Totaal 64309 producten van ongeveer 3572

vezeloptische connector

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

Mini-type glasvezelsplitter voor PLC-splitter optische glasvezelconnector 1X2 Van de Chinese fabrikant

Referentie FOB Prijs: US $ 1,8 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Injection Molding
  • Lichtbron TYPE: Laser

FTTH glasvezel SC UPC APC Quick connector rendabele glasvezel Optische snelle connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3-0,32 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte: <100N
  • Kern: Single Core

SC APC Simplex optische glasvezeladapter met enkele modus Connector van Chinese fabrikant

Referentie FOB Prijs: US $ 0,16 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

FTTH ESC250d SC APC/UPC Field Assembly Quick connector glasvezel/optisch Connector snelle connector voor netwerkkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,28-0,58 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request

China Factory FTTH SC APC/UPC Field Assembly Quick connector Fiber Optische/optische connector snelle connector voor netwerkkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,28-0,58 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request

SC/APC Single Mode optische snelle connector Y01

MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

Heldere rechte connector, optische aansluiting op glasvezel, Microduct-connector

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00 / Piece
MOQ: 3.000 Pieces
  • aangepaste: Niet-aangepaste
  • Aantal cilinders: 8
  • werk Temperatuur: normale temperatuur
  • Materiaal: Plastic
  • Verpakking: Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
  • Standaard: 03mm to 16mm

Hanxin FTTH Optical Fiber K3 Quick adapter Equipment Duplex voor binnen St FC SC LC UPC APC platte kabel snelle connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3-0,5 / Pieces
MOQ: 100 Pieces
  • Verpakking: Normal Plastic Bag with Cartons
  • Handelsmerk: Hanxin
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 110000 Piece/Pieces Per Week

Glasvezelverbinding voor geïntegreerde/LC-modus (enkelvoudige modus) Glasvezelkabels

Referentie FOB Prijs: US $ 16,04-17,83 / Set
MOQ: 2 Sets
  • Werk frequentie: Lage frequentie
  • Geslacht: Mannetje
  • Certificering: RoHS,CE,ISO9001
  • Toepassing: UHF,FPC,Magnetron,Auto
  • Verpakking: 100PCS/Carton
  • Standaard: 17cm*8cm*6cm

De Schakelaar van de micro- Buis van de Buis voor Communicatie Optische Vezel (816mm) met het Direct-marketing van de Producent

Referentie FOB Prijs: US $ 0,79 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

2020 NIEUWE SC/APC Fibre Optic Fast connector Single Mode voor 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm optische kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM

02 SC-connector van optische vezel (SC/UPC &SC/APC)

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-1,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Socket Terminals
  • Toepassing: Transmissie van elektrische signalen
  • Karakter: Milieubescherming
  • Species: Terminal
  • Production Process: Keramische
  • Vorm: Plein

FTTH SC UPC APC optische snelle kabelconnector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,25-0,53 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Koude persing
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

SC Hot Smelting type optische Fiber Fusion splice snelle connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,13-0,21 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PCS in One Plastic Bag,1000PCS in One Small Carto
  • Standaard: SC/APC
  • Handelsmerk: SUNET

Eenvoudig te bedienen optische glasvezel SC Fast connector SC APC

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3-1,1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PCS/Carton
  • Standaard: CE, IEEE802.3ah Standard and CTC2.1
  • Handelsmerk: DAYTAI
  • Oorsprong: Hangzhou, Zhejiang

Optische glasvezelconnector FTTH E2000/UPC met laag verlies

Referentie FOB Prijs: US $ 1,6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Verpakking: Box

SC om4 2.0 3,0 mm optische glasvezelconnector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-2,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Structuur: SC
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: Ferrules: Caremic/Phosphor Bronze

Optische Fiber Patch-kabel OM3 SC-glasvezelconnector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,39 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Sc/Upc Optische Schakelaar van de Vezel van de Splitser van de Doos de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 2,49 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

SC/APC optische glasvezelconnectoren

Referentie FOB Prijs: US $ 0,13-0,28 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Geslacht: Mannelijk
  • Verpakking: 100PCS/Bag
  • Standaard: 2.0MM, 3.0MM, 0.9MM
  • Handelsmerk: KOC
  • Oorsprong: Made in China
  • Gs-Code: 85367000

SC-SC glasvezelkabel van fabrikant van optische connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,4 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Injection Molding

Mini-type SC-connector 1*16/32 optische vezel van PLC-splitter

Referentie FOB Prijs: US $ 7,2-13,73 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Optic Splitter & Koppeling
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PCS
  • Standaard: 1*16, 1*32

8 kernen optische kabel met enkele modus en platte glasvezel, met uiteinde LC/UPC Duplex-connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,99-1,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

De speciale Micro- Schakelaar van de Buis voor Communicatie Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,39-0,59 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • aangepaste: aangepaste
  • Type: Quick Connector
  • Gebruik: Luchtvervoer schroevendraaier,Impact Wrench
  • Materiaal: Plastic
  • Verpakking: Standard Packing
  • Standaard: 3/4/5/7/8/10/12/16 mm

De blauwe Snelle Schakelaar van de Schakelaar FTTH van de Vezel van de Kleur Optische Snelle

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-0,45 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Koude persing

Glasvezel optische PLC-splitter SC 1: 2 Mini-stalen buis type 1X2 Fiber Opitc splitter SC/APC-connector

Referentie FOB Prijs: US $ 2,43-3,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Strip
  • Fabricageproces: Lassen

Telecommunicatie FTTH SC APC UPC optische Fiber Fast-connectors

Referentie FOB Prijs: US $ 0,56 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

Hot Fast connector SC UPC optische glasvezelconnector

Referentie FOB Prijs: US $ 0,31-0,35 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: PVC
  • Handelsmerk: SUNET / OEM

4c de militaire Tactische Waterdichte Optische Schakelaar Mtwc van de Vezel

MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten

Glasvezelconnector voor kabelconnector voor mini-waterproof-connector SC/APC 3,0 mm 5,0 mm 7,0 mm kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 5,00-10,00 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request
  • Standaard: RoHS, ISO9001
  • Handelsmerk: DYS or OEM
  • Oorsprong: Guangdong, China (Mainland)
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Vezeloptische Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als kabelconnector, lucht -connector and connector male. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.