Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 9/331  
Totaal 9905 producten van ongeveer 550

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc/APC Simplex 2.0mm van Sm van het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SASAS1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Vlecht van de vezel OS1 9/125 Singlemode Simplex (de Vlecht van de Vezel)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:OS1-1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO Simplex van Sm van het Koord van het Flard van de Vezel fc-FC het Optische

MOQ: 1000 Pieces

Model No:MPO/MPO Fiber FC-FC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC duplex SimplexMetaal of de Plastic Optische Adapter van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

40b16t Simplex Duplex Triplex Stainless Steel Sprocket

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:40b16t
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/PC-LC/PC het Simplex van Sm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-LPLPS1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St Sm/mm de Simplex/Duplex Optische Adapter van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST fiber adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Enige Wijze van het Koord D4-D4 van het Flard van de vezel de Optische, Simplex

Model No:LC/FC/SC/ST/MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Optisch APC Sc-Sc Singlemde van de Verbindingsdraad Sc/APC-Sc/APC van de Kabel van het Koord van ...

Model No:P-S-SC/SC-3M
Type:Glasvezelconnectoren
Handelsmerk:Scuoe
Verpakking:Carton
Oorsprong:China

Shenzhen Scunoe Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Shenzhen Yason Intelligence Science and Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

MPO/MTP Simplex van Sm van het Koord van het Flard van de vezel fc-FC het Optische voor qsfp-Qsfp

MOQ: 1000 Pieces

Model No:MPO/MTP Fiber FC-FC Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

koord van het Flard van de Vezel van 4.6mm het Openlucht Duplex In de schede gestoken Simplex ...

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DSPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Koord van het Flard van de optisch-Vezel van Sc, Single-Mode en Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen Beschrijving: 1.We hebben capaciteit om het product van de superieure die kwaliteit te voorzien, de koorden van het vezelflard in ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Vezel Patchcord & Pigtail dw-Pcscsc-Ss-2.0-3 SC/PC-SC/PC, Sm, Simplex, 2.0mm, 3m

Model No:DW-PCSCSC-SS-2.0-3
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

Hongkong Dongwe Technologies Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

OEM Kettingwiel van de Transportband van de Transmissie het Simplex Duplex Triplex

MOQ: 30 Pieces

Model No:sprocket wheel
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische met de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC/UPC-SC/UPC-SX-SM-3.0
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Machine van de Kabel van de optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Kabels van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel de Optische 10g 50/125 Om3 Multimode ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.68-1.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-Patchcord FC/SC/ST/LC/MU/MTRJ/DIN
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De hybride Optische Adapter LC van de Vezel aan St het Simplex van het Metaal van de Omzetting

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-AD-SP1LP-M
Transmissie Medium:Single-Mode
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De communicatie Simplex 2.2mm Optische Kabel van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 100.0-300.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:CC2 series
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

De Lift van de Passagier van Gearless van Professionele Fabrikant

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:YD-02
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, ST, Schakelaars FC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTUSU2MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

B Kettingen van de Rol van de Precisie van de Hoogte van de Reeks de Korte (Simplex)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5-20.0 / Metro
MOQ: 200 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, FCA

Model No:04B-1...48B-1
Gebruik:Transmission Chain
Materiaal:Legering
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Hittebestendige
Chain Size:1/2 "* 11/128"

Wuyi Chuangben Machinery Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mpo-MPO Simplex van Sm van het Koord van het Flard van de Vezel het Optische voor qsfp-Qsfp voor ...

MOQ: 1000 Pieces

Model No:MPO-MPO Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

koord van het Flard van de Vezel van 4.6mm het Simplex Openlucht Duplex In de schede gestoken ...

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DSPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Machine van de Verpakking van het Sachet van de Honing van de Tomatenpuree van de Saus van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 5000.0-100000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HS-90
Automatische gradering:Automatisch
Toepassing:Reiniging, Wasmiddel,Schoonheidsmiddelen,Drankjes,Skin Care Products,Melk producten,Hair Care Products,Olie,Thee,Groente, Fruit,Vis, Vlees,Snack,RijstbloemKruiderij
Type:Vorming Vullen sluitmachine
Vormende verbindingen:Bag Moulding
Vormende functie:Het vormen van,VullenSeal

De Lift van de passagier met de Cabine van de Auto van het Roestvrij staal van de Ets

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 14500 / Piece
MOQ: 1 set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:YDJ-0720
Liftdeur:Center Opening Deur
Positie van de Computer Room:up
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Handelsmerk:EPSS, FUJI YIDA
Verpakking:Plywood Case and Bundle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Roestvrij staal Short Pitch Precision Roller Chain (04CSS, 08ASS, ss16a-3, ss20a-3)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 8.66 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:04CSS, 08ASS, , SS16A-3, SS20A-3
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Transmission Chain
Kleur:Solid Color
Handelsmerk:FUBANG
Verpakking:Wooden Case/Container

De Ketting van de Rol van het Koolstofstaal voor Machines

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.8-2.0 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:25 to 200 / 04B to 40B
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende Multimode Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 4.2-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, EXW

Model No:MM DUPLEX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index