Totaal 54761 producten van ongeveer 3042

Vezel kabel-aansluiting

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

VGA HDMI van de elektronische Component USB Schakelaar van de Vezel DIN 41612 van het Wafeltje rf van de Speld FPC van de Uitrusting van de Draad van de Kabel DVI de Eind Waterdichte D-SUBRJ45

Referentie FOB Prijs: US $ 0,085-0,75 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: MT-RJ
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

De mini Schakelaar van het Reductiemiddel van het Eind van Microduct van de Kabel van de Vezel Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-1,00 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur
  • Oorsprong: Ningbo, Zhejiang
  • Gs-Code: 39174000
  • Productiecapaciteit: 2000000 Piece/Pieces Per Month

FTTH ESC250d van Sc Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar van de Assemblage van het aPC/Upc- Gebied de Snelle Optische Snelle voor de Kabel van de Daling

Referentie FOB Prijs: US $ 0,28-0,58 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request

UT-koning FTTH APC van Sc FC LC Upc van de Schakelaar van de Vezel Optische Snelle voor de Kabel van de Daling

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 44*44*34
  • Handelsmerk: UT-KING

VGA HDMI van de elektronische Component USB D-SUBVezel DIN 41612 van het Wafeltje rf van de Speld FPC van de Uitrusting van de Draad van de Kabel DVI de Eind Waterdichte RJ45 de Coaxiale Schakelaar van SMA MMCX rf

Referentie FOB Prijs: US $ 0,085-0,75 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Toepassing: RF
  • Type: SMA Connector
  • Plating: Goud
  • Certificering: YUV,UL,ISO9001,CE,ISO,RoHS
  • Geslacht: Vrouwelijk
  • Bevestegingswijze: Duwen trekken

Schakelaar van de Aansluting van Internet van de vezel de Optische voor de Geïntegreerdeg Enige Schakelaars van de Optische Kabel van de Vezel van de Wijze LC

Referentie FOB Prijs: US $ 16,04-17,83 / Set
MOQ: 2 Sets
  • Werk frequentie: Lage frequentie
  • Geslacht: Mannetje
  • Certificering: RoHS,CE,ISO9001
  • Toepassing: UHF,FPC,Magnetron,Auto
  • Verpakking: 100PCS/Carton
  • Standaard: 17cm*8cm*6cm

De Optische Schakelaar LC van de vezel voor de Assemblage van de Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3-0,32 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Structuur: LC
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Injection Molding
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur
  • Lichtbron TYPE: Laser

De Schakelaar van het Blok van het gas (gele RING), Verzegelende Schakelaars 12/8mm van de Kabel van de Vezel van de Buis Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,93-1,033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Verpakking: Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
  • Standaard: International Standard
  • Handelsmerk: blqd
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85367000
  • Productiecapaciteit: 500, 0000PCS/Year

IP67 de mini Waterdichte Schakelaar van Sc voor de Optische Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 4,00-6,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

2020 de NIEUWE Enige Wijze van de Schakelaar van de Vezel SC/APC Optische Snelle voor 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Optische Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Toepassing: Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk: OEM

FTTH Snelle Schakelaar van de Schakelaar van de Vezel LC van Sc FC de Optische Snelle voor de Kabel van de Daling

Referentie FOB Prijs: US $ 0,27-0,4 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

De mini Slang van de Montage van de Koppelingen van de Kabel van de Vezel Optische Pneumatische Plastic Snelle om de Micro- van de Buis van de Lucht Schakelaars van de Buis

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-1,00 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur
  • Oorsprong: Ningbo, Zhejiang
  • Gs-Code: 39174000
  • Productiecapaciteit: 2000000 Piece/Pieces Per Month

FTTH APC van Sc Upc Schakelaar van de Kabel van de Vezel de Optische Snelle Snelle

Referentie FOB Prijs: US $ 0,25-0,53 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Fabricageproces: Koude persing
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

Schakelaar van de Vezel van de optische Kabel LC/Upc Multimode Standaard

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-0,3 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Multimode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Snelle Schakelaar van de Assemblage van de Wijze Sc/APC van de vezel de Optische Enige voor de Kabel van de Daling

Referentie FOB Prijs: US $ 0,35-0,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: SC/APC
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: China

De purpere Stop van de Vezel van de Koolstof van de Schakelaar van het Koper RCA Gouden Geplateerde Hifi voor Kabel DIY (JMZY003)

Referentie FOB Prijs: US $ 1,2-3,00 / Piece
MOQ: 50 Pieces
  • Type: RCA
  • Geslacht: Mannetje
  • Verpakking: 25PCS/Blister
  • Standaard: Rohs Approved
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: Zhejiang China

Snelle Schakelaar van de Kabel van de Vezel van Ce SGS Goedgekeurde Optische (t-207H)

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Splicer
  • Certificaat: CE,ISO
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw
  • Kenmerken: Explosieveilige
  • Verpakking: Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside

APC van Sc Upc Snelle Schakelaar voor de Optische Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,6 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame

Schakelaar van de Vezel van Sc/APC Sc/Upc de Optische Snelle voor de Kabel van de Daling FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 0,35-0,58 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Vorm: Rechthoekige
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request

Koord van het Flard van de Kabel van de vezel het Optische met Schakelaar Sc/FC/LC/St/E2000/Mu/MTRJ

Referentie FOB Prijs: US $ 3,00-5,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Lichtbron TYPE: Laser
  • Verpakking: 1 PCS Per Polybag with Il/Rl Testing Result Label
  • Standaard: Customized fiber optic cable length

snelle Schakelaar van Sc Upc van de Kabel van de Vezel van 0.9mm de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-0,8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/Card, Blister Packaging
  • Handelsmerk: DAYTAI
  • Oorsprong: China
  • Productiecapaciteit: 100000 Piece/Pieces Per Month

FTTH de Snelle APC LC LC Upc van Sc FC van de Schakelaar LC Koude Gesloten Snelle Schakelaar van de Schakelaar van de Vezel Optische Snelle voor Patchcord/Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,27-0,4 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module

FC Schakelaar van de Kabel van de Daling van de vezel de Optische Mechanische Snelle Snelle voor FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 0,52-0,6 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: PVC
  • Handelsmerk: SUNET

De Kabel van de Daling van Sc installeert snel de Optische Schakelaar van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,6-0,75 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

Schakelaar van de Vezel van de Kabel van de daling LC de Optische Snelle

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-1,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Koude persing

De plastic Shell Openlucht Optische Snelle Kabel van Schakelaars IP67, M24 de Optische Lichte Schakelaar van de Vezel voor de Assemblage van de Draad van het Signaal

Referentie FOB Prijs: US $ 16,04-17,83 / Set
MOQ: 2 Sets
  • Werk frequentie: Lage frequentie
  • Geslacht: Mannetje
  • Certificering: RoHS,CE,ISO9001
  • Toepassing: UHF,FPC,Magnetron,Auto
  • Verpakking: 100PCS/Carton
  • Standaard: 17cm*8cm*6cm

APC van Sc van de optische Vezel Snel/snel Schakelaar voor de Kabel van de Daling FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 0,26-0,4 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Gegoten

De Lucht Geblazen Schakelaar van uitstekende kwaliteit Str12/8mm van de Kabel van de Optische Vezel Microcable

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00 / Piece
MOQ: 3.000 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: LC
  • Aantal Cores: Multi-Core
  • Ferrule endface: FC
  • Vorm: Circulaire
  • Fabricageproces: Gegoten

De snelle Snelle Schakelaar van de Kabel van de Optische Vezel van de Levering Sc/APC

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-1,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: PVC
  • Handelsmerk: SUNET / OEM

LC de Optische Schakelaar van de Vezel van het type voor de Kabel van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 2,00-5,00 / piece
MOQ: 100 piece
  • Type: Fiber Optic Attenuator
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Individual Box
  • Standaard: 3.0mm
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Vezel Kabel-aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel connector, netwerkconnector and usb-aansluiting. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.