Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 140/764  
Totaal 22896 producten van ongeveer 693

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

E2000 APC aan APC E2000 de DuplexKabel van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:E02EAEA
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel FC van de Verbindingsdraad van de optische Vezel aan E2000A Duplex Gele Sm

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FE930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan APC E2000 DuplexSm Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LE930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan Optische Koord van het Flard E2000A het DuplexSm

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02SE930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord Sca aan E2000A Duplex Gele Sm

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02SAEA930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel Sca van het Flard van de vezel de Optische aan E2000A Simplex Gele Sm

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P01SEA930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De visuele Pen van de Laser van Vfl van het Meetapparaat van de Lichtbron van het Merkteken van de ...

Prijs Unit: US $ 10.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HTO9V21
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*2 PLC MiniBuis 0.9mm van de Splitser zonder het Type van Schakelaar

Prijs Unit: US $ 3.0-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC0912
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*2 ABS PLC van de Module Splitser 2.0mm met de Schakelaar van Sc

Prijs Unit: US $ 4.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLCA2012
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan LC Sm 2.0mm DuplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LS920L
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sca aan Lca DuplexSm 2.0mm Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02SALA930L
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO aan MPO Om3 Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P12MPMPL
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Patchcord LC aan LC Om3 Duplex 3.0mm Aqua

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LL11030L
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Simplex Sm van het Koord FC van het flard

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCFUFU1SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Om3 het Koord van het Flard met lC-Sc Schakelaar, 50/125

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001&RoHS

St/Upc-FC/Upc Multimode DuplexKoord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Verbindingsstructuur:FC-ST
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

Sc/Upc-LC/Upc Singlemode SimplexKoord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001&RoHS

1X8 PLC Splitter FC 2.0mm ABS Box van Fiber Optical

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL PLC Splitter
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:datolink

10m/100m/1000m de Convertor van de Media van de Vezel met Dubbele Vezel Mm 850nm

Prijs Unit: US $ 14 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLDG2-M
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datolink

De horizontale/in-Line Sluiting van de Verbindingen van de Kabel

Prijs Unit: US $ 12.0-30.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GPJ 01 in-line splice closure
Type:Glasvezelconnectoren
Verpakking:Cartons/Pallets
Standaard:ISO9001: 2000/TLC Certificate
Oorsprong:Chengdu
Gs-Code:8536700000

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

De Uitrustingen van het Hulpmiddel van de Inspectie en van het Onderhoud van de optische Kabel

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL5003
Certificaat:RoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie
Handelsmerk:Datolink

Patchcord St upc-St Upc Sm 9 Duplex 125 met Beste Prijs

Prijs Unit: US $ 1.68-1.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTPC STSMDX 09
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Kabels van het Flard van de Vezel van LC upc-LC Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMDX LC-LC 012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

10/100base Tx Ethernet Optical Fiber Media Converter

Prijs Unit: US $ 12.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT media converter 03
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

Waterdichte Vezel Optische Pigitail

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Water-proof Fiber Optic Pigitail
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De binnen Duplex Optische Kabel van de Vezel LC voor het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 25 / Roll
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DT Fiber optic cable
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Vezel Optische 12c ODF van het Ontwerp van de luxe

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:12C ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan Koppeling van de Optische Vezel van Sc Male-Female/de Optische Hybride Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Hybrid Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mini LC Singlemode Multimode Vezel Optische Loopback

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:92113-655
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Guangdongshenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH Optical Fiber Fusion Splicer

Prijs Unit: US $ 3400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:AV6471A
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index