Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 134/1054  
Totaal 31610 producten van ongeveer 1215

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

PLC de Module van de Splitser voor FTTH 1*2 PLC FC/Upc

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:PLC Splitter
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Openlucht UTP Kat 6 de Prijs van de Fabriek van de Kabel van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 82.0-95.0 / Doos
MOQ: 10 Dozen

Model No:4259
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Openlucht Kat 6 LAN Kabel

Prijs Unit: US $ 82.0-95.0 / Doos
MOQ: 10 Dozen

Model No:4259
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Assemblage van de Kabel van de Vezel Odc van Ftta de Waterdichte Optische Openlucht

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ODC
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Nieuwste OpenluchtKabinet 48 van de Aansluting van de Optische Vezel SMC DwarsKernen

Prijs Unit: US $ 29.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LK09SMC48
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Lulink
Verpakking:Foam+Carton+Wooden Box /OEM Packing

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/APC de simplexKabels van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC/APC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De DuplexKabel van de Vezel van Klemmen MTP mannelijk-LC 40g

Prijs Unit: US $ 15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kwaliteit Verzekerde RubberTransportband Nn/Nylon (NN100-NN600) Width400-2200mm

Prijs Unit: US $ 3.8 / Metro
MOQ: 10 Meters

Type:Conveyor Belt
Kenmerken:Slijtvaste,Hittebestendig,Scheurvaste,VlamwerendeKoudebestendig
Handelsmerk:HUAYUE
Verpakking:Standard Export Packing
Standaard:SGS, ISO, BV
Oorsprong:Hebei Baoding

Baoding Huayue Rubber Belts Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) lc-LC

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Distributie van Vezel 1-288 van mm van Sm de Multi

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Fiber Optic Distribution Cable
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel die van de Apparatuur van het Lasapparaat van de Fusie van de vezel de Optische Uitrusting ...

Prijs Unit: US $ 0.001-0.01 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:DRS-37
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM and ODM orders are welcome
Verpakking:Plastic Box
Standaard:Customized
Oorsprong:China

DELSON(Ningbo) Rubber & Plastic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het rek zet 1u het Optische Flard Panel/ODF van de Vezel met de Adapter/de Vlecht van Sc op

Prijs Unit: US $ 15.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Cassette LC Lgx van de vezel MPO

Prijs Unit: US $ 35.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12 Fiber MPO LGX Cassette
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

32*48mm het Zand van de Hoge druk & het Vernietigen van het Schot RubberSlang 12bar

MOQ: 200 Meters

Model No:Sand Shot Hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen Slang voor Zand en gritstralen
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Weaving Belt, Reels, PE Film, Crate

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel van pvc van 1/2 Duim vlechtte de Versterkte Slang van het Water

Prijs Unit: US $ 0.3-2.99 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:PVC Fiber Hose
Materiaal:PVC
Hardheid:Slangen
Kleur:Kleur
Hol:Hol
Vorm:Ronde

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Red+Green/Blue de RubberSlang van het Gas van het Lassen van de Zuurstof & van het Acetyleen ...

MOQ: 2000 Meters

Model No:Acetylene Hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:kleur
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Seaworthy Packing

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De flexibele Chemische RubberSlang van de Zuiging & van de Lossing (150psi/10bar)

MOQ: 200 Meters

Model No:Chemical hose
Geschiktheid:Acid Alkali rubberen slang
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Seaworthy Packing
Standaard:3/4"-4"
Oorsprong:China

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De draad nam de Hydraulische Slang van de Zuiging van de Olie SAE100 R4 op

MOQ: 120 Meters

Model No:Hydraulic Hose SAE100R4
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubber Olie Slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PE Film Reels

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De flexibele Rubber RubberSlang van de Lucht van het Aardgas

Prijs Unit: US $ 0.38-10.0 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:Rubber Air/Water Hose
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Handelsmerk:OEM/KINGDAFLEX
Verpakking:PE Film or Weaving Belt by Rolls or as Your Reques
Standaard:1/4'' to 1''

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Schurende Bestand het Zandstralen/het Ontspruiten Slang 12 Staaf

MOQ: 200 Meters

Model No:sand shooting hose
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen Slang voor Zand en gritstralen
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Weaving Belt, Reels, PE Film, Crate

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

2 duim - de hoge Rubber Hete Teer van de Temperatuur en de Slang van het Asfalt 220 Graad

Prijs Unit: US $ 0.6-39.9 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:Asphalt Hose
Materiaal:EPDM
Geschiktheid:Hittebestendig rubber slang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PE Film Reels

Qingdao Kingdaflex Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

ADSS LuchtKabel 4 Optische Kabel van de Vezel van Kernen Singlemode Vlakke voor de Spanwijdte van ...

Prijs Unit: US $ 0.15-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFXTY-FL
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De Multifunctionele Optische Gezamenlijke Apparatuur van uitstekende kwaliteit van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton
Standaard:CE

12 Singlemode Lucht Optische Kabel ADSS van kernen met Grote Spanwijdte

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Double Jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

De openlucht Kabel van de Optische Vezel van 12 Kernen Lucht met de Spanwijdte van 200m

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Double Jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Automotive Timing Belt, Engine Belt, Drive Belt (104MR17)

Prijs Unit: US $ 5.74-7.17 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:for AUDI A4 V6 2.4 T 239*25
Type:Auto Belt
Materiaal:Rubber
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CNFULO

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Aluminium GolfBand 48 Kern 24 Kabel GYTA van de vezel van de Wijze van de Kern de Enige

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Gepantserde Kabel van de Optische Vezel met de Fabrikant G652D GYTS van Corning itu-T

Prijs Unit: US $ 0.25 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:GYTS Optical fiber cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Oppoetsende Schijf van de Hand van de Vezel van PC MPO

Prijs Unit: US $ 26.0-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/PC-1
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

16 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van havens de Optische (PTB116)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB116
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index