelkabel G657 SM SC UPC Optisch FTTH-kabel voor glasvezelkabel voor productie
    US$0,01 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • GYTS optische kabel, glasvezelpatchkabels, Cat 6 patchkabels
    US$0,1 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • SC-SC Single Mode optische fiber patch cords
    US$0,1 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)

Hangzhou Chuangxiang Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2016

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied1000
Plantengebied
Aantal Werknemers24
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Cat5e , CAT6 , Cat7 , RG6 , RG59
OEM
ISO9001:2008
  • St-St enkelvoudig optische vezelpatchkabel
    US$1,00 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • Optical Fiber Patch Cord SC-SC Single Mode
    US$1,00 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • Optische glasvezelkabel 1-4 kernen FTTH Drop Flat Cable LSZH Stalen draad LC-LC patchkabel voor buiten G657A
    US$0,03 / Meter
    30.000 Meters (MOQ)

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

China Supplier - Diamant LidSinds 2011

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Annual Revenue2.5 Mil
Jaaromzet
Plantengebied800
Plantengebied
Aantal Werknemers31
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel , kabel , patchkabel , adapter , paneel
ODM,OEM
Reactietijd≤3 uur
  • Gepantserde LC/PC met 6 kernen voor binnen - LC/PC Gearmoreerde glasvezelkabel Patchkabel
    US$3,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Gepantserde binnenbehuizing met 2 kernen ST/PC - ST/PC Gearmoreerde glasvezelkabel Patchkabel
    US$3,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • FTTH G657A GJYXFCH GJXFH kabel voor glasvezelkabel met neerlaagsnoer
    US$1,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Dongguan Haokai Optoelectronic Communication Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabel , netwerkkabel , patchkabel , PLC-splitter , netwerkkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • IP67 IP68 1-core waterdichte voedingsconnectoren optische glasvezelpatch voor gebruik buitenshuis Snoer
    US$4,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC Branch Outdoor 5,0 mm glasvezel waterdichte connector patchkabel
    US$4,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • MPO MTP-kabel met 12 kernen, LC-glasvezel, 3,0 mm Patchkabel
    US$1,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Jiangsu Dierite Optoelectronics Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers42
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
PLC Splitter , Fiber Optic Cable , Adapter , Patchcord
ODM,OEM
ISO9001:2015
  • Optical Fiber Mini SC APC waterdichte glasvezelkabel Voor FTTH Outdoor Drop Cable voor FTTH-communicatie
    US$0,3 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Zwart, wit of aangepaste FTTH Bow Type Drop Optical Fiber Patch Cord SC APC UPC
    US$0,3 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Valkabel voor binnen en buiten, patchkabel SC naar SC APC/UPC-jumper Enkelzijdige FTTH-glasvezelkabel/optische patchkabel
    US$0,3 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

SHG Communication Technology (Hangzhou) Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2012

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , LAN-kabel , coaxkabel , glasvezelpatchkabel , CATV-versterker
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • Hoogwaardige SC/UPC optische kabel voor patch cord (SC/UPC-SC/UPC)
    US$0,9 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • FC/APC Single Mode Duplex waterproof glasvezel-patchkabel
    US$4,6 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Waterbestendige Pdlc glasvezel patchkabel van hoge kwaliteit
    US$18,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Gorelink Communication (Shenzhen) Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Optical Fiber Cable , Fiber Optic Patch Cord , Fiber Optic Adapter Connector , Fiber Optic Patch Panel , Optical Fiber Distribution Box
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • OM3 flexibele LC UniBoot NSN Optical Fiber Patch Cord voor buiten 3m LSZH Jacket Ftta FTTH toepassing
    US$5,00 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • Knooppuntservice SC/APC 4-core waterbestendige optische glasvezelpigtail voor buiten Patchkabel
    US$3,5 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • Gorelink om4 SC optische glasvezel-pigtail glasvezel patchkabel, 0,9 mm LSZH
    US$0,45 / Meter
    1 Meter (MOQ)

Suzhou 3V Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Fiber Capillair , Fiber V-Groove , Fiber pigtail , Fiber Array , Special connector
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Simplex duplex Ftta waterbestendig IP68 ODVA naar LC connector glasvezel Optische patchkabel
    US$5,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC-LC Simplex gearmoreerde optische patchkabel
    US$5,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • FTTH-kabel, SC-LC duplex glasvezelkabel, patchkabel
    US$0,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

SICHUAN HUIYUAN PLASTIC OPTICAL FIBER CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2008

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers51
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek
Kunststof optische vezel , patchcords , module en adapter , kroonluchters en verlichting , glasvezelverlichting
Eigen Merk
ISO9001:2015, ISO14001:2015
  • Most-patchkabel
    US$3,5 / Set
    10 Sets (MOQ)
  • Industiral Control-glasvezelpatchkabel (HFBR 4506/4516)
    Bespreekbaar
    10 Sets (MOQ)
  • Fiberoptische patchkabel (HFBR 4501/4511)
    US$120,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

PUYANG YRT COMMUNICATIONS TECH CO., LTD.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers46
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Optische glasvezel , optische glasvezelkabel , FTTH-netwerkkabel , optische glasvezelpatchkabels , glasvezeljumpers
Eigen Merk,ODM,OEM
Reactietijd≤3 uur
  • FTTH optische drop glasvezelkabel glasvezelkabel patch Snoer
    US$0,01 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • OM2 optische multimode-glasvezelpatchkabel voor FTTH-netwerken
    US$0,01 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • FTTH Optical Drop Cable Fiber Optic Cable Patch Cable met SC/FC/LC/St/-connector
    US$0,01 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)

Shenzhen QFFIBER CO., LTD

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , FTH-netwerkkabel , glasvezelpatchkabel/pigtail , MPO/MTP-set , optisch distributieframe
OEM,ODM,Eigen Merk, OFCABLE
Reactietijd≤3 uur
  • Voeding Simplex Duplex LC -SC OS2 OM3 optische glasvezel 3m Patchkabel
    US$0,5 / pcs
    100 pcs (MOQ)
  • Optische Fiber Patchcord LC SC FC St UPC APC Single Mode Simplex duplex optische vezelkabel
    US$0,5 / pcs
    100 pcs (MOQ)
  • Simplex duplex glasvezelkabel LC-LC OM3 optische glasvezelkabel, patch van 3 m. Snoer
    US$0,5 / pcs
    100 pcs (MOQ)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers229
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelcomponenten , patchkabel , connector , demper , adapter
ODM,OEM,Eigen Merk
ISO9001:2015, ISO14001:2015
  • MPO (vrouwelijk) - MPO (mannelijk) glasvezel patchkabel met Om5 Glasvezelkabel 10 meter
    US$34,2 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • MTP/MPO 50/125 om4 optische patch-cores met 12 kernen
    US$18,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • MPO MTP optische netwerkpatchkabels
    US$18,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen kexint Technology Co., Ltd

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied1060
Plantengebied
Aantal Werknemers53
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
ONU , glasvezelkabel , netwerkkabel , MPO , fiber patch cord
Eigen Merk
ISO 9001
  • Kexint 1 m 2 m 3 m 5 m 10 m LC/UPC-LC/UPC Duplex Multimode om4 Glasvezel-patchkabel
    US$0,48 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Kexint OM3 MTP MPO 5m LSZH FTTH optische patch Snoer
    US$38,16 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Kexint FTTH hoge dichtheid mm om4 MTP MPO 24 kern Kabel-patch voor optische glasvezel
    US$23,59 / pieces
    10 pieces (MOQ)

SHENZHEN TELEMAX TECHNOLOGY CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2012

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Optische kabel , glasvezel , ODF , LAN-kabel , patchkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • Glasvezel-patchkabel FC/UPC-FC/UPC OS2 9/125 enkelvoudig enkelvoudig model buitendiameter: 3,0 mm PVC
    US$0,85 / Stuk
    20 Stukken (MOQ)
  • Glasvezel-patchkabel SC/UPC 1 m 2 m FO patchkabel
    US$0,85 / Stuk
    20 Stukken (MOQ)
  • FC-FC 2,0 mm 3,0 mm SM Simplex 9/125 optische kabel voor patch op glasvezel
    US$0,85 / Stuk
    20 Stukken (MOQ)

Ningbo Hi-Tech Zone Vichin Optical Communication Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1500
Plantengebied
Aantal Werknemers20
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchpaneel , FTTH-kabel
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO 9000
  • SC-connector FTTH G657A LSZH glasvezelkabelpatch voor buiten Snoer
    US$1,00 / Roll
    100 Rollen (MOQ)
  • LC-LC-glasvezelpatchkabel, LC-LC-duplex-glasvezel, enkele modus Optic Patch-snoer
    Bespreekbaar
    1.000 Stukken (MOQ)
  • 0.9/ 2.0/ 3,0 mm LC/UPC-LC/UPC Multimode OM3 om4 LSZH Duplex 2m FTTH-patchkabel met glasvezeljumperkabel
    Bespreekbaar
    1.000 Stukken (MOQ)

Freshere Communication (Shenzhen) Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , veiligheidsbril , tactische bril , veiligheidsbril , veiligheidsbril
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • LC/UPC-SC/UPC-SM-Dx optische glasvezelpatchkabels met één modus
    US$0,85 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Data Transmission Networks Optical OS2 MPO naar LC Duplex Fiber Patchkabel
    US$24,99 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • LC/UPC-LC/UPC-om-Dx optische vezelkabel van goede kwaliteit
    US$0,85 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Ningbo Link Communication Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Serverrek , PDU , behuizing voor buiten , FTTX-producten , gestructureerde kabelproducten
OEM,ODM
Binnen 15 Werkdagen
  • De patchkabel met slechts één optische glasvezelkern
    US$0,33 / Stuk
    2.000 Stukken (MOQ)
  • Fcapc Single Mode glasvezel patch cord Pakistan
    US$0,33 / Stuk
    2.000 Stukken (MOQ)
  • Meest voorkomende SCLC OM3 Optical Fiber Patch Cord St aangesloten
    US$0,33 / Stuk
    2.000 Stukken (MOQ)

Shanghai Aipu Waton Electronic Industries Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Gelijkwaardige kabel van Belden , besturingskabel , Cat5e-kabel , CAT6-kabel , RS-485-kabel
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS/ OHSMS 18007
  • Aipu-Waton Optical-Fiber jumperkabel Patch Cord Brandbestendig gepantserd over het algemeen Gescreend
    US$0,45 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Hoogkwalitatieve glasvezeljumperkabel patchkabel brandbestendig Gepantserde, algemeen gescreende SC-type Single Mode/Multi Mode Simplex Fiber
    US$0,45 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Fieldbus-kabel Echelon LonWorks-kabel 1X2X22AWG afgeschermde datacommunicatiekabel Voor Building Automation System
    US$0,1 / Meter
    20.000 Meters (MOQ)

Ningbo Geteknet Telecom Equipment Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers150
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
FTTH-glasvezeldoos , glasvezelsplitter , glasvezelkabel , patchpaneel , Keystone-aansluiting
Eigen Merk,ODM,OEM
Binnen 15 Werkdagen
  • Gabbling MPO Geel glasvezel optisch FC naar LC SC SC-patchkabel
    US$0,48 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • Geteknet optische glasvezel 10 m 30 m 50 m 100 m Armored Fibera Optica FTH Drop Cable LC/UPC naar LC/UPC Fiber Optic Patch Snoer
    US$0,48 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)
  • Gcabling SC/UPC SC naar LC Armored Fiber 3 mm optische vezel Patchkabel FC naar LC Optical
    US$0,48 / Stuk
    1.000 Stukken (MOQ)

Hangzhou Zsine Optoelectronic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1720
Plantengebied
Aantal Werknemers59
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , glasvezelpatchkabel , Telecommunicatiepaneel , pigtail , Cooper-kabel
ODM,OEM
Reactietijd≤3 uur
  • SC naar Lcduplex 9/125 Single-Mode glasvezelkabel jumper Optisch Patchkabel SC-LC
    US$2,23 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • Optical Fiber Patch Cord LC SC FC St Duplex Optic Patchkabel
    US$0,25 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Leveren van Single Multi Mode Fiber Fusion 2 m optische LC/UPC Glasvezelkabel
    US$0,25 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Shenzhen UT-King Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelpatchkabel , glasvezelconnector , glasvezelsplitter voor PLC-glasvezel , SFP-moulder voor glasvezel , glasvezeldistributiekast
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14000
  • 24 Fibre cores Patch Panel OM3 optische kabel MPO/MTP module Cassette Patch-snoer
    US$50,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Best Sell MPO Patch Cord MTP naar LC Fanout Optic Fiber Patch Cord MPO OM3 MTP met 8 kernen
    US$20,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • UT-King Vf45-LC FTTH kabel met glasvezelkabel, hoog patchkabel Kabel voor patch-aansluiting voor laag insteekverlies bij retourverlies
    US$25,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Gelink Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezel patchkabel , glasvezeladapter , glasvezelsplitter , glasvezelverzwaker , glasvezelkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • FTTH goede prijs SC/LC/FC/St Simplex/Duplex optische kabel patchkabel
    US$0,75 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Glasvezelkabel LC/UPC-SC/UPC singlemode 9/125um Duplex 1 m patchkabel
    US$1,9 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • LC naar LC Duplex Dx Om5 50/125um Multimode glasvezel Patchkabel voor datacenter
    US$1,3 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

TOPNET (SHENZHEN) COMMUNICATION CO.,LTD

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied100
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabel , netwerkkast
Binnen 15 Werkdagen
Shenzhen, Guangdong
  • Communicatie 12 Core MPO MTP Breakout Fiber/Fibra Optica/optische/optische kabelpatch Snoer
    US$1,2 / Piece
    100 Piece (MOQ)
  • FTTH UPC optische kabel voor buitenantenne Patch Cord
    US$0,33 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • MTP/PC-LC/UPC OM3 8-core glasvezelkabel van 3,0 mm en 3 m optische patchkabel
    US$9,9 / Piece
    100 Piece (MOQ)

Zhejiang Guangfan Communications Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Groepsmaatschappij
Glasvezelverdeelkast , glasvezelsplits-sluiting , glasvezelkabel , PLC-splitter , glasvezelconnector
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • SC-SC Optical Fiber Patch Cord
    US$0,2 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • FTTH Drop Optical Fiber Cable Patch Cord
    US$0,2 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Ftta Cpri Armored Patch Cord Fullaxs optische glasvezel LC naar ODVA LC voor Telecom Wireless Base Stat
    US$0,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Shenzhen Shengmeida Communication Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2019

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezel , glasvezel patchkabel , glasvezelkabel , glasvezelconnector , FTTH
Reactietijd≤3 uur
ISO 9001
  • MPO-MPO Simplex enkele modus LSZH/Ofnr/Ofnp/PVC optische kabel patch Snoer
    US$8,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 3m blauwe communicatiekabel optische glasvezelpatchkabel SC-LC
    US$10,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • SC/LC/St/FC/UPC/APC OM3/Om5/OM2 Optical Patchcord Fiber Optic Patch Cable Patch Cable Fabrikanten
    US$0,7 / piece
    10 piece (MOQ)

Hunan Honketel Optical Communication Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2021

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabel , glasvezelpatchkabel , glasvezeladapter , snelle glasvezelconnector , glasvezel patchpaneel
OEM
ISO 9001
  • Waterdichte optische patch cord met glasvezel, IP67 Ftta, 7,0 mm, voor buiten, met ODVA-connector
    US$8,5 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)
  • Ftta optische glasvezelkabel voor buiten H-connector SC/APC optische patch Snoer
    US$4,5 / Stuk
    5 Stukken (MOQ)
  • 8 f 12f glasvezelkabel met hoge precisie, Mt-Fa-ring Voor optische module van 40 g/100 g
    US$15,00 / Stuk
    2 Stukken (MOQ)
Artikelen per Pagina: 10 | 30 | 50
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 31

Categorie

Elektrotechniek & Elektronica's (793) Computer Producten (297) Industriële Apparaturen & Onderdelen (288) Consument Elektronica's (241) Produceren & Verwerken Machine (185) Ijzerwaren & Gereedschap (122) Veiligheid & Bescherming (116) Instrumenten & Meters (105) Licht & Verlichting (80) Auto-onderdelen (42) Meer

Soort bedrijf

Fabrikant/fabriek (849) Handelsbedrijf (431) Particulieren/SOHO (17) Groepsmaatschappij (15) Ander (63)

Beheer Certificering

ISO 9001 (414) ISO 14001 (144) ISO 9000 (79) ISO 14000 (49) ISO9001:2015 (40) OHSAS/ OHSMS 18007 (38) ISO 20000 (31) BSCI (25) QC 080006 (24) IATF16955 (23) ISO14001:2015 (20) ISO 14070 (20) GMP (15) Altri (12) EICC (11) HSE (11) ANSI/ESD (8) FSC (7) ISO 13491 (6) ISO45001:2016 (6) SA 8006 (6) LEED (5) ISO 10012 (5) ISO9001:2008 (4) BRC (4) ASME (4) PAS 28006 (4) ISO 50007 (3) WRAP (3) ISO 22006 (3) HQE (3) QSR (3) GAP (3) QHSE (3) HACCP (3) SEDEX (3) ISO14001:2004 (2) AIB (2) IFS (2) BREEAM (2) ISO 29007 (2) SHE Audits (2) BS 25999-8 (2) OHSAS18001:2007 (1) ISO 17025 (1) Meer

Jaaromzet

Minder dan US $ 1 Miljoen (98) 10 ~ 50 miljoen USD (74) 50 ~ 100 miljoen USD (67) Boven US $ 100 Miljoen (50) 2,5 ~ 5 miljoen USD (48) 5 ~ 10 miljoen USD (46) 1 ~ 2,5 miljoen USD (36) Meer

Aantal werknemers

51-200 Personen (176) 5-50 Personen (111) 201-500 Personen (71) 501-1000 Mensen (27) Boven de 1000 Personen (8) Minder Dan 5 Personen (6) Meer

Provincie & Regio

Guangdong (472) Zhejiang (193) Jiangsu (67) Shanghai (47) Shandong (23) Hubei (22) Sichuan (22) Beijing (17) Henan (11) Anhui (9) Tianjin (8) Jiangxi (7) Hebei (7) Hunan (6) Hongkong SAR (6) Fujian (4) Liaoning (2) Taiwan, China (2) Shaanxi (1) Chongqing (1) Guangxi (1) Meer