Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 12/310  
Totaal 9281 producten van ongeveer 331

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De openlucht IP65 PLC van de Optische Vezel Doos van de Beëindiging van het Netwerk van de Splitser ...

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-024A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Het Flard Cord Simplex G. 657 Vezel Gebaseerd van de Vezel van Sc Jasje LSZH

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:SC fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Shenzhen Yason Intelligence Science and Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Sc/Upc kies Kabel van het Koord van het Flard Fber van de Wijze Multimode Simplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/UPC-SC/UPC
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Enige Wijze van Sc/Multimode Simplex Duplex 3.0/2.0/0.9 Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / pcs
MOQ: 1 pcs
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-SCCON
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC duplex SimplexMetaal of de Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

06b16t het simplex Duplex Triplex Toestel van de Tand van de Motorfiets van de Transmissie van de ...

MOQ: 100 Pieces

Model No:Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon ONU 0.9mm de Optische Splitser van de Vezel van de Vlecht verdeelt Doos (fdb-012C)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:FDB-012C
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box
Standaard:IP65 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

FC het Flard Cord Duplex G. 657 van de vezel de Enige Wijze van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ketting de met grote trekspanning van de Rol van de Sterkte voor de Boring van de Olie ...

Prijs Unit: US $ 1.0-34.2 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:140H-1R 140H-2R 140H-3R 140H-4R
Structuur:Roller Chain
Kenmerken:Hittebestendige
Handelsmerk:SMCC
Verpakking:Carton, Wooden Case, Pallet
Standaard:DIN, ISO, ANSI, JIS, BSI

Qingdao Star Machine Technology Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Figuur 8 Vezeloptische Kabel van het Niveau van het Stootbord van de Buffer van de Structuur de ...

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core

FC de duplex Simplex Optische Adapter van de Vezel van het Plastiek of van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

25b21t de simplex Duplex Triplex Tand van het Smeedstuk van de Motorfiets van de Transportband van ...

MOQ: 100 Pieces

Model No:Sprocket
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc Simplex Duplex Vezeloptische Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De goedkope MiniPLC FTTH Doos van de Vezel van de Splitser Optische Eind (fdb-04B)

Prijs Unit: US $ 4.0-6.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:FDB-04B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box
Standaard:IP65 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

Het Koord mm DuplexSc/St/FC/LC van het Flard van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Shenzhen Yason Intelligence Science and Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De DuplexFibra G652D Kabel van GJFJV Monomodo

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

10A-1 12A-1 24A-1 48A-1 Keten van de Transmissie van de Rol Industriële

Prijs Unit: US $ 0.01-0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:36A-1 03c 04c-1 056-1 08A-1
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Oppervlakte behandeling:vernikkelen
Structuur:roller Chain
Materiaal:Koolstofstaal

FC de simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel van het Plastiek of van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

35b12t de simplex DuplexTand van de Transmissie van de Motorfiets van de Transportband

MOQ: 100 Pieces

Model No:Sprocket
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van de Technologie van Duitsland met de Zaal van de Machine (jq-N029)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N029
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord 50/125 de Enige Duplex van het Flard van de vezel Optische Vezel st-St van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Duplex

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:TK-9008
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden met beperkte verliezen van het Flard van de Vezel Sc/Upc de Optische (SC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Aramid Garen van het Jasje LSZH 2 de Optische Kabel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

De Apparatuur van de optische Vezel om Optische Kabel Te produceren

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Tand van de Tand van de transmissie de Simplex Duplex Triplex

MOQ: 30 Pieces

Model No:Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van de Vezel st-St het de Optische/Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van pvc van Sc de Duplex/Simplex

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:SC
Merk:OEM
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized
Standaard:1 pcs
Oorsprong:Shenzhen, China

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index