Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 55/867  
Totaal 25982 producten van ongeveer 962

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Rg58/Rg8/van de Voeder Rg405/Rg316 de Assemblage van de Kabel van de Verbindingsdraad

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:RG58
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 1
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Optische Vezel van Gyxts/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYXTS Optical Fiber Cable
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De lucht Geblazen Micro- Rechte Schakelaar van de Buis, de Schakelaars van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:str
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De Simplex Optische Schakelaar van de Vezel FC/PC Sm

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/PC SM Simplex Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar TNC de betrouwbare van de Kwaliteit (kt-7404)

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel voor het Optische Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector For optical Patch Cord
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard LC MiniUniboot van de vezel het Optische Verwisselbare

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC uniboot
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De telecommunicatie pre-Ingebedde Snelle Schakelaar van de Optische Kabel van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.86-1.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-F-M-S-S-FC-MPC-00-00
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Groothandelsprijs voor het Koord van het Flard MPO/Mpt/Sc/St/FC/LC die in China wordt gemaakt

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-148
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de Gegevens van Ethercon RJ45 voor Voorzien van een netwerk Ethernet

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-10-002, YT-RJ45-JSX-16-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN (7/16) Type Female Connector voor 7/8 '' rf Coaxial Cable

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DIN (7/16) TYPE
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Optische Vezel van Gysta/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYSTA Optical Fiber Cable
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het de waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel/Blok Lbk10/8mm, de Schakelaars van het Gas van ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van Scapc de Optische Snelle (de Schakelaar van het ...

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De goud Geplateerde RG6 Schakelaar van TNC

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische Flard Jum van de Vezel mtp-MTP Usconnec

Prijs Unit: US $ 25.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gebied - installable Plastic Snelle Schakelaar van de Optische Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 3.0-3.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-F-S-S-S-LC-MPC-00-00
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad van het Koord van het Flard van de Vezel van de Prijs MPO/MTP van de vervaardiging ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-152
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel met het Lage Verlies van de Toevoeging voor Netwerk

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:VerbindingSensor
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Schede Materiaal:Verknoping

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Shell van het Metaal van Resistand van het stof en van het Water Ruwe Gegoten RJ45 Schakelaar

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-10-002, YT-RJ45-JSX-16-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van het Type van DIN L29 voor de Coaxiale Kabel van rf

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:L29
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de optische Vezel Gystza/de Kabel van de Computer/de Kabel van Gegevens/Communicatie ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:Optical Fiber Cable Gystza
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaars van Microduct met de Klemmen Str7/3.5+Clip van het Sluiten

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:str
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

Schakelaar van de Stop rf TNC van de Kabel van de Schakelaar van de Kabel van de Reeks tNC-J7d-Fb ...

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Audio & Video
Vorm:Plein
Interface Type:AC / DC
Classificatie:Female Connector
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS 4CH+4CH CWDM Doos 0.9mm de Schakelaar van de Kabel LC/PC

Prijs Unit: US $ 96.0-112.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:4CH+4CH CWDM
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 kern 2mm Fanout van de Doorbraak de Lood van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Schakelaar van de Vezel FTTH Sc/APC voor de OpenluchtAssemblage van het Gebied

Prijs Unit: US $ 0.78-0.88 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-F-S-S-S-SC-MAPC-00-00
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc van de Vlecht van 12 Kern van de vezel Optisch, FC, LC, St Schakelaar

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-63
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index