Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 28/283  
Totaal 8481 producten van ongeveer 368

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

8+1 de Multiplextelegraaf Mux van CH 100g DWDM

Prijs Unit: US $ 20.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:dwdm mux Multiplexer
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:dwdm mux Multiplexer

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN8 Toestel van de Aansporing van het Brons van het Tin van de hefboom het Planetarische

Prijs Unit: US $ 23.96 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Gear
Hardheid:Zacht tandoppervlak
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:OIC

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

het In de schede steken van de Kabel van de Optische Vezel van 90mm Lopende band voor de ...

Prijs Unit: US $ 4000 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-S-P-L
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter sma-905 van de vezel

Prijs Unit: US $ 3.5-3.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SMA-905
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht LC/Upc Sm 9/125 OS2 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILLCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Lc-LC Singlemode SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc-lc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vrije Steekproeven! ! Sc Upc 9/125 van het Verlies van de Toevoeging van de Hoge Precisie van de ...

MOQ: 10 Meters

Model No:sc upc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Singlemode Standaard Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het gele Optische Koord van het Flard van de Vezel MTRJ van de Componenten LSZH van het Netwerk ...

Prijs Unit: US $ 1.25 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTRJ patchcord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Verbindingsstructuur:FC-MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De volledige Automatische Machine van de Lopende band van de Zeep van het Hotel

Prijs Unit: US $ 50000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DD500
Werken:Convectie Mixer
Roeren Type:Gedwongen
Toepassing:Liquid met Suspended Solids
Certificaat:CEISO
Application Area:Daily Chemical

Suzhou Deedo Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Uitrusting van de Schakelaar van de Vezel van Sc Om3 Aqua de Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SC10G
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hoogte 25-2 van de Ketting van de Rol van het roestvrij staal Duplex

Prijs Unit: US $ 10.8 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:25-2
Certificaat:ISO,GBJIS
Oppervlakte Behandeling:Gepolijst
Handelsmerk:CS
Verpakking:Wooden Case/Container
Standaard:DIN/ISO, ANSI

ANSI de StandaardTand van het Wiel met Lange Hub na Oppervlaktebehandeling

Prijs Unit: US $ 2.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de duplex Optische Adapter van de Vezel Sm

Prijs Unit: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel die van de Machine van de Kabel van de Vezel van Octrooien Ce/ISO9001/7 de Openlucht ...

Prijs Unit: US $ 2000 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-C-R-E
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de Media van de vezel met Externe de machtslevering van 2 Havens UTP

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TA712
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OLYCOM
Verpakking:Packed in Paper Box

Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht SC/PC mm 50/125 Om3 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 1.26-1.6 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSCPCOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Optische Enige Wijze 2 van de Vezel Kern

Prijs Unit: US $ 3.5-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc, sc, st, sc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Verbindingsdraad van de Vezel van Sc van de Levering van de Fabriek van Shenzhen ...

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:lc patchcord
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE
Oorsprong:China
Gs-Code:8544492900

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kettingwiel van uitstekende kwaliteit van de Keten van de Industrie het Dubbele

Prijs Unit: US $ 2.2-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:customized
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Motor,Elektrische auto's,Motorfiets,machinerie,marinier,Speelgoed,LandbouwmachinesAuto
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel

Optische Demper van de Vezel van Sc LC St FC van RoHS de Volgzame (Sc)

Prijs Unit: US $ 3.0-4.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC hybrid
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St de Duplex Optische Adapter van de Vezel van het Metaal Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zwarte van Sc van de Schakelaar van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C020SCB
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hoogte 35-2 van de Ketting van de Rol van het roestvrij staal Duplex

Prijs Unit: US $ 10.8 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:35-2
Certificaat:ISO,GBJIS
Oppervlakte Behandeling:Gepolijst
Handelsmerk:CS
Verpakking:Wooden Case/Container
Standaard:DIN/ISO, ANSI

De speciale Duplex StandaardTand van de Voorraad met Lange Hub en Spiebaan

Prijs Unit: US $ 2.03 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Vezel lc-LC van Sm van de Prijs van de Fabriek van China de Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.32-0.36 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC-LC Optic Fiber Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel die en Machine voor de OpenluchtMachine van de Kabel van de Vezel Optische in China ...

Prijs Unit: US $ 2000 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-C-R-E
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode 50/125 DuplexKoord van het Flard van de Vezel MTRJ Optische

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:MTRJ DX MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Vezel adapter-China van de Vezel van China de Optische - de Optische Adapter van ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC FC LC ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

APC van Sc FTTH Koord van het Flard van de Vezel het Optische, APC van Sc de Optische ...

MOQ: 10 Meters

Model No:sc apc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index