Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 17/864  
Totaal 25903 producten van ongeveer 1363

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Binnen Strakke Buffer 900um van het Garen van het Glas van /Outdoor de Optische Kabel van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

PLC van de Telecommunicatie van Gpon 1X64 Splitser Blockless

MOQ: 100 Pieces

Model No:1X64 plc splitter blockless
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Schakelaar van het Reductiemiddel van het Kabelkanaal van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:BRE
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

1 meter 12 Multimode MPO Mannelijke LC Fanout van de Vezel Patchcords

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-58
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Uitrustingen van de Schakelaar van Sm van E2000upc de Simplex

MOQ: 100 Pieces

Model No:E2000
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het goede Koord van het Flard van de Vezel St/Sm/APC van de Duurzaamheid Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-31316
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Machine van de Fusie van de vezel

Prijs Unit: US $ 2500 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:T-107H
Handelsmerk:skycom
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000
Oorsprong:Nanjing, China
Productiecapaciteit:300PCS/Month

De Schakelaars van de Kabel van de vezel/de Vezeloptische Schakelaar van het Koord van het Flard/de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel lC-St het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Chinese APC van Sc van de Vezel van de Fabriek FTTH Simplex Optische Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-009
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Koude persing

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Groen APC van Sc van de Uitrusting van de Schakelaar van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 de Optische Vezel Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Proteccion ContraRoedores 6 Fibras Strakke Buffer 900um de Kabel van de Optische Vezel FTTX

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

MPO plus-MPO plus de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Plus
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

(De gele) Schakelaar van het Blok van het gas, Verzegelende Schakelaars 5/3.5mm van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK 5/3.5mm
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

De nieuwe Schakelaar van de Vezel van het Type MPO met Uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-1
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

10GB/S CWDM SFP+ 10km Optische Zendontvangers van de Vezel

Model No:HTFPPC-XX96-10BD
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:htfuture
Verpakking:Fob Shenzhen

Shenzhen Htfuture Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Schakelaar van de Vezel van Sc de Optische Eind voor FTTH

MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zon-Fs1190 Lasapparaat van de Fusie van de Vezel het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Shanghai Sun Telecommunication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

2 de vezels laten vallen de BinnenKabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 35.8-50.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Convertor van de Media van de vezel

Model No:MC-BD-10/100/1000-S40S-E
Certificaat:RoHSCE
Verpakking:Standard Export Package
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622990

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

FTTH 2 de Kabel van de Optische Vezel van de Kern Preterminated met de Schakelaars van Sc LC FC St

Model No:IFPC-115023
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Intoptec Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Schakelaar van de Vezel van het pantser

Eigenschap: Het vermijden van de muisschade aan kabel Standaard schakelaar, gemakkelijk te verbinden Goede buigende prestaties Het ceramische metalen kap, van PC, UPC en APC oppoetsen Toepassingen: De ...

Tianjin RNG Commuincation Technology Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

De openlucht Waterdichte Optische Stofdichte Schakelaar van de Vezel van Connecto (ODC2JS-2LC-1.5M)

Beschrijving De REACTOR OP HOGE TEMPERATUUR ODC de Openlucht van de de kabelstop en contactdoos van de Vezel assemblage in 4 vezelconfiguraties beschikbaar is, verstrekt superieure optische prestaties ...

Hongkong Htr Optoelectronic Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

St-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Kabel LC/PC van de vezel--Het DuplexKoord van het Flard LC/PC Sm

Model No:JPT-001
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

3.0mm st-ST 2 Kabels van het Flard van de Vezel van Kernen de Optische

Prijs Unit: US $ 3.0-5.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc Sm van de Schakelaar van de vezel Optisch Blauwe het Type van Lichaam

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SCU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van Blockless van de Telecommunicatie van Gpon 1X64 Splitser voor Pon/FTTH/CATV

MOQ: 1000 Pieces

Model No:1X64 Blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de simplex Enige Optische Vlecht Van uitstekende kwaliteit van de Vezel van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-131
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index