Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 5/819  
Totaal 24563 producten van ongeveer 909

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische Schakelaar van de vezel/het best Schakelaar van de Kabel van de Vezel de Optische voor ...

Prijs Unit: US $ 14.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LP-24-F00PE-P01& LP-24-F00SX-S01
Geslacht:Mannelijk
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:100PCS/Carton
Standaard:24MM

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1550 Optische Zender van de Vezel van de Zender van de Vezel van de zender de Optische

Prijs Unit: US $ 450.0-6800.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWT-1550ET -2x8
Handelsmerk:FULLWELL (OEM available)
Verpakking:Case Packing
Standaard:CE, RoHs, ISO
Oorsprong:Zhejiang, China
Gs-Code:8517622990

Vezel Optic Cable met Duplex lc-LC Connectors (1M)

Prijs Unit: US $ 2.5-2.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc-lc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Plastic Doos van de Telecommunicatie van Gpon Splitser voor Pon/FTTH/CATV

Prijs Unit: US $ 3.6-28.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Gpon Telecommunication Plastic Box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om3 Optische Kabel van de Vezel van het Lint van 12cores met Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kern van de Kabel Gyxtc8s 96 van de vezel de de de Optische/Kabel van de Computer/Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Schakelaar van het Kabelkanaal van de Vezel, Schakelaar van de Buis 22mm

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Schakelaar van de Vezel van Sc de Optische Snelle, de Snelle Schakelaar van de Kabel van de Daling ...

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-X-SC-FPC-SC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel van de Vezeloptische Kabel Connector/LC

Prijs Unit: US $ 14.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LP-24-F00SX-S01
Geslacht:Vrouwelijk
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:100PCS/Carton
Standaard:24MM

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Sluiting van de Las van de Kabel van Opgw/de Gezamenlijke Doos van het Metaal Opgw

Prijs Unit: US $ 60 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBJ
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Gebruiksklare Enige Wijze 1 de Optische Kabels van de Vezel van de Kern met de Schakelaar van Sc

Model No:GNT-5810B
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

12cores om de Optische Kabel van de Vezel met het Centrum van de Datum van de Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fig8 de Optische Kabel van de zelf-Steun van de Draad van de Bundel van het Staal van Unitube ...

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTC8S
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PLC van Blockless van de Telecommunicatie van Gpon 1X32 Splitser voor Pon/FTTH/CATV

Prijs Unit: US $ 10.0-28.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X32 Blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Schakelaar van het Reductiemiddel van het Kabelkanaal van de Vezel, De Montage van het ...

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:bre
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

De laagste Prijs en de Beste Schakelaar Sc/APC van de Vezel van de Behandeling van de Kwaliteit ...

Model No:SC/APC RH-04
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Jilin Ouffu Photoelectric Communication Equipment Co., Ltd

[provincie: Jilin, China]

De Optische Kabel van de vezel met Om3 Schakelaar MPO

Prijs Unit: US $ 17.5-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo-aqua
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische de Vezel van de Draad van de Daling FTTH 4c/van de Communicatie van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:FTTH drop wire 4c Fiber Optic
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De strakke Kabel van de Daling van de Buffer FTTH met Garen Kevlar

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

De simplex Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel Optische met Schakelaar fC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-SU-D-3-0-C-20
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:silica fiber
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Sluiting van de Vezel van het metaal/de Gezamenlijke Doos van de Kabel Opgw

Prijs Unit: US $ 65 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBJ
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Kabel van de Vezel van het Lint 12cores met Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC Lgx de Optische Splitser van de Doos voor FTTH

Prijs Unit: US $ 40.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PLC LGX Box Optical Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Optische Kabel van de Vezel van Voilet met Schakelaar LC

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel de Optische van de Kabel GYXTW 2-van de Communicatie van de Kabel van de Gegevens van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:Fiber Optic Cable GYXTW 2-12c
Toepassing:Verbinding,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar de van uitstekende kwaliteit van de Kabel van de Optische Vezel/de Optische Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 18.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Kabel van de Vezel ADSS voor LuchtInstallatie

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Single jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Schakelaar van het Blok van het gas, de Stop van de Kabel, Verzegelende Schakelaars van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de vezel de Optische (OLT ONU)

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-MAPC-FC-MAPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Figuur 8 de nietGepantserde Kabel van de Optische Vezel van de Kernen van 6/12/24 Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 0.21-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTC8Y
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index