Startpagina Ontdekking van leveranciers Elektrotechniek & Elektronica's Glasvezel Kabel & Draden

Optische Vezel Fabrikanten en Leveranciers

Optische Vezel Totaal 2,000+ fabrikanten en leveranciers gevonden met 6,000+ producten

Hangzhou Fuyang Tangyi Industrial Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied160
Plantengebied
Aantal Werknemers5
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Coaxkabel , kabel
Altri
Hangzhou, Zhejiang
  • Ronde draad Communicatie optische vezel GYXTW G652D
    US$0,16 / Meter
    15.000 Meters (MOQ)
  • Meeraderige optische glasvezelkabel voor buitengebruik Vervaardiging van glasvezel met CE
    US$0,16 / Meter
    15.000 Meters (MOQ)
  • OEM Multicore FTTH Prijs Wire 2-core optische vezel Kabel met CE
    US$0,16 / Meter
    15.000 Meters (MOQ)

Shanghai Fiber Cloud Communication Technology Co., Ltd

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied1000
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Producten met dubbele rij , optische glasvezelkabel voor binnen , glasvezelpatchkabel , MPO/MTP , FTTH-netwerkkabel
OEM,ODM,Eigen Merk
Binnen 15 Werkdagen
  • Kale kleur enkele modus G652D G657 G654 voor Bend-Optimized Low Loss Optische vezel
    US$2,9 / km
    50 km (MOQ)
  • Om1 OM2 OM3 om4 Om5 Bend Insensitive Barremutimode 50/125μ M optische vezel
    US$28,00 / KM
    50 KM (MOQ)
  • Single-Mode G657A2 Bend-Optimized Low Loss Barreoptische vezel
    US$4,69 / km
    50 km (MOQ)

Gorelink Communication (Shenzhen) Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Optical Fiber Cable , Fiber Optic Patch Cord , Fiber Optic Adapter Connector , Fiber Optic Patch Panel , Optical Fiber Distribution Box
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001
  • Productie Single-mode Duplex, SC/LC/FC/St glasvezel patchkabel, geschikt voor FTTH-oplossing
    US$0,8 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • FTTH-glasvezelkabel met 2/6/12/24 kernen, SM optische glasvezelkabel
    US$0,03 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • Om4 Multimode MPO-MPO Trunk Fiber Patch Cords 12 strengen Female/Female Type B, 1 m, geschikt voor optische glasvezelkabel voor binnen
    US$14,5 / Meter
    1 Meter (MOQ)

Hangzhou Sumlo Industrial Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2008

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Coaxkabel , optische glasvezelkabel , FTTH optische glasvezelkabel , E/Gpon ONU Olt , CATV-kabel RG6
OEM,Eigen Merk
ISO 9001
  • De zelfstandige Kabel van de Optische Vezel van Messengered FTTH (GJYXCH, GJYSFCH)
    Bespreekbaar
    10.000 Meters (MOQ)
  • 4-core optische glasvezelkabel voor FTTH/FTTX Drop Line
    Bespreekbaar
    10.000 Meters (MOQ)
  • Optische Kabel van de Vezel van Gyfta de Openlucht, 2-144cores G652. D de Enige Vezel van de Wijze
    US$0,12 / Meter
    2.000 Meters (MOQ)

Anhui Changrong Optical Fiber & Cable Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Annual Revenue1007.59 Mil
Jaaromzet
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers276
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , optische kabel , glasvezelkabel , optische glasvezelkabel
ODM,OEM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Outdoor Afbeelding 8 Zelfondersteuning antenne Gyftc8s Gyxtc8y optische glasvezelkabel Kabel
    US$0,4 / Meter
    2.000 Meters (MOQ)
  • ADSS Outdoor enkel/dubbel jack antenne 2 tot 144 core SM G652D zelfondersteunende glasvezelkabel
    US$0,47 / Meter
    2.000 Meters (MOQ)
  • ISO9001-gecertificeerde GYXTW Single-Mode Telecommunicatie optische centrale eenheid licht Armor Luchtglasvezelkabel voor luchtkanalen
    US$0,55 / Meter
    2.000 Meters (MOQ)

SICHUAN JIUXUN TECHNOLOGY CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2019

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers33
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Walserij , continuous casting & Rolling productielijn , delen van de zwom
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO 9001, ISO 9000
  • JX-120 Kabel stripper naar strippen optische vezel, hoogspanningskabel
    US$1.250,00 / Set
    1 Set (MOQ)
  • Kabelstripper met beste prijs
    US$1.350,00 / Set
    1 Set (MOQ)
  • Fiber Coloring machine voor kabel en draad
    US$0,5 / Meter
    100 Meters (MOQ)

Dongguan Haokai Optoelectronic Communication Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000
Plantengebied
Aantal Werknemers24
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek
Glasvezelkabel , netwerkkabel , patchkabel , PLC-splitter , netwerkkabel
ODM,OEM
ISO 9001
  • SC APC-connector Duplex Drop optische kabel van het merk FTTH Patchkabel
    US$0,45 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • IP67 IP68 waterdichte Patch Cord Drop optische kabel SC APC-connector
    US$4,5 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • MPO MTP OM3 12core optische vezelkabel
    US$1,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Jiangsu Zhuoyue Jinghua Acoustic Materials Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers51
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Akousitisch paneel
ODM,OEM
ISO9001:2015
  • PET Starry Plafondluidsprekers Plafondgeluidsisolatie akoestische Shining verbluffende Optical Vezels
    US$15,00 / Vierkante Meter
    10 Vierkante Meters (MOQ)
  • Milewa Optical Fiber Pet akoestische geluidsisolatie Starry plafond kan zijn Aangepast in elke Patterns
    US$15,00 / Vierkante Meter
    10 Vierkante Meters (MOQ)
  • Star Plafondpanelen glasvezel Star Plafondlamp RGB met 7 kleuren
    US$15,00 / Vierkante Meter
    10 Vierkante Meters (MOQ)

Shenzhen QFFIBER CO., LTD

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , FTH-netwerkkabel , glasvezelpatchkabel/pigtail , MPO/MTP-set , optisch distributieframe
OEM,ODM,Eigen Merk, OFCABLE
Reactietijd≤3 uur
  • Bundle Tube met 4-48 kernen voor optische glasvezel en Armored begraven buiten Gestrande GYTS onder grond- of kanaalgebruik
    US$0,25 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • 80 m 100 m 120 m 200 m lange optische kabel met enkele jacket, 2 tweepersoonsbedden Jack Aramid Garens optische glasvezelkabel ADSS Corning Fiber
    US$0,3 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • MPO-MPO Trunk Patch Cords Kabel 12 strengen Man/Vrouw Type B LSZH OM3 50/125 optische multimode-binnenglasvezel
    US$0,08 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)

Suzhou Weimei Electronic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
SFP-module , SFP-transceiver , optische transceivermodule , glasvezelapparatuur , optische transceiver
OEM,ODM
ISO 9001, ISO 14001
  • 25gbps SFP28-compatibele optische zendontvanger, met 25gbase-SR connectiviteit, werkend bij 850 nm boven multimode glasvezel (MMF)
    US$11,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Compatibele QSFP MPO 800g optische zendontvanger OSFP SR8 optica 850nm Dom Dual MPO-12/APC SMF-glasvezelkabel voor telecommunicatie
    US$1.220,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • 100 gbps Qsfp28 naar SFP28 convertermodule met ondersteuning voor 25 Gbps lang bereik (LR) transmissie via Single-Mode Fiber met een bereik van 10 km tot 80 km.
    US$106,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Ningbo Kuyi Communication Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied400
Plantengebied
Aantal Werknemers14
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Jumper optische vezel
ODM,OEM
Ningbo, Zhejiang
  • Optische kabel voor aansluitkabel MTP 24 12-core OM3 om4 Multi Mode jumper 50/125 Patch Cord MPO-glasvezel
    US$1,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • Jumper glasvezel patchkabel LC-LC OM3 Multimode Duplex-kabel Fabrikant FTTH optische vezel
    US$1,00 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • 8/12/24 Core MPO/MTP 12 cores MPO naar LC Female Male Optical Fiber Patch Cord Single Mode Fiber Optic Patch Cord Glasvezel jumper
    US$4,8 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Ningbo Hi-Tech Zone Vichin Optical Communication Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1500
Plantengebied
Aantal Werknemers20
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezel patchpaneel , FTTH-kabel
Eigen Merk,ODM,OEM
ISO 9000
  • Vichin ultradunne glasvezelkabel met één modus voor gebruik binnenshuis
    Bespreekbaar
    1.000 Meters (MOQ)
  • Mm Om5 Dx LC-LC SC-LC SC-St 10 Gigabit Multi-Mode Duplex Fiber Optic Patch
    Bespreekbaar
    1.000 Stukken (MOQ)
  • Enkelvoudig optische kabel voor buitengebruik met alle dieletrische kabels, 24 kernen, ADSS Kabel
    Bespreekbaar
    1.000 Stukken (MOQ)

Shanghang Xinchanglong Industrial Co., Ltd

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Kunststof additieven , modifier voor hardende middelen , PE/PP/ABS-korrels , HDPE-pijpmateriaal , vulmateriaal voor optische kabels
OEM,ODM,Eigen Merk, Customized service available
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS/ OHSMS 18007
  • Alkali-vrij glasvezel FRP-garen Rvulafultrusie glasvezel isolatie Optisch Vezels
    US$2,5 / Kg
    1.000 Kg (MOQ)
  • Kabel Opticalfiber-beschermingsdraad optische glasvezelkabel Vullen
    US$2,5 / Kg
    1.000 Kg (MOQ)
  • Draad Opticalfiber Compression Protection Wire Optical Fiberglass Garens Optical Fiber
    US$2,5 / Kg
    1.000 Kg (MOQ)

Shenzhen kexint Technology Co., Ltd

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied1060
Plantengebied
Aantal Werknemers53
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
ONU , glasvezelkabel , netwerkkabel , MPO , fiber patch cord
Eigen Merk
ISO 9001
  • Kexint High Quality Fiber Optic Splicing machine, Optical Fiber Fusion Splicer
    US$1.656,95 / sets
    1 sets (MOQ)
  • Kexint G657A1 G657A2 G652D Kleurballetje in enkele modus Optische vezel
    US$4,4 / kilometers
    1 kilometers (MOQ)
  • Kexint G657A1 G652D Kleurbare-kleurenglas met enkele modus optisch Vezels
    US$4,4 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)

Hunan Yumai Electronics Co., Ltd

China Supplier - Gouden LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied200
Plantengebied
Aantal Werknemers5
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
PLC-splitter , CATV-splitter , RCA-kabel , Bluetooth-toetsenbord , Bluetooth-muis
ODM
Changsha, Hunan
  • MPO-LC 10 Gigabit Multimode glasvezel jumper om4, in fabriekseigendom Glasvezel 40 g/100 g optische module bundel glasvezel
    US$0,55 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • Multimode MPO-MPO glasvezelpatchkabel 40 g/100 g optische module gebundeld Glasvezelkabel met 8 kernen en 12 kernen
    US$0,55 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • Hilink Fiber Optic Patch Cord, LC/UPC-LC/UPC-connector OM3 Multi Mode Duplex Fiber 3.0 LSZH 10 m-15 m.
    US$0,1 / Meter
    1 Meter (MOQ)

TIANJIN HUAYUAN TIMES METAL PRODUCTS CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers297
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Staaldraad
ODM,Eigen Merk
ISO9001:2015, ISO14001:2015, Certification of Quality Management System in the Automotive Industry
  • Hoogwaardige polypropyleen touw PP touw touw onderzeese kabel Optisch Vezelconstructie
    US$1,69 / Ton
    1 Ton (MOQ)
  • Hoogwaardige polypropyleen touw PP touw touw onderzeese kabel Optisch Vezelconstructie Φ 1.5
    US$1,69 / Ton
    1 Ton (MOQ)
  • Hoogwaardige polypropyleen touw PP touw touw onderzeese kabel Optisch Vezelconstructie Φ 3.5
    US$1,69 / Ton
    1 Ton (MOQ)

Hangzhou Zsine Optoelectronic Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied1720
Plantengebied
Aantal Werknemers59
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , glasvezelpatchkabel , Telecommunicatiepaneel , pigtail , Cooper-kabel
ODM,OEM
ISO9001:2015, ISO14001:2015, ISO45001:2018
  • Optische vezel 12/24-vezels LC Multimode Bunch glasvezel Pigtai
    US$4,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)
  • Optische vezel 12/24-vezels LC Multimode Bunch glasvezel Pigtai LSZH
    US$4,00 / Meter
    10 Meters (MOQ)
  • SC-FC Multimode optische buitenkabel
    US$0,36 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)

Shanghai Gengyun Industrial Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied500
Plantengebied
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Materiaal voor optische glasvezelkabels , hars met optische glasvezelcoating , ruwe materialen voor kabelmantel , polybutyleen tereftalaat van PBT , materiaal voor het blokkeren van kabelwater
OEM,ODM,Eigen Merk, custom development
Reactietijd≤3 uur
  • Kwarts bekleding Large-Core Speciale optische vezel T-Of065
    US$2,99 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • Speciale glasvezel optische vierkante kern SCF T-Of073
    US$2,99 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • Speciale optische glasvezel gekoppelde Single-Mode glasvezel hoge treksterkte
    US$2,99 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)

Ningbo Weiyi Intelligence Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Netwerkkabel , glasvezelkabel , kast
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 14001
  • OEM Fiberhome Yofc optische kabel 1 km Prijs van FTTH optische glasvezelkabels
    US$0,4 / Stuk
    100 Stukken (MOQ)
  • ADSS glasvezelkabel enkele modus antenne 12 24 48 144-core optische glasvezelkabel, 100 m, meetbereik van 200 m.
    US$0,06 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • FTTH 1-core 2-core G657A2 G657A1 optische kabel, zelfondersteuning voor binnen en buiten Kabel voor glasvezelkabel staaldraad
    US$0,015 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)

ZHEJIANG MEITONG CONDUCTOR TECHNOLOGY CO., LTD.

China Supplier - Diamant LidSinds 2020

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied838
Plantengebied
Aantal Werknemers12
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
CCA-draad , ISO-goedgekeurd koper-geklede aluminiumdraad , ISO- en Dekra-goedgekeurd koper-geklede stalen CCS-stel , ISO-goedgekeurd gevlochten aluminiumdraad Vervaardiging , PVC-geïsoleerd CCS-gestrengd draad voor aarding
ODM,OEM
ISO9001:2015, ISO14001:2015
  • Ondergrondse Meitong ABS-spoel China Aluminium Conductor Electric met koperen bekleding Productie van optische kabel
    US$3,00 / Kg
    500 Kg (MOQ)
  • Solide overhead ABS-spoel Elektrische kabels en draden optische vezel
    US$3,00 / Kg
    500 Kg (MOQ)
  • Van 15% tot 70% Verwarming ABS-spoel Elektrische kabel Optisch Vezels
    US$3,00 / Kg
    500 Kg (MOQ)

Anhui Zhuhuai Import and Export Trading Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2024

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied90
Plantengebied
Aantal Werknemers6
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
Optische vezel , WiFi-router , switch , router , Gpon
ODM,OEM
ISO 9001
  • Alle DIELFSTEELDELLANDSTANDSTANDBITE ADIELSTANDBITE ADIST 12 24 48 96 144 288-core G652D niet-Armored optische glasvezel voor buiten
    US$0,75 / Stuk
    3.000 Stukken (MOQ)
  • Rechtstreekse verkoop door de fabriek van GYXTW centrale bundelbuis Armored enkele modus Optische vezel
    US$0,13 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • Groothandelsvoordeel GYXTW Single Mode Duct glasvezelkabel Central Losse buis G652D lichtarmored optische vezel voor buiten
    US$0,13 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)

Zhengzhou Zoom Link Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Bovenkabel Serivice Drop Wire ABC Cable , CAAI ACSR AAAC AAC ACAR ACSR/AW , concentrische kabel steundraad Elektrische draad , voedingskabel Poly Wire 15-35kv Boom Wire , besturingskabel instrument Cable
OEM,ODM,Eigen Merk
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, OHSAS/ OHSMS 18007
  • ASU beste prijs optische glasvezelkabel Zwart Multi Core Outdoor Communicatiekabel optische vezel
    US$0,1 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • Communicatie van de fabrikant UTP Cat5e CAT6 Cat7 optische vezel
    US$40,00 / Roll
    35 Rollen (MOQ)
  • GYXTW 2 4 6 8 12-core glasvezel voor buiten Kabel
    US$0,1 / Meter
    500 Meters (MOQ)

Shenzhen Hanxin Communication Optical Fiber Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied125
Plantengebied
Aantal Werknemers18
Aantal Werknemers
Handelsbedrijf
FTTH-netwerkkabel , glasvezelkabel voor binnen , glasvezelkabel voor buiten , MTP/MPO , glasvezelpatchkabel/jumper
ODM,OEM
ISO 9001
  • 22 jaar fabrikant van optische/optische kabel voor gebruik buitenshuis met Anatel-certificaat
    US$0,01 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • Single Mode G657a2 glasvezelkabel voor binnen, voor gebruik binnen
    US$0,03 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • Outdoor de Fibra Optica 2/4/6/8/10/12fo optische kabel met enkele modus
    US$0,1 / Meter
    1 Meter (MOQ)

Shenzhen Necero Optical Fiber And Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Fabrikant/fabriek
Optische glasvezelkabel , glasvezeljumper , optische kabel voor buiten , optische kabel voor binnen , gepantserde glasvezelkabel voor binnen
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Glasvezelkabel van topkwaliteit voor Aramid-garens-jacket glasvezelkabel ADS/GYFTY/Gyffy
    US$0,1 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • 1/2/4/6/8/12cores enkele/multistand FTTH glasvezelkabel met platte drop-kabel Anatel-certificaat
    US$0,1 / Meter
    1 Meter (MOQ)
  • SC-SC Simplex/Duplex 62.5/125 Single-mode Multimode Om1/OM2/OM3/om4/Om5 2.0 mm, glasvezelkabel van 3 meter
    US$0,2 / Meter
    2 Meters (MOQ)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers229
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelcomponenten , patchkabel , connector , demper , adapter
ODM,OEM,Eigen Merk
ISO9001:2015, ISO14001:2015
  • FTTH-aansluiting optische kabel voor netwerkdatacenter
    US$1,5 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • MPO MTP singlemode Multimode optische vezel
    US$20,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • MPO LC Mini ronde optische vezel
    US$22,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2011

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers3
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Glasvezelkabel , optische glasvezelkabel , optische kabel , optische kabel , optische kabel voor buitenshuis
OEM
ISO 9001
  • Single Mode BarreColor Glass optische glasvezel G652D-glasvezelkabel
    US$4,5 / km
    20 km (MOQ)
  • Losse buis 2-288 optische glasvezelkabel voor 890 kg/km (GYTA53+33)
    US$5,00 / Meter
    20.000 Meters (MOQ)
  • Direct begraven optische glasvezelkabel met FRP CSM
    Bespreekbaar
    10.000 Meters (MOQ)

Suzhou 3V Technology Co., Ltd.

China Supplier - Gouden LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Fabrikant/fabriek
Fiber Capillair , Fiber V-Groove , Fiber pigtail , Fiber Array , Special connector
OEM,ODM,Eigen Merk
Reactietijd≤3 uur
  • Laserenergie-overdracht met grote kerndiameter kwarts met vierkante kern optisch Vezels
    US$15,00 / Meter
    10 Meters (MOQ)
  • High Power Energy Laser Germanium dooped Passive Matching Quartz Optical Vezels
    US$1,00 / Meter
    10 Meters (MOQ)
  • φ 98mm gesloten-lus-mistlamp optische vezel 98mm gyrospoel
    US$1,00 / Meter
    10 Meters (MOQ)

Shanghai Rui Tai Photoelectric Technology Co., Ltd.

China Supplier - Diamant LidSinds 2021

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers45
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Optische lens , optische vensters , laservensters , Fused Silica , Optical Prism
ODM,OEM
ISO 9001
  • Kwartsglasvezel/kwartsglasvezel/silica-glasvezel/optische vezel
    US$10,00 / Stuk
    1 Stuk (MOQ)
  • Glasvezel Germaniumtetrachloride met hoge zuiverheid/Gecl4/optische glasvezel Gecl4
    US$100,00 / Kg
    100 Kg (MOQ)
  • 100 g Qsfp28 SR4, MPO-connector, 70 m op OM3-/optische-glasvezelconnector
    US$60,00 / Stuk
    10 Stukken (MOQ)

SICHUAN HUIYUAN PLASTIC OPTICAL FIBER CO., LTD.

China Supplier - Gouden LidSinds 2008

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers51
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek
Kunststof optische vezel , patchcords , module en adapter , kroonluchters en verlichting , glasvezelverlichting
Eigen Merk
ISO9001:2015, ISO14001:2015
  • SCV-serie Sparkly kunststofglasvezelkabel
    US$50,00 / Roll
    1 Roll (MOQ)
  • BF-serie zijlamp van kunststof optische vezel
    US$50,00 / Roll
    1 Roll (MOQ)
  • Optische glasvezel van end gloed voor decoratieve verlichting
    US$32,00 / Roll
    1 Roll (MOQ)

PUYANG YRT COMMUNICATIONS TECH CO., LTD.

China Supplier - Diamant LidSinds 2023

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Plantengebied2000+
Plantengebied
Aantal Werknemers46
Aantal Werknemers
Fabrikant/fabriek , Handelsbedrijf
Optische glasvezel , optische glasvezelkabel , FTTH-netwerkkabel , optische glasvezelpatchkabels , glasvezeljumpers
Eigen Merk,ODM,OEM
Reactietijd≤3 uur
  • Niet-metalen metalen verlengkabel voor gebruik buitenshuis optische kabel met losse buis GYFTY
    US$0,05 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
  • OM2 optische multimode-glasvezelpatchkabel voor LSZH-netwerken
    US$0,01 / Meter
    1.000 Stukken (MOQ)
  • G657A glasvezelkabel FTTH optische kabel voor kabelgoot
    US$0,05 / Meter
    1.000 Meters (MOQ)
Artikelen per Pagina: 10 | 30 | 50
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 67

Categorie

Produceren & Verwerken Machine (1,294) Industriële Apparaturen & Onderdelen (1,282) Elektrotechniek & Elektronica's (1,047) Ijzerwaren & Gereedschap (668) Instrumenten & Meters (580) Chemische Stoffen (554) Gezondheid & Geneeskunde (478) Consument Elektronica's (469) Bouw & Decoratie Materialen (281) Auto-onderdelen (245) Meer

Soort bedrijf

Fabrikant/fabriek (2,264) Handelsbedrijf (1,926) Groepsmaatschappij (82) Particulieren/SOHO (2) Ander (29)

Beheer Certificering

ISO 9001 (1,568) ISO 14001 (746) ISO 9000 (427) ISO9001:2015 (409) ISO 14000 (259) GMP (213) ISO 20000 (210) Altri (189) ISO14001:2015 (185) BSCI (178) IATF16955 (165) QC 080006 (160) OHSAS/ OHSMS 18007 (157) ISO 13491 (132) ISO 14070 (115) HSE (110) HACCP (72) FSC (63) ISO 22006 (49) ISO45001:2016 (39) ASME (38) BRC (38) ISO 10012 (37) ANSI/ESD (36) EICC (36) ISO 17025 (33) SEDEX (32) SA 8006 (31) QHSE (30) GAP (28) BS 25999-8 (27) ISO 50007 (27) QSR (25) ISO 29007 (25) IFS (25) LEED (23) PAS 28006 (21) WRAP (21) AIB (20) HQE (20) ISO9001:2008 (15) BREEAM (15) SHE Audits (15) OHSAS18001:2007 (9) ISO14001:2004 (4) Meer

Jaaromzet

Minder dan US $ 1 Miljoen (1,217) 2,5 ~ 5 miljoen USD (23) 10 ~ 50 miljoen USD (23) 5 ~ 10 miljoen USD (16) Boven US $ 100 Miljoen (15) 1 ~ 2,5 miljoen USD (14) 50 ~ 100 miljoen USD (7) Meer

Aantal werknemers

5-50 Personen (783) 51-200 Personen (313) Minder Dan 5 Personen (83) 201-500 Personen (68) 501-1000 Mensen (27) Boven de 1000 Personen (14) Meer

Provincie & Regio

Guangdong (700) Jiangsu (429) Zhejiang (395) Shandong (336) Shanghai (142) Henan (123) Hebei (120) Fujian (71) Hubei (70) Anhui (65) Beijing (55) Hunan (53) Shaanxi (40) Tianjin (40) Liaoning (31) Sichuan (30) Jiangxi (26) Chongqing (21) Yunnan (4) Jilin (4) Heilongjiang (4) Inner Mongolia (3) Hongkong SAR (2) Shanxi (2) Hainan (1) Guangxi (1) Gansu (1) Xinjiang (1) Guizhou (1) Qinghai (1) Ningxia (1) Meer