Totaal 108628 producten van ongeveer 5717

Glasvezelkabel

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/1001

Prijs 1, 2, Kabel van de Daling FTTH van de Vezel G657A FRP van 4 Kernen van de fabriek Singlemode Optische Vlakke

Referentie FOB Prijs: US $ 0,04-0,2 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 43*36*36
  • Handelsmerk: SUNET

Prijs 62.5/125 van de fabriek Kabel van het Flard van de Vezel van de Transmissie van Gegevens de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,85-1,2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: LC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

FTTH Zelfstandige Figuur 8 de Optische Kabel Gjyxch, 1/2/4core GJYXFCH van de Vezel van de Daling

Referentie FOB Prijs: US $ 0,03-0,08 / Piece
MOQ: 1.000 Pieces
  • Toepassing: Verbinding
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,CCC
  • Merk: OEM

Openlucht 2/4/8/12/16/24/30 Kernen Vastgelopen Figuur 8 Kabel van de Optische Vezel van de Kabel de Gepantserde GYTC8S/Gyxtc8s van de Draad van de Boodschapper Zelfstandige Lucht

MOQ: 10.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: <100N

De openlucht Binnen Enige Optische Kabel van Multimode Vezel van de Wijze

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Verpakking: Wooden Wheel
  • Standaard: RoHS
  • Handelsmerk: HNK or OEM
  • Oorsprong: Shenzhen, China

Al Diëlektrische Optische Kabel van de Vezel ADSS van het Jasje van het Pantser van het Garen Aramid Dubbele Lucht

Referentie FOB Prijs: US $ 0,47-1,00 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

De hete Verkoop GJYXFCH 1core 2core 4core kiest Kabel van de Daling van de Vezel van de Draad van het Staal van de Wijze de Openlucht/BinnenFTTH Optische/Optische met Certificaat Anatel uit

Referentie FOB Prijs: US $ 0,02-0,05 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: RoHS,UL,ISO9001

1 Kabel van de Daling van de Vezel van de kern FTTH versterkt de Vlakke met FRP

Referentie FOB Prijs: US $ 0,035-0,37 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Fiber Optic Cable
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,UL
  • Verpakking: Wooden Drum
  • Standaard: CE, RoHS
  • Handelsmerk: TW-SCIE or OEM
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

enige 1/2/4/6/8/12cores G657A1/A2 LSZH/Kabel van de Daling van de Optische/Optische Vlakte van de Vezel van Fibra Optica FTTH van de Draad van het Staal van de Wijze Mulit de Openlucht/Binnen met Certificaat Anatel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,25 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Merk: OEM
  • Verpakking: Fumigated Wooden Drum
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: Guangdong, China

Gjxh G652D/G657A1/G657A2 1 /2/4/6/8core enkele modus FTTH Drop platte optische/optische glasvezelkabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,001-0,003 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

De zelfstandige Inleidende van de Vlinder Optische Kabel gjyx-F-CH van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 40,00-50,00 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Certificaat: ISO9001
  • Verpakking: 1000-2000m/Drum
  • Handelsmerk: FCJ OPTO TECH
  • Oorsprong: China

2020 populaire MTP/APC aan Fanout LC Optische Kabel 12 van de Vezel de Polariteit van Vezels een Optische Kabel van de Vezel van de Optische Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-10,00 / piece
MOQ: 1 piece
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Kern: Single Core
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Merk: OEM

Kabels van de Verbindingsdraad van de vezel de Optische LC aan LC Om5

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-2,5 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Single Core
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

Ftth Gyxtc8y-Glasvezelkabel Voor Gebruik Buitenshuis

Referentie FOB Prijs: US $ 58,00 / KM
MOQ: 30 KM
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: RoHS,CE,ISO9001,VDE
  • Merk: OEM

Kabel van de Optische Vezel Transmmion van de vezel de Optische Duplex Ronde Verre voor 5g Toepassing

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-2,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Toepassing: Verbinding,Sensor,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: LC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: <100N

10 van de Vezeloptische jaar Levering ADSS 24 van de Fabrikant de Optische Kabel van de Vezel van de Kern

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-1,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Toepassing: Verbinding
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: CE,ISO9001
  • Verpakking: Wooden Drum or Customized

FTTH 1 Kabel van de Daling van de Vezel van 2 4 Kernen G657A de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,01-0,2 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic/ Carton/Customized
  • Standaard: 1/2/4 cores
  • Handelsmerk: WolonFiber

22 jaar die de Optische Kabel van de Daling FTTH van de Kabel van de Vezel Gjyxch Binnen/Openlucht vervaardigen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,03-0,05 / Metro
MOQ: 20.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Verpakking: Fumigated Wooden Tray
  • Standaard: 2km/Drum
  • Handelsmerk: JIANGHONG or OEM

GJYXFCH 9/125 Vezel 4 Kabel van de Daling FRP van de Kabel GJYXFCH van de Vezel van de Kern de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,02-0,04 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Toepassing: Verbinding
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Double Core
  • Certificaat: CE,ISO9001

De hete Prijs van de Fabriek van de Lage Kosten van de Verkoop Al Diëlektrische 1/2/4 Optische Kabel van de Vezel van de Daling FTTH van de Vezels van Kernen (GJYXFCH)

Referentie FOB Prijs: US $ 0,08-0,1 / Metro
MOQ: 5.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

de Kabel van de Boomstam 12/24/48/96/144cores LC/Sc/St/FC MPO/MTP, de Kabel van het Flard MPO, de Kabel van de Optische/Optische Vezel MPO

Referentie FOB Prijs: US $ 13,00-28,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Single-mode Fiber
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Merk: OEM
  • Verpakking: by DHL. TNT, FedEx, UPS
  • Standaard: 44*44*50
  • Handelsmerk: DYS /OEM

de Optische OpenluchtDraad van het Staal van de zelf-Steun 1~288core G652D/Al Diëlektrische Kabel van de Daling van de Vezel GYFTY GYTS GYXTW GYTC8S FTTH van het Jasje ADSS van het Pantser van het Garen Aramid Dubbele Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-5,00 / Metro
MOQ: 5 Meters
  • Certificaat: ISO9001,CE,UL,CCC,RoHS
  • Verpakking: Wooden Drums or as Your Request
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Gs-Code: 85447000

De hete Verkoop 1/2/4/6/8/12core kiest Wijze Openlucht aan de BinnenKabel van de Daling van de Vezel van de Draad van het Staal FTTH Optische/Optische met Certificaat Anatel uit

Referentie FOB Prijs: US $ 0,0542-0,0584 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

Hete Draad van de Grond van Opgw van de Verkoop Lucht/Lucht 24/48 Optische Kabel van de Vezel van het Staal van de Kern de Buis Vastgelopen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,8-1,5 / Metro
MOQ: 3.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

De dubbele Kabel van de Optische Vezel van de Begrafenis van de Draad van het Jasje Directe Elektrische Gepantserde (GYTY53)

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3-0,55 / Metro
MOQ: 30 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

2-288 de Optische Kabel GYTC8S van de Vezel van de zelf-Steun van de kern

Referentie FOB Prijs: US $ 0,35 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

De openlucht Vlakke Kabel FRP van de Kernen van Gyfxtby 1-24 van de Kabel van de Vezel Optische Vlakke Lucht Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-1,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Toepassing: Verbinding
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: CE,ISO9001
  • Verpakking: Wooden Drum or Customized

De Kabel van het Flard van de Optische/Optische Vezel Patchcord van Sm Om3 MPO van de Kabel van de Boomstam van LC/Sc/St/FC MPO/MTP

Referentie FOB Prijs: US $ 12,5-25,00 / Piece
MOQ: 5 Pieces
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

Glasvezelkabel 24-core G Y F T A voor telecommunicatie-installatie

Referentie FOB Prijs: US $ 0,4473 / Metro
MOQ: 20.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,CCC
  • Merk: OEM

Openlucht LuchtAnti-UV Cable DE Fibra Optica 2/4/6/8/10/12fo kiest Wijze asu-80 de Optische/Optische Kabel van de Vezel uit met Certificaat Anatel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,01 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC
  • Verpakking: Wooden Drums or Customized
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, kabel and fiber optic. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.

Verwante Snel Categorieën