Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 165/975  
Totaal 29227 producten van ongeveer 1082

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De gesmolten Biconical Spitse Optische in-Line Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3.37-3.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOLA-98-05-E-2-10-A3-SA
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om3 DuplexDraad van de Verbindingsdraad van de Kabel van de Optische Vezel (fc-LC)

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-FU-LU-OM3-3-0-C-20
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het plastic 1u 12 Beheer van de Kabel van de Ring

Prijs Unit: US $ 2.4-2.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-1063B
Gebruik:ComputerWorkstation
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Handelsmerk:OEM

Het Wafeltje van het Substraat van Cu van het Koper van Monocrystaline

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ETT-0921cu
Handelsmerk:ETT
Verpakking:Standard Package
Standaard:according to customer's requirements
Oorsprong:China
Gs-Code:8541500000

Sc/FC/St/LC/E2000/MTRJ/MPO/MTP de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 5.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO adapter
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Splitser Fbt van de Vezel met APC FC Lengte 1m van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Coupler
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Communicatie van de vezel Optische Gepantserde Kabel

Prijs Unit: US $ 0.500 / Metro
MOQ: 2 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:armored cable
Certificaat:CEISO
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:4km Wooden Drum

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Wdm van de Optische Vezel van 1550/1625nm Mini

Prijs Unit: US $ 4.75-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SWDM-12-1516-01-E-09-10-A2-00
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Carton

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

E2000/APC Kabel van het Flard van de Verbindingsdraad van de Vlecht van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-E2000/APC-E2000/APC-A-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

3 de Kabel van het Polyamide van de bundel

Prijs Unit: US $ 10 / Roll
MOQ: 100 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:More
Gebruik:Verpakking,Landbouw,Verzenden,Veiligheid,Decoratie,KledingstukChinese Knoop
Certificering:ISO9001: 2000,LR,DNV,GL,buikspieren,CCSBV
Materiaal:Nylon
Handelsmerk:Jiuli
Verpakking:Braided Bag

Jiuli Rope Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Openlucht Vastgelopen Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis GYFTY

Prijs Unit: US $ 0.81-0.87 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYFTY-48
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het hoofd van Allerlei Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Connectors
Aantal Cores:Single-Core
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:OEM, GYD
Verpakking:Polybag
Standaard:CE, ROHS, ISO9001

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van de Schakelaar MPO

Prijs Unit: US $ 1.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Optische Vezel van de Distributie van de multi-vezel de Binnen

Prijs Unit: US $ 0.03 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYDA006
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Pre-geëindigdee Kabel, 3D Test van 100%, het Optische Koord van het Flard van de Doorbraak ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU-SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Sc/Upc-St/Upc 50/125 Om2 Vezel Optische Multimode DuplexLSZH Patchcord

MOQ: 1 Piece

Model No:Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Gezamenlijke Apparatuur t-108FTTH van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SKYCOM T-108FTTH
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton

De Open Synchrone Riem van Pu in China

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:MXL, XL, L, H, XH, XXH, T2.5, T5, T10, etc
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden
Standaard:SGS, ROHS

3FT zwarte 3A Chaging Gegevens Sync USB3.0 aan Kabel Typec

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:HW-CB-USB-031-002
Toepassing:ComputerMobiele Telefoon
Interface Type:USB
Materiaal:Koper
Pin:4pin
Vorm:Ronde

Dongguan Hongwei Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De rubber Open Synchrone Leverancier van de Riem

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:S2M, S3M, S5M, S8M, S14M, 2GT, 3GT, 5GT, 8MGT, 14M
Materiaal:Rubber
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN
Verpakking:Carton, Wooden

Verbindingsdraad Patchcord, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische, het Optische Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:VF45-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Vf45-LC Verbindingsdraad Patchcord, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische, het Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:VF45-LC
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Toepassing:Netwerk Apparatuur

100 op Rek 110 Gemodulariseerde Distributie Frameghtpj021

Prijs Unit: US $ 7.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GHTPJ021
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Certificaat:ISO9001: 2000CCC
Vorm:All verpakt Type
Operation Voltage:Low Voltage
Grootte:1 Uint

GHT WIRE & CABLE CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

200 op Rek 110 het Gemodulariseerde Frame van de Distributie

Prijs Unit: US $ 12.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GHTPJ022
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Certificaat:ISO9001: 2000CCC
Operation Voltage:Low Voltage
Grootte:1 Uint
Handelsmerk:OEM

GHT WIRE & CABLE CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Upc/APC Sm of mmVezel Optische Patchcord of Vlecht

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC Fiber optic patch cord or pigtail
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

optische Koppeling van de Vezel van Sc van mm de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MM Duplex SC Fiber Optic Coupler
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Kabel van de Daling van de kern FTTH de Openlucht met het Lid van de Sterkte van het Staal

Prijs Unit: US $ 0.12 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:GJYXFCH-2 core
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van het metaal de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

optische Vlecht 0.9mm van de Vezel van 9/125um St Sm

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST Fiber Optic Pigtail 0.9MM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De StandaardMetalen kap van de Vezel CATV voor FC LC de Schakelaars van Sc St

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC, SC ferrule
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in Bag/ Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index