Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 165/1150  
Totaal 34476 producten van ongeveer 1188

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

3.3FT de magnetische Kabel van de Gegevens van Sync van het Koord van de Lader USB met de Draad van ...

Prijs Unit: US $ 3.2-4.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:Magnetic USB Cable
Interface Type:USB
Connector:USB
Universeel:Universeel
Cable Length:<4 Feet
Schakelaar:Zonder schakelaar

Shenzhen Xin Jin Yuan Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Gepantserde Vezel Optische Patchcord van Takfly

Prijs Unit: US $ 0.1-3.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Armored Fiber Optic Patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De optische Kabel verbindt Beschermende Sluiting

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:GJS03-M1AX-144
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Ctns
Oorsprong:Chengdu, China

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

10 paren van de Module van de Aansluting, de Module van de Reeks Stg

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:STGM-10C
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

5in1 de Machine van de Overdracht van de Pers van de hitte

Prijs Unit: US $ 159.0-189.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HP5IN1
Structuur:Platen Druk op
Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Warmtebehandeling oven
Automatische gradering:Automatisch
Printing Interface:USB2.0

Shanghai Sihao Machinery Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

36 Frame van de Distributie van de Vezel van kernen het het Roterende Optische/Comité van het Flard ...

Prijs Unit: US $ 12.0-28.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Shinho x-800 Kern om Groepering uit te boren die Machine verbinden

Prijs Unit: US $ 1000.0-2400.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X-800
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SHINHO
Verpakking:Packed in Carton
Oorsprong:China

Shinho Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

12 de Kabel van de Boomstam MTP van 24 Kern Om3 100g MPO

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO trunk cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Binnen Optische Kabel van de Vezel van de Buis LSZH van de Structuur van de Distributie van 96 ...

Prijs Unit: US $ 6.85-7.85 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:TK-96F-IC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FTTH 96 Vlecht van de Ventilator van de Vezel van de Distributie van de Buis van Kernen de Losse ...

Prijs Unit: US $ 195.95-199.95 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:TK-96-001
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lijn van de Vliegers van Kitesurfing van de Kabel van de Kruk van het glijscherm de Slepende

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Metro
MOQ: 15 Meters

Model No:kitesurfing kites-3
Seizoen:Het hele jaar
Geschikt Voor:Unisex
Age Group:Volwassene
Kenmerken:Anti-Friction
Handelsmerk:TOUGH

Shanghai Tough Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel van de Veiligheid van de Branding van de Lijn van Paramotor van de Kabel van Wakeboard van ...

Prijs Unit: US $ 0.3-6.9 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:wakeboard rope-3
Seizoen:Het hele jaar
Geschikt Voor:Unisex
Age Group:Volwassene
Kenmerken:Anti-Friction
Handelsmerk:TOUGH

Shanghai Tough Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De taaie Kabel van de Kruk UHMWPE van de Toebehoren 12000lbs van het Voertuig 4X4 Elektrische met ...

Prijs Unit: US $ 0.4-9.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Electric Winch Rope-4
Type:Elektrische lier
Elektrische Kruk Model:ATV
Hydraulische Winch Type:Medium Pressure
Toepasselijk Milieu:Mountain Road
Certificaat:TUV

Shanghai Tough Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

250cc de nationale Motor ATV verbindt Kabel ATV van de Weg van de Kabel de Wettelijke aan Haak

Prijs Unit: US $ 49.0-119.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:auto parts-6
Type:Elektrische lier
Elektrische Kruk Model:ATV
Toepasselijk Milieu:Mountain Road
Certificaat:TUVCE
Handelsmerk:TOUGH

Shanghai Tough Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De taaie Lijn van de Kruk van de Vrachtwagen van de Kabel van de Schakelaar ATV/UTV van de ...

Prijs Unit: US $ 29.0-109.0 / Set
MOQ: 15 Sets

Model No:car accessories-7
Type:Elektrische lier
Elektrische Kruk Model:ATV
Toepasselijk Milieu:Mountain Road
Certificaat:TUVCE
Handelsmerk:TOUGH

Shanghai Tough Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

kabel van de Kruk ATV van Delen 1000W 12V de Elektrische ATV Gestreepte voor ATV/UTV/SUV

Prijs Unit: US $ 29.0-89.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:1000w electric atv-8
Gebruik:LandbouwVeiligheid
Certificering:ISO9001: 2000CE
Type:Gevlochten touw
Handelsmerk:TOUGH
Verpakking:Coil

Shanghai Tough Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

4X4 Kabel van de Kruk van de Delen van de Toebehoren UTV van ATV de Elektrische met de Haak van het ...

Prijs Unit: US $ 0.5-14.5 / Metro
MOQ: 15 Meters

Model No:electric 4x4 atv-7
Verplaatsing:250CC
Brandstof:Elektrisch
Maximum snelheid:50-75 kmh
macht:500-800W
certificaat:CEISO9001

Shanghai Tough Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

4X4 Kabel van de Kruk van Kevlar UTV van de Kabel van de Kruk UHMWPE de Synthetische SUV Al Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.5-14.0 / Metro
MOQ: 15 Meters

Model No:All terrain car rope-8
Gebruik:Landbouw,VerzendenVeiligheid
Certificering:ISO9001: 2000
Type:Gevlochten touw
Handelsmerk:TOUGH
Verpakking:Coil

Shanghai Tough Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Redding die van de Vrachtwagen van Altec Winchrope van de fabrikant de Synthetische de Kabel trekt

MOQ: 15 Meters

Model No:electric-3
Type:Elektrische lier
Elektrische Kruk Model:ATV
Toepasselijk Milieu:Mountain Road
Certificaat:TUVCE
Handelsmerk:TOUGH

Shanghai Tough Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel die van de Daling van de Vezel MPO MTP de Optische Patchcord met 0.2dB Met beperkte verliezen ...

Prijs Unit: US $ 48.9-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MPO MTP Drop Cable Patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel Patchcord van de Doorbraak van de Optische Vezel 48cores van mtp-LC Om4 10g-400g van de ...

Prijs Unit: US $ 78.0-120.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ROP-MTP-LC-OM4-Patchcord
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Duplex LC Uniboot Om4 Vezel Patchcord 1m 3m 5m

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Om4 fiber patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Slang van het Water van Layflat van de Druppelbevloeiing van de Landbouw van pvc de Zachte Flexibele

Prijs Unit: US $ 1600.0-1800.0 / Ton
MOQ: 10 Tons

Model No:1"-16"
Gebruik:Irrigatie
Type:Irrigatiesysteem
Energiebron:Benzine
Drainage & Irrigatie Mode:Grond drainage en irrigatie machines
Pump Type:Centrifugaalpomp

Qingdao Rising Rubber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Mini Optische EindDoos van de Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 8.5-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Terminal box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De gegevens centreren de Geïntegreerdek Cassette MPO/MTP van de Vezel van de Vierling 12/24port van ...

Prijs Unit: US $ 48.5-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MPO/MTP Module Cassette 01
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*37*34
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel 500m van de Test van de Vezel van de Kabel OTDR Luanch Doos met de Schakelaar van Sc

Prijs Unit: US $ 119.99-125.99 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OTDR Luanch Cable
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF
Verpakking:Carton
Standaard:500M/1000M/2000M

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

ABS van de Telecommunicatie van Gpon van de Kabel van de vezel Optische 1X2 PLC van de Doos ...

Prijs Unit: US $ 5.0-9.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X2 ABS Box PLC Splitter SC/UPC
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

ABS van de Telecommunicatie van Gpon van de Kabel van de vezel Optische 1X16 PLC van de Doos ...

Prijs Unit: US $ 20.0-27.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X16 ABS Box PLC Splitter Sc/Upc
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cat5e/CAT6/CAT6A het Koord van het Flard van FTP met 90 Graad Hoekige Stop

Prijs Unit: US $ 0.02 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:WB-PC-T
Handelsmerk:WEBITELECOMMS
Verpakking:PE Bag/Blister
Standaard:ROHS 2.0 COMPLIANT
Oorsprong:China
Gs-Code:8544421100

het Koord van het Flard 24AWG UTP Cat5e met Stop 4pair

Prijs Unit: US $ 0.02 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:WB-PC-31
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Wire Core Material:Bare koperdraad
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index