Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 140/864  
Totaal 25892 producten van ongeveer 892

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

1u 19 " het Rek 1*4/8/16/32 zet PLC Splitser/Koppeling op

Prijs Unit: US $ 8.88 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Rack mount PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Vezel van Demux CWDM de Optische Module van de Splitser 1X8 LGX

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-524
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het beste Rek van de Prijs zet Comité van het Flard van de Vezel van 24 Kern het Optische op

Prijs Unit: US $ 3.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK07D101-24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Prijs 12 de Optische Vlecht van de Vezel van Sc Sm Upc van de Kern

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LK04LC112
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Single Core

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC aan LC/APC vezel optische Adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6101
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC aan LC/APC vezel optische Adapter, SM, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6137
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De simplexadapter van DIN, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6083
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC aan FC/PC vezel optische adapter, Inegrated type, SM, simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6090
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC aan FC/PC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6091
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan SC/PC vezel optische adapter, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6089
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC aan SC/APC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6077
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan ST/PC vezel optische adapter, Metaal Hpusing, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6102
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De naakte PLC van de Vezel Splitser Blockless van Sc FC LC van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 10.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-552
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:Packaged in Individual Bags

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Optische Disturition Doos van de Vezel FTTH 8 de Doos van de Splitser van de Haven ...

Prijs Unit: US $ 6 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:FDB-08E
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box

De Kabel die van Fdb 4port 2 ABS van PC van de Haven Doos van de Distributie van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-016C
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

1X8 PLC de Optische Splitser van de Vezel met 250um Naakt Type

Prijs Unit: US $ 10.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-551
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Optische Vezel van de Buis 24core van de Wijze G652D van de Band van het staal de ...

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Cat5 Rj45 Schakelaar/de Waterdichte Rj45 Schakelaars van de Kabel van /Ethernet van de Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug
Production Process:Injection Molding

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

RJ45 CAT6 Connector/RJ45 Connector Types voor LED Screen en Lighting

Prijs Unit: US $ 4.0-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-01-001, YT-RJ45-JSX-01-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 speld RJ45 Connector/Female RJ45 Connector/Electrical Connector RJ45 voor Solar Battery

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-18-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Spoel van de Omslag van de Draad van de Organisator van het Koord van de Band van de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:DTL-5S001
Certificering:SGSRoHS
Kleur:Geel
Brand Rating:94V2
Grootte:9 *
Type:Marker Cable Tie

Shenzhen Dotely Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van Dys de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Het Zelfde van de goede Kwaliteit zoals de Grote Optische Reinigingsmachine van de Vezel van het ...

Prijs Unit: US $ 25.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:CLN2-001
Certificaat:CERoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie
Handelsmerk:OEM/DYS

De Chinese Adapter van het Metaal van de Vezel van de Fabriek DIN-FC Optische Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-589
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:Packaged in Individual Bags
Standaard:FC

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM Compatible Fiber Optic Transceiver 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LRM
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100Mbps duplex 1550nm de Zendontvanger van 80 Km SFP met Uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel Cat5e UTP van Legard

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Cable Cat5e UTP
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van de optische Vezel met H3

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:H3
Handelsmerk:FiberTC
Verpakking:Carton
Standaard:13kg
Oorsprong:China
Gs-Code:8501510090

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van de optische Vezel H3

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:H3
Handelsmerk:FiberTC
Verpakking:Carton
Standaard:13kg
Oorsprong:China
Gs-Code:8501510090

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel FTTH H3

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:H3
Handelsmerk:FiberTC
Verpakking:Carton
Standaard:13kg
Oorsprong:China
Gs-Code:8501510090

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index