Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 88/288  
Totaal 8640 producten van ongeveer 297

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Kabel van het Koord Ptach van de Vezel FTTH de Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-1.65 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FA-00-D-3-0-A-05
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De telecommunicatie pre-Ingebedde Snelle Schakelaar van de Optische Kabel van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.86-1.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-F-M-S-S-FC-MPC-00-00
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Schakelaar van de Vezel FTTH Sc/APC voor de OpenluchtAssemblage van het Gebied

Prijs Unit: US $ 0.78-0.88 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-F-S-S-S-SC-MAPC-00-00
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC Adapter van de Schakelaar van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-MPC-FC-MPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Vlecht van de optische Vezel met de Vlecht van de Schakelaar van Sc LC St FC

Prijs Unit: US $ 0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Optical Fiber Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3m 10g Om3 50/125 Multimode Kabel van de Boomstam van de Optische Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO/MTP Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC 0 dB - 30 dB de Optische Demper van de Vezel van het Type van Adapter

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:DF-adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF
Verpakking:Skin Plastic

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.18-0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC Singlemode Optische Snelle Schakelaar van de Vezel voor FTTH

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:TK-FC/PC fiber fast connector
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10/100m &. 10/100/1000m Één tot Één Handelbare Convertor van Media

Prijs Unit: US $ 20.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10/100M 10/100/1000M One TO One Manageable Media
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized
Standaard:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc, Mu, St, FC, de Optische Adapter van de Vezel E2000

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Optical Adaptor
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de optische Vezel - 3.0mm-Singlemode Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.06 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:SC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Bag

De Schakelaar van de optische Vezel - Sc/APC-0.9mm Sm

Prijs Unit: US $ 0.06 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:sc
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:SC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Bag

De Schakelaar van de optische Vezel - ST/PC Sm - Rode Laars 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.06 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:SC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Bag

De Schakelaar van de optische Vezel - FC/PC - sm-3.0mm Geassembleerd Één stuk

Prijs Unit: US $ 0.06 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:FC
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:SC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Bag

ST/PC aan ST/PC Adapter, Sm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6094
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC, Sc, FC, St, Mu, MTRJ, Mu, MPO, Odva, Fullaxs, de Optische Patchcord Verbindingsdraad van de ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

De Chinese Convertor van de Media Ethernet van de Leverancier Snelle Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-EOMC9001/9002/9003
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Box

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex met de Optische Adapter van de Vezel van de Flens LC

Prijs Unit: US $ 0.25 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:LC Fiber Optical Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Simplex met de Vierkante Adapter van de Flens van de Vezel Sc/LC Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:Fiber Optical Flange Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Simplex met de Vierkante Adapter van de Flens van de Vezel FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:Fiber Optical Flange Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vlecht van de vezel met Schakelaars FC/APC en Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.5-4.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFP-FC-BMP-APC-1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO aan Om3 de Optische Kabel van de Vezel van de Boomstam LC

Prijs Unit: US $ 20.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:P12MPL
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 de Optische Kabel van de Vezel van de Distributie van de kern met Kevlar

Prijs Unit: US $ 0.57 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:Distribution Cable
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De de optische Kabel/Verbindingsdraad van het Flard met lc-FC Sm, Simplex

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCLUFU1SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Type 144 Havens ODF van lade

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP -D144
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

In-Line Veranderlijke Demper

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:115559-565
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Single Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Type 12 van lade het Comité van het Flard van Havens ODF/Fiber

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP-D12
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

Het verschuifbare Rek zet Comité van het Flard van het Type 12 het " Comité van het Flard ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP -RS12
Certificering:CCC,SGS,RoHSCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel

Het Verschuifbare Rek ODF zet Comité van het Flard van het Type 24 Kernen op

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP -RS24
Certificering:CCCRoHS
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Datolink
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index