GYSUNTEC TECHNOLOGY CO., LTD.

SFP-transceiver, optische transceiver, CWDM DWDM fabrikant / leverancier in China.

Home Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> Video SFP SD-SDI-zendermodule 20 km Single-Mode Fiber 3G/12g/24G

Video SFP SD-SDI-zendermodule 20 km Single-Mode Fiber 3G/12g/24G

Referentie FOB Prijs:
US $ 50,12- 63,69  / Piece
Betalingscondities: T / T, PayPal
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 500000pieces/Year

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: GY-M59D33S
  • Gebruik : Telefoon , Computer , Workstation , Server
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE , ISO , RoHS
  • Conditie : Nieuw
Extra Informatie..
  • Trademark: GYsuntec
  • Packing: by Plastic Box
  • Origin: China
  • HS Code: 8517622910
  • Production Capacity: 500000pieces/Year
Beschrijving

Basic Info3Gbps SDIProduct name: 3Gbps SDI Transmitter moduleProduct Model: GY-M59D33SProduct Description: GYsuntec's GY-M59D33S serie transmitter modules zijn de perfecte oplossing voor High-speed communicatienetwerken. De zendermodules ondersteunen gegevenssnelheden tot 3 Gbps. Deze modules voldoen volledig aan het Multi-sourced SFP-protocol. De GY-M59D33S-serie is een hoogwaardige module voor communicatie met één vezel door gebruik te maken van een 1310nm-zender. Het zendergedeelte maakt gebruik van een DFB-laserdiode en is een laserstraal van klasse 1 conform de internationale veiligheidsnorm IEC-825. Een LVPECL/CML logische interface vereenvoudigt de interface naar externe schakelingen. Productkenmerken: *SMPTE 297-2006-compatibele*optische SFP-zendontvanger met 1 glasvezelkabel*3 Gbps met maximaal 20 km glasvezelMet één modus *ondersteuning voor videopathologische patronen voor SD-SDI, *3G-SDI: 1310 nm zender*Simplex LC-connector*enkele +3, 3 V voeding*voldoet aan RoHS-6*-5 tot 70ºC bediening*Klasse 1 Laser International Safety Standard IEC-60825-compatibeleToepassing*SMPTE 292M/297M/259M-compatibele elektrische-naar-optische interfaces*High-density Video routersEngineering CapabilityWe hebben een professioneel datasheet voor elke propducts, alle datasheet werd verstrekt door een professioneel team met meer dan 15 jaar ervaring, u kunt zien dat we onze producten serieus nemen, onze professionele in deze industrie. Ons team heeft ook ervaring met het afhandelen van grote projecten, zodat we snel inzicht kunnen krijgen in uw behoeften. ApparatuurTest- en verpakkingsmethode (zoals hieronder)Alle producten moeten goed getest worden voor het verpakken, en het verpakkingswerk is streng, verpakkingsmateriaal is standaard en goed beschermd het product. 1. GarantieEén à drie jaar garantie op basis van producten, drie maanden gratis inruilen en één jaar gratis reparatie. 2. OEM is welkom. 3. Elke inquire is welkom. Elk inquire zal binnen 24 uur worden beantwoord. 5. After-Sales service. A. Vanaf het begin van de productie tot de succesvolle levering, zullen we op tijd volgen en u de status. B. Als u na inspectie vragen hebt over de goederen, neem dan gerust contact met ons op, dan bieden wij u een oplossing. VEELGESTELDE VRAGENKan ik een proefbestelling plaatsen? Wat is uw MOQ? Ja, we verwelkomen de sample-order om de kwaliteit te testen en te controleren. Gemengde monsters zijn acceptabel, we hebben geen MOQ, 1 sample beschikbaar. We kunnen compatibel zijn met: 3. Wat is de levertijd voorDe gebruikelijke producten. We houden voorraad, kunnen 1 tot 15 dagen verzenden op basis van aantal na PO. Voor grote hoeveelheden en speciale producten. Neem contact op met onze verkoopvertegenwoordiger om de levertijd te controleren. Hoe verschept u de goederen en hoe lang duurt het voor u aankomt? Wij verzenden gewoonlijk door DHL, UPS, FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-5 dagen om aan te komen. 5. Doseer uw modules die compatibel zijn met CISCO. (HP/Extreme/Juniper, etc. )Ja, we coderen de optische transceivers die compatibel zijn met CISCO(HP/Extreme/Juniper). Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? Gewoonlijk hebben we vooruitbetaling nodig via T/T, West Union of Cash. Wat is uw garantietijdWij beloven 3 jaar garantie voor alle producten die van ons worden verzonden. Kan ik de producten retourneren als er een kwaliteitsprobleem is? Ja, als er een kwaliteitsprobleem optreedt, inclusief productdefecten en onverenigbaarheid, kunnen we gratis inruilen of retourneren en restitutie accepteren. Hoe kunt u een bestelling plaatsen? Stuur uw vragen naar de verkoopafdeling of bel onze verkoophotline: +86-0755 86957360Kan ik ons eigen logo en etiket gebruiken? Ja, we kunnen een OEM-service bieden en de producten met uw eigen label maken.

GYSUNTEC TECHNOLOGY CO., LTD.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2010
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek