Productlijst

(Totaal 1839 Producten)
FOB-prijs: US$17,25-18,65 / Stuk
Minimale Bestelling: 1 Stuk
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: ISO, RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Config: Demux
  • Fiber Type: SMF-28e
FOB-prijs: US$10,00-20,00 / Channel
Minimale Bestelling: 1 Channel
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: ISO, RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Space: 100GHz
  • Ports: 2 Drop, 4 Add
FOB-prijs: US$20,00-29,00 / channel
Minimale Bestelling: 1 Stuk
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Transportpakket: Standard Packing or Customer Required
  • Specificatie: RoHS
  • Handelsmerk: seifree
  • Oorsprong: Wuhan, Hubei. China
FOB-prijs: US$6,32-8,52 / Stuk
Minimale Bestelling: 1 Stuk
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE, ISO, RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Config: Mux/Demux
  • Fiber Type: SMF-28e
FOB-prijs: US$58,00-62,00 / Stuk
Minimale Bestelling: 1 Stuk
  • Type: Vezel-versterker
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: ISO, RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Ports: 3
  • Fiber Type: SMF-28e
FOB-prijs: US$0,194-0,223 / Stuk
Minimale Bestelling: 1 Stuk
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: ISO, RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Configuration: Adaptor
  • Core: Simplex
  • Shape: Square
FOB-prijs: US$0,35-0,38 / Stuk
Minimale Bestelling: 1 Stuk
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame
  • Kern: Duplex
  • Merk: OEM
  • Adapter Type: Sc/Upc
  • Housing: Sc-Sc, Plastic
  • Ferrule Type: Upc
FOB-prijs: US$3,00 / Stuk
Minimale Bestelling: 1 Stuk
  • Transmissie Medium: Single-Mode
  • Structuur: SC
  • Aantal Cores: Single-Core
  • Ferrule endface: APC
  • Toepassing: Fiber Distribution Frame
  • Lichtbron TYPE: Laser

Laatste inLogdatum: May 15, 2024

Soort bedrijf: Fabrikant/fabriek

Hoofd Producten: PLC-splitter, CWDM Mux/deMux-multiplexer, patchkabel, gefuste koppeling, 1310/1490/1550nm WDM, OADM, DWDM, connector SC FC LC, signaalgever, optische vezeladapter