Startpagina Elektrotechniek & Elektronica's Optische Vezels & Kabel Optische glasvezelkabel 2024 Productlijst

Optische glasvezelkabel

producten gevonden van vertrouwde fabrikanten en groothandelaren

Favorieten

Verbinding
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001
Wooden Drum
Customized
Changrong Tech

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
> 10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
RoHS,CE,ISO9001,CCC
OEM

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Flat Wire
100N <1000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore
ISO9001

Favorieten

Verbinding
100N <1000N
Multicore
RoHS,ISO9001
Single Pack
CE, RoSH, SGS

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
100N <1000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
LC
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
Ronde Wire
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
OEM
Wooden Drums or Customized

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding,Sensor
Single-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore
CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
ISO9001
OEM
Wooden Drum
China
85447000

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
Wooden Drum Iron-Wooden Drum with Fumigated or Not

Favorieten

Fiber Optic Cable
PE
Ronde Wire
ISO
Wooden Drum
1-288CORE

Favorieten

Verbinding
Ronde Wire
ISO9001
OEM
Wooden Drum
China

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
Flat Wire
100N <1000N
Multicore
CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Flat Wire
100N <1000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

CE,RoHS
Nieuw
64PCS in Each PP Bag Then in Carton
CE, ROHS, FCC
Takfly
Shenzhen, China

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
Wooden Drum Iron-Wooden Drum with Fumigated or Not

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
> 10000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC

Favorieten

Kunst
Multi-mode Fiber
Ronde Wire
Multicore
RoHS,CE,ISO9001
PVC

Favorieten

Verbinding
> 10000N
Single Core
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
OEM
Wooden Drum

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Flat Wire
100N <1000N
Single Core
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
Single Core
RoHS,CE,ISO9001,CCC

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC-SC
Flat Wire
> 10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Flat Wire
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
2km Per Drum
Heb je niet gevonden wat je zoekt?

Eenvoudige Sourcing

Plaats sourcingverzoeken en ontvang snel offertes.