Totaal 162625 producten van ongeveer 8559

Fiber Optic

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

Om4 Om5 40g 100g de Duplex Optische Vezel van de Kabel van de Vezel van het Koord van het Flard van de Vezel lc-LC Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: LC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Optische Fiberg. 652 DG. 657A1 Vezel van de Vezel 12color van Colore van de Deklaag van de Vezel van G. 657A2 de Optische

MOQ: 10 Rolls
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC
  • Schede Materiaal: PC

De in het groot Optische Kabel van de Vezel van Vezel G652D

Referentie FOB Prijs: US $ 0.32 / Metro
MOQ: 2000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,CCC
  • Merk: OEM

De openlucht Optische Kabel van de Vezel van de Enige Vezel van de Wijze G652D

Referentie FOB Prijs: US $ 1.77 / Metro
MOQ: 3000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,CCC
  • Merk: OEM

1, 2, 4core, G657A1, LSZH Schede, Optische Kabel van de Vezel FTTH van de Vlinder de Vlakke Binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-0.1 / Metro
MOQ: 1000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Sensor
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: <100N
  • Kern: Double Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,VDE,CCC

Multimode DuplexOm3 Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

De enige Optische Vezel van de Optische Vezel G652D van het Glas van de Kleur van de Wijze Naakte

Referentie FOB Prijs: US $ 12 / km
MOQ: 20 km
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: <100N
  • Kern: Single Core

Mannetje van de Wijze MTP/APC van de Kabel van de Vezel van de Elite van de Prijs van de fabriek het Enige aan de Mannelijke Kabel van de Boomstam MTP/APC

Referentie FOB Prijs: US $ 8.8-10.0 / piece
MOQ: 1 piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Merk: OEM

240 de Kabel van het Lint van de Vezel van de Buis van de kern met Beste Prijs Gydxtw

Referentie FOB Prijs: US $ 3.0-6.0 / Metro
MOQ: 2000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,CCC

GYXTW 2 4 6 8 12 24 Optische Kabel van de Vezel van 48 Kern de Openlucht

Referentie FOB Prijs: US $ 275 / KM
MOQ: 20 KM
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

De Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel GYTS

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-0.45 / Metro
MOQ: 5000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Single Core

Fabriek Verklaarde Kabel 8 van de Vezel het Mannetje van de Vezel MTP aan Fanout LC Uniboot Kabel met de Lusjes Aqua van de Trekkracht

Referentie FOB Prijs: US $ 8.8-10.0 / piece
MOQ: 1 piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Merk: OEM

Al Diëlektrische Zelfstandige Optische Kabel van de Vezel Cable/ADSS van de Vezel Optische/Optische Kabel ADSS van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 100.0-1000.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

Draad van de Grond van de optische Vezel de Samengestelde (OPGW) /Fiber Optisch met Norm IEEE1138 (Model: OPGW)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.5 / Metro
MOQ: 1000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC

Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel Sc/Upc van de Fabrikant van Shenzhen het Concurrerende Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC-SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

APC van Sm van het Koord van het Flard van de Vezel van Sc Optische

MOQ: 100 Pieces
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001

Wijfje aan Wijfje 12 Kabel van de Boomstam van Vezels MTP Om3 50125 Multimode, Type B, Elite, Voltallige vergadering (OFNP), Aqua

Referentie FOB Prijs: US $ 10.44-10.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Single Core

Gele Kleur 9/125 Kabel van het Koord van het Flard Sm de SimplexSc/APC-Sc/Upc

Referentie FOB Prijs: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Gyftc8y Figuur 8 ondergronds & de Kabel van de Optische Vezel Aeria

MOQ: 20 km
  • Toepassing: Verbinding,Sensor
  • Type: Single-mode Fiber
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: CE,ISO9001

Vezel van de Gloed van het eind de Plastic Optische voor Decoratieve Verlichting

Referentie FOB Prijs: US $ 32.0-40.0 / Roll
MOQ: 1 Roll
  • Toepassing: Kunst
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001
  • Verpakking: Cartons

De Openlucht Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel van 2 - 288 Kernen

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 3000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

Sc aan Sc Vezel Optische Patchcord voor FTTX

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5-2.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

1X16 PLC Splitter/ABS van de Vezel FTTH Sc/APC Optische PLC Splitter/ABS van de Module PLC van de Doos Splitser

Referentie FOB Prijs: US $ 1.4-33.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces
  • Type: Fiber Optic Splitter & Koppeling
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: YDA

4~288 Kabel van de Vezel van het Stof GYTS GYXTW van kernen ADSS de Lucht Gepantserde Optische Openlucht

MOQ: 1000 Meters
  • Toepassing: Fiber Optic Cable
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Conductor Type: Gestrande
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,UL
  • Verpakking: According to Customer's Request
  • Standaard: RoHS, ISO9001

De Optica die van de vezel Machine Skycom t-108h verbindt

Referentie FOB Prijs: US $ 1400.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: CE Certificates
  • Handelsmerk: SKYCOM
  • Oorsprong: Nanjing, China

Epon ONU mxt-Epon-ONU-001A 8fe voor FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 50.0-1000.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: CATV (Cable Television) Apparatuur
  • Functie: Signaal Zenden Device,Signaaloverdracht Equipment
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: MXT

Blauwe Kleur van de Adapter van de Vezel van Sc Sm de Simplex Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: PC (UPC)
  • Vorm: Plein
  • Fabricageproces: Injection Molding

De vlugge Elektroden van het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 12.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Splicer
  • Aangepaste: Op maat
  • Conditie: Nieuw
  • Standaard: SGS
  • Handelsmerk: G&T
  • Oorsprong: Wenzhou

De binnen/Openlucht Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis

Referentie FOB Prijs: US $ 0.29-0.35 / Metro
MOQ: 2000 Meters
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic Cable
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Conductor Type: Gestrande
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Wooden Drums
  • Standaard: ROHS, ISO9001, CE, UL

Openlucht Losse Buis Gyftw 2/4/6/8 Optische Kabel van de Vezel van Unarmoured van de Kern

Referentie FOB Prijs: US $ 0.08 / Metro
MOQ: 3000 Meters
  • Toepassing: Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabel,Submarine Cable
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: CE
  • Verpakking: 3km/Wooden Drum
  • Standaard: GYXTW 2-24core fiber optical cable
  • Handelsmerk: ADP
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fiber Optic fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezelkabel and fiber laser. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.