Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 5/755  
Totaal 22649 producten van ongeveer 905

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Fig8 de Enige Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel van de Wijze Zelfstandige

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTC8S
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Kabeltelevisie fWT-1550et -2X8 1550nm Externe Optische Zender van de Modulatie

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWT-1550ET -2x8
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:FULLWELL (OEM available)
Verpakking:Case Packing
Standaard:CE, RoHs, ISO
Oorsprong:Zhejiang, China

12cores Ribbon Multimode Fiber Optic Cable met MPO/MTP Connector

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Optische Kabel van de Vezel van Voilet met Schakelaar LC

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 kern, Koord van het Flard van de Vezel van 24 Kern het Binnen Optische met Schakelaar Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Fiber Optic Connector
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Fiber Optic Connector Cable Adapter

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-S-ST-FPC-ST-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

koorden van het Flard van de Vezel lc-LC van 3.0mm de Duplex Singlemode Optische

MOQ: 1 Piece

Model No:422
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Kabel Gjfdv van de Vezel van het Lint van de Fabrikant van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 120 / km
MOQ: 2 km

Model No:GJFDV
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De industriële Verbindingsdraad van het Flard Gof van de Controle Slimme

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, CIF, EXW

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Handelsmerk:HUIYUAN

Schakelaar van Microduct van het Reductiemiddel van de vezel de Optische, de Micro- Optische Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.907-1.008 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:BRE
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:39174000

Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Schakelaar van Sc van het Koord van het Flard van ...

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber optic drop cable patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van de Schakelaar LC van de Aansluting ...

Prijs Unit: US $ 14.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC Single Mode Fiber Optical Cable Connectors
Geslacht:Mannelijk
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:100PCS/Carton
Standaard:24MM

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Sluiting van de Vezel van het metaal/de Gezamenlijke Doos van de Kabel Opgw

Prijs Unit: US $ 65 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBJ
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het openlucht Gepantserde Staal van de Optische Kabel van de Vezel van 6 Kern G652D Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Het Optische Lint van de Vezel van de Leverancier van China/Ronde Kabel voor Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel met Om3 Schakelaar MPO

Prijs Unit: US $ 17.5-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo-aqua
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht van het Flard van de Vezel Sc-LC van het Jasje LSZH de Duplex Optische voor de Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:SC-LC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel st-St de Optische

Prijs Unit: US $ 0.194-0.223 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-S-ST-FPC-ST-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

optische Kabel van de Vezel lC-Sc van 3.0mm Singlemode

MOQ: 1 Piece

Model No:432
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Schakelaar/van de Buis van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP

Model No:STR
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

LC 0.9mm Uitrusting van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0109
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Daling FTTH 1 Koord van het Flard van de Vezel van de Kern het Optische met de ...

Prijs Unit: US $ 3.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-SC-UPC-001
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:500000PCS/Month

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Losse Communicatie van het Lid van de Sterkte van het Metaal van de Buis Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Optische Kabel van Multimode Vezel van het lint met Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het meeste Koord van het Flard voor Auto

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, CIF, EXW

Model No:1355532-3
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:LED
Handelsmerk:HUIYUAN

Om4 de Optische Kabel van de Vezel met Schakelaar LC

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Prijs van de Kabel van de Schakelaar/van de Vezel van het Koord van het Flard van de vezel de ...

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2017 Vastgehaakte Vezel 25mm60mm van het Staal

Prijs Unit: US $ 590.0-980.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:Steel Fiber
Handelsmerk:china coal
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:SGS, ISO, CE, 0.12/6
Oorsprong:Shandong Provice, China
Gs-Code:73021000

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel van FC/Upc Sc/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-SC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

optische Kabels van de Vezel Sc-Sc van 2.0mm de Simplex Singlemode

MOQ: 1 Piece

Model No:56
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index