Totaal 68211 producten van ongeveer 2965

vezeloptische connector

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

Optische Schakelaar van de Vezel van het Gebied van de Fabrikant van Shenzhen de Concurrerende Monteerbare

Referentie FOB Prijs: US $ 0.68-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

APC FTTH van Sc Upc van hoge Prestaties de Snelle Schakelaar van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Gegoten

Duidelijke Rechte Schakelaar, vezel-Optische Montage, Schakelaar Microduct

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
  • aangepaste: Niet-aangepaste
  • Aantal cilinders: 8
  • werk Temperatuur: normale temperatuur
  • Materiaal: Plastic
  • Verpakking: Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
  • Standaard: 03mm to 16mm

Sc LC St FC E2000 MTRJ Lx. 5 de Optische Schakelaar van de vezel voor Optische Kabel 0.9 2.0 3.0

Referentie FOB Prijs: US $ 0.08-0.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request

Singlemode Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Optische Vezel Sc/FC/LC/APC

Referentie FOB Prijs: US $ 0.85 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame
  • Lichtbron TYPE: Laser

Schakelaar van de Optische Vezel Connecotor van de Vezel van Sc de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.29-0.38 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
  • Structuur: SC
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Blister Box

St/Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Optische Vezel van PC Singlemode

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: ST
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Strip
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur

Singlemode Multimode Schakelaar van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,ISO9001
  • Verpakking: Single Pack

1.25gbps SFP Schakelaar 1310nm 20km van de Zendontvanger LC van de Optische Vezel (phy-8525-1LS)

Referentie FOB Prijs: US $ 9.5-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Koude persing

Singlemode Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.85 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame
  • Lichtbron TYPE: Laser

Schakelaar van de Vezel van de optische Kabel LC/Upc Multimode Standaard

Referentie FOB Prijs: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

An95.120 de Optische Vezel die van het Aluminium de Schakelaar van de Klem/van de Kabel verankeren

Referentie FOB Prijs: US $ 0.99-1.99 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Certificering: ISO
  • Kleur: Grijs
  • Gebruik: Elektrisch apparaat
  • Materiaal: Aluminium legering
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: CROP

De Optische Schakelaar MPO/MTP van de vezel voor Lijn - achter

Referentie FOB Prijs: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

Om3 Optische Schakelaar LC voor de Optische Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.15-0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

De vlakke van Communicatie van de Optische Vezel van de Kabel van de Daling FTTH Schakelaars Sc-Sc van de Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.04-0.1 / Metro
MOQ: 30000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: LC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Kern: Single Core

APC van Sc Snelle Schakelaar van de Optische Vezel van de Schakelaar van de Vezel de Optische Snelle

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Injection Molding

APC 2.0mm van Sc Singlemode Simplex Optische Schakelaar van de Vezel van het Koord van het Flard

Referentie FOB Prijs: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Optic Attenuator
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic Bag
  • Standaard: 0.9mm/2.0mm/3.0mm

Schakelaar van de Koppeling van de Koppeling van Delen Handpiece NSK van de vezel de Optische Tand Snelle

Referentie FOB Prijs: US $ 26.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Staat: nieuwe
  • certificaat: ISO9001,ISO,CE
  • Materiaal: Titanium
  • Light Way: Met LED-licht
  • water Way: Inner Channel
  • gebruik Times: Non-Disposable

De Kabel van de Optische Vezel van Gysta/de Kabel van de Computer/de Kabel van Gegevens/Communicatie Kabel/AudioKabel/Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Vorm: Circulaire
  • Merk: OEM
  • Verpakking: 1000/2000/3000m
  • Standaard: 4-72

De lucht Geblazen Rechte Schakelaar van de Kabel van de Vezel van /Optical van de Micro- Schakelaar van de Buis

Referentie FOB Prijs: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
  • Verpakking: Export Standard
  • Standaard: Rohs, SGS, Pvoc
  • Handelsmerk: blqd/neutral
  • Oorsprong: Wenzhou, China
  • Gs-Code: 391740000
  • Productiecapaciteit: 1000000PCS/Month

ST/PC Singlemode of Multimode Schakelaars van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.33-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: ST
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur

Snelle Schakelaar van de Optische Vezel van de Schakelaar van de Vezel FTTH Sc/Upc de Optische Snelle

Referentie FOB Prijs: US $ 0.27-0.52 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Koude persing

Schakelaar van de Buis van de Vezel van China de Optische (rechtstreeks/eindeinde)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
  • Verpakking: Export Standard
  • Standaard: Rohs, SGS, Pvoc
  • Handelsmerk: blqd/neutral
  • Oorsprong: Wenzhou, China
  • Gs-Code: 391740000
  • Productiecapaciteit: 1000000PCS/Month

De Optische Snelle Schakelaar van de Vezel FTTH lC-Upc

Referentie FOB Prijs: US $ 2.5-289.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Fabricageproces: Lassen
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame

Sc/Upc Optische Schakelaar voor de Optische Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

APC FTTH van Sc Upc van hoge Prestaties de Snelle Schakelaar van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Injection Molding

Nieuw Model 0.9 Snelle Schakelaar Sc/Upc van de Schakelaar FTTH van de Vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-0.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Verpakking: Standard Package

De Schakelaar van de Optische Vezel LC Upc/APC voor 0.9mm 2mm de Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.32-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: in PP Bag Then in Carton
  • Standaard: CE, ROPHS, ISO
  • Handelsmerk: TRT

Sc/APC de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Circulaire
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur
  • Verpakking: Box

APC van Sc FTTH Snelle Schakelaar/de Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Vezeloptische Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als kabelconnector, lucht -connector and connector male. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.