Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 55/881  
Totaal 26423 producten van ongeveer 1201

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC de Optische Schakelaar van Singlemode/Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

D4 Singlemode Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:D4
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Flens 4 van het Soldeersel van SMA rf Vrouwelijke de Schakelaar van het Gat

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:4 Hole Connector
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de vezel voor Optische lc-APC van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Schakelaar van de Vezel van de lage Prijs Sc/Upc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC/UPC simplex connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de Vezel FC/APC van Sm de Simplex 2.0mm Optische voor Telecommunicatie-uitrusting

Prijs Unit: US $ 0.49-0.72 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-FC/APC SM SX Connectors
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

D4 de Optische Schakelaar van de Vezel van Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:D4 SM
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

Lucht Geblazen Micro- Schakelaar van de Buis 7mm

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:str
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De mannelijke Schakelaar van het Type TNC van Golfplaat

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Gebruik FTTH assembleert snel de Enige Schakelaar van de Vezel van de Wijze Sc/APC Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.65-0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DF-CNNT-003
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Dubbele Rijen 2.54mm de Schakelaar van de Kopbal van het Vakje van 40 Spelden

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:BH006
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

FC/PC 3.0mm Fiber Optic Assembly Connector

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-FC/PC-SM-3.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

GYFTY53 Aire Libre Cable DE Fibra Optica/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYTY53 aire libre cable de fibra optica
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaars van de Vezel van de Metalen kap FC van het Metaal van de hoge Macht met ...

Prijs Unit: US $ 2.5-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-010201-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

Schakelaar LC MTP van Sc MPO van de vezel de Optische FC St

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-79
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord van het Flard van de Vezel mpo-MPO Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3 de Optische Vezel Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Schakelaar van Multimode Vezel van DIN Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DIN
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Mannelijke Schakelaar van de Golfplaat SMA voor Kabel Rg174

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG174 connector
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de vezel voor Optische Sc-PC van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector For optical Patch Cord
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Van uitstekende kwaliteit maak de Schakelaar van 3m waterdicht Uy

Prijs Unit: US $ 0.0088-0.0091 / Piece
MOQ: 10000000 Pieces

Model No:LKK2CO
Type:Dual Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Elektrisch geleidend
Karakter:Vochtwerende
Species:Terminal

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De lage Waterdichte DIN Mannelijke Schakelaar van Pim voor 7/8 Vervaardiging van China van de Kabel

Model No:7/16 din connector
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Spannen Type
Toepassing:PCB,Audio & Video,MagnetronAutomobile
Classificatie:Male Connector
Interface Type:ZIF

Twinlink Communication Technology (Shenzhen) Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

schakelaar van de Kabel FC van de mm de Simplex 0.9/2.0/3.0mm Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.49-0.72 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-FC Connectors
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De lucht Geblazen Rechte Schakelaar van de Kabel van de Vezel van /Optical van de Micro- Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:STR
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

Schakelaar TNC de betrouwbare van de Kwaliteit (kt-7404)

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2.54mm 2*10p De Schakelaar van de Kopbal van het smt- Vakje

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:BH001
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

LC de Optische Schakelaars van de vezel met Metalen kap 0.9mm van het Roestvrij staal Laars

Prijs Unit: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-040103-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

Het optische Koord van het Flard van pvc LSZH 3m van Sm mm van de Vezel Corning

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-95
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord van het Flard van de vezel het Optische met de Schakelaar van Aqua van Kernen MPO 12

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3 de Optische Vezel Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index