Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 88/314  
Totaal 9418 producten van ongeveer 313

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

optische Kabel van de Vezel van 3.0mm de Binnen van de Enige Schede van pvc van de Wijze Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3.0mm Indoor Fiber Optic Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PE
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode Sc, FC, St, LC, Mu, E2000, de Kabels van het Flard van de Optische Vezel MPO

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/FC/LC/ST/MU/E2000
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/DYS
Verpakking:Carton

12 Vlecht van de Kabel van de Bos van de Vezel van de Vlecht van de kern de Optische

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-PSCA
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton
Standaard:ISO 9001, CE, SGS

MTRJ aan MTRJ de DuplexOm4 Kabel van het Flard van Multimode Vezel PVC/LSZH/Ofnp Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTRJ
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

St Upc de Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.50 / Piece
MOQ: 1 Piece

Materiaal:Ijzer
Toepassing:Elektrisch geleidendTransmissie van elektrische signalen
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Vorm:Ronde
Certificaat:BS,ULVDE

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) LC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord (Single Mode) LC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Waterdichte Koorden van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Cords Waterproof
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Vlakke Binnen Optische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.08 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-A003
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2-12 Optische Kabel van de Vezel van de Distributie van het Doel van vezels de Multi

Prijs Unit: US $ 0.18-0.2 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Ditribution FOC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Handelsmerk:SHG or OEM
Verpakking:1km or 2km Wooden Reel
Standaard:CE, RoHS, ISO9001

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar 2.0mm van de Vezel LC/PC Singelmode

Prijs Unit: US $ 0.03-0.06 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC/PC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:LC/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vrouwelijk-Mannelijke Optische Demper van de Vezel FC/APC

Prijs Unit: US $ 2.3-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC/APC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Zendontvangers 10GB/S SFP+Fiber van uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:10Gb/s SFP
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel de optische mm van Loopback duplexadapter

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6128
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

D4/PC-D4/PC kabel van de vezel de optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6037
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MU/PC-LC/PC kabel van de vezel de optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6038
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MU/PC-LC/PC kabel van de vezel de optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6038
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-FC/PC kabel van de vezel de optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6039
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC 15 dB  Vezel Optische Vaste Attenuator 

MOQ: 1 Piece

Model No:FC/PC Fiber Optic Fixed Attenuator  
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC 5dB (vrouwelijk-vrouwelijke) Fiber Optic Fixed Attenuator

MOQ: 1 Piece

Model No:FC/PC Fiber Optic Fixed Attenu
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Demper van de Vezel van Sc/FC 10dB (de vrouwelijk-vrouwelijke) Optische Vaste

MOQ: 1 Piece

Model No:SC/FC 10Db Fiber Optic Fixed Atten
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Demper van de Vezel van Sc/FC 20dB (de vrouwelijk-vrouwelijke) Optische Vaste

MOQ: 1 Piece

Model No:SC/FC Fiber Optic Fixed Attenuator
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC   (vrouwelijk-wijfje) Vezel Optische Vaste Attenuator 

MOQ: 1 Piece

Model No:FC/PC Fiber Optic Fixed Attenuator
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC 10dB   (vrouwelijke) de Optische Vaste Demper van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:FC/PC Fiber Optic Fixed Attenuator
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC   (vrouwelijke) de Optische Vaste Demper van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:FC/PC   Fiber Optic Fixed Attenuator
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC-LC/APC de waterdichte Vlecht van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.9 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/APC-LC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Lassen

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Dienblad van de Las van de vezel het Optische - MT-RJ

Prijs Unit: US $ 2.8-3.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MT-RJ
Certificering:RoHS,ISOCE
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:CTN
Standaard:ISO9001, ROHS, CE
Oorsprong:Ningbo, China

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc-FC/Upc Singlemode Simplex Vezeloptische Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Schakelaar van de mmVezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:8536700000

Singlemode Duplex van Patchcable FC/FC van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/FC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc Sm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC SC SX Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index