Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 88/287  
Totaal 8595 producten van ongeveer 232

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vezel van het Jasje van pvc van Aqua van de Kabels van de Vezel MTP de Optische Buiten40g

MOQ: 1 Metro

Model No:PN-098
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Optische Kabels van de Vezel van kernen MPO Singlemode

MOQ: 1 Metro

Model No:873
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 de Optische Kabel van de Boomstam van kernen MPO

MOQ: 1 Metro

Model No:86
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode  Multimode Sc/PC - Koord van het Flard van de Vezel van Sc het Optische die op Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.25 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patchcord Indoor
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc Snelle Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.99 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT SCAPC Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Fabricageproces:Gegoten

LC/APC de Optische Demper van de vezel/de Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3.0-3.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-PALA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Het vaste Rek zet het Comité van het Flard van het Type 24cores op

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP -RF24
Certificering:RoHSCE
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Datolink

De gepantserde Buiten Optische Kabel van de Vezel van het Koord van het Flard van het Type

Prijs Unit: US $ 2.5-3.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PCAOT
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

LC (m) - St (f) Hybride Adapter

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ALCST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag

LC (m) - Adapter 530dBm van Sc (f)

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ALCSC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag

De Adapter van Opitc van de Vezel van de Diamant fC-Sc

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AFCSC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

De Optische EindDoos van de vezel/Caixa Dio (OTB ModelI)

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTLPP-OTBPI
Certificering:RoHS
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Datolink

LC-Sc 2m Singlemode SimplexKabel van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.5-1.56 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCSMSX 2M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Kabel van de Optische Vezel van de distributie

Prijs Unit: US $ 25 / Roll
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DT Fiber optic cable 02
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

24 het Type ODF van Lade van kernen

Prijs Unit: US $ 27.0-35.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PPODF
Certificering:RoHS
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

De Optische Vlecht van de Vezel van Sc 12core

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Sc Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Vezel Optic Cable DE Fibra Optica 3.0mm

Prijs Unit: US $ 25 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:3.0mm Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Vezel Optic Cable DE Fibra Optica 0.9mm

Prijs Unit: US $ 25 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:0.9mm Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Dtlpp-Ow72 72 de EindDoos van de Kern

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DTLPP-OW72
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

De EindDoos van Dtlpp- RS24 (ODF)

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DTLPP-RS24
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

Dtlpp-RS48 48 de EindDoos van de Kern

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DTLPP-RS48
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

Dtlpp-RS48 48 de EindDoos van de Kern (ODF)

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DTLPP-RS48
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

48 de EindDoos van de kern (ODF)

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:48 core Terminal Box (ODF)
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

De EindDoos ODF van het Type van schommeling

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:swing type ODF
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

Sc/APC kies Lint 12 van de Wijze de Fabrikant van de Vlecht van de Optische Vezel van Kernen uit

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSCSM PIGTAIL
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Convertor van de Media van de Vezel van Ethernet

Prijs Unit: US $ 12.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT Fiber media converter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

Het snelle Type van Schakelaars Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTSC connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:APC
Aantal Cores:Single-Core

PLC Vezel Optische Spiltter 1-32

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PLC Fiber Optic Spiltter 1-32
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:datolink

Dtlpp-D12 12 de EindDoos van de Kern

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DTLPP-D12 12 core Terminal Box
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

Dtlpp-D24 24 de EindDoos van de Kern

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DTLPP-D24
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index