Totaal 8315 producten van ongeveer 489

distributie indoor glasvezelkabel

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/278

1/2/4 Core Mini-aansluitdoos voor binnen met wandcontactdoos FTTH Kabeldistributiedoos glasvezelverdeeldoos

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3-0,4 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Handelsmerk: OEM

Binnen/buiten 1 2 4 6 8 16 24 cores/poorten ABS FDB Nap SMC FTTH Ftta wandmontagesplitter Mini Plastic Box-aansluitkast voor glasvezelkabel/optische kabeldistributie

Referentie FOB Prijs: US $ 0,8-15,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request
  • Standaard: RoHS, ISO9001

4 8 16 24 ABS SMC van Havens IP65 Fdb de Muur van de Oplossing van het Dutje FTTH zet EindDoos van de Distributie van de Kabel van de Vezel van de Verbinding van de Splitser de Binnen Openlucht Mini Optische op

Referentie FOB Prijs: US $ 11,00-12,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton Box
  • Standaard: 16 Cores
  • Handelsmerk: OPTFOCUS

Binnen/buiten 8 16 24 kernen/poorten ABS FDB Nap FTTH-wand Monteer de splitter Mini Plastic Box glasvezelkabel/optische kabel distributieterminal Doos

MOQ: 10 Pieces
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request
  • Standaard: RoHS, ISO9001

Glasvezelkabel voor distributie, optische Gjpfjv-kabel voor meerdere glasvezelkabels, optische glasvezelkabel voor binnen met meerdere modi

Referentie FOB Prijs: US $ 0,2-1,48 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Geneeskunde
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: RoHS,UL,ISO9001
  • Merk: OEM

Glasvezelkabel met 12 kernen voor binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,08 / Metro
MOQ: 100 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Binnen- en buitenkabel FTTH-glasvezelaansluitkast voor 8 Poorten

Referentie FOB Prijs: US $ 8,00-12,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Certificaat: ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 1PC/Box
  • Standaard: ROHS
  • Handelsmerk: HOLIGHT
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.
  • provincie: Guangdong, China

00: muur Imageftth van de mening van het 0200:19 zet de Grotere Binnen Openlucht 4 8 12 16 24 Doos van de Beëindiging van de Vezel van de Haven van 48 op Kern de Optische, de Doos van de Distributie van de Kabel van de Vezel van Telecommunicatie IP65

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-7,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Cartons
  • Handelsmerk: OEM

6-core glasvezel voor binnen met Tight Buffered OM3 Multi-Mode Distribution Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,47-0,6 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

Glasvezelkabel voor binnen met enkele modus en hoge glasvezelverdeling

Referentie FOB Prijs: US $ 0,04 / Metro
MOQ: 20.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Sensor
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore

Multi-core ronde Tight Buffered Distribution glasvezelkabel voor binnen 4 6 8 12 24 48 72c kernen Single-Mode LSZH voor Ruimten met optische communicatieapparatuur

Referentie FOB Prijs: US $ 0,175-1,23 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Geneeskunde
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Kern: Multicore
  • Certificaat: RoHS,UL,ISO9001

FTTH 96-aders voor binnen Distributie losse buis LSZH-glasvezelkabel Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 5,62-6,68 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: LC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Glasvezelkabel, 8-weg verdeeldoos voor binnen en buiten

Referentie FOB Prijs: US $ 2,9-28,9 / Piece
MOQ: 5 Pieces
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: DT-FDB-8008

12 Optische Kabel van de Vezel van de Distributie van de kern de Binnen voor het Koord of de Distributie van het Flard

MOQ: 1.500 pieces
  • Toepassing: Verbinding
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001
  • Merk: OEM
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

Binnen/buiten 2 4 6 8 16 24 kernen/poorten ABS/SMC/PC-beëindiging Doos FTTH frontplaat/splitter Mini plastic doos glasvezel/optische kabel distributie Doos

Referentie FOB Prijs: US $ 0,9-3,3 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificering: CCC,RoHS,ISO,CE
  • Verpakking: According to Customer&prime; S Request
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: China
  • Gs-Code: 85367000

Necero 20 jaar OEM fabriek beste prijs Indoor OM3 om4 Distributie Multi-purpose 4 6 8 12 Core GJFJV-glasvezel Optische kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,12-0,69 / Meters
MOQ: 10 Meters
  • Verpakking: Plywood Drum
  • Handelsmerk: NECERO
  • Oorsprong: Guangdong, China

Binnengebruik SM/mm Prijs per meter GJFJV Distributie 24-core glasvezel Optische kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,03-0,4 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Verpakking: Plywood Drum with Pallet/Carton/Plastic Package.
  • Handelsmerk: Hanxin & OEM
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 6000000 Meter/Meters Per Month

Single Mode-kabel voor indoor glasvezeldistributie

Referentie FOB Prijs: US $ 0,99 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Type: Kaal
  • Conductor Type: Stranded
  • Toepassing: Boven het hoofd
  • Conductor Material: Koper
  • Schede Materiaal: PVC
  • Isolatiemateriaal: PE

Distributie binnenshuis Optical Fiber Duplex Fiber Optic Patch Zip Cord Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-10,00 / Metro
MOQ: 3.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Optische vezel 8-vezels Single-Mode Multi-Core Ronde Tight gebufferde distributie Glasvezelkabel voor gebruik binnenshuis LSZH

Referentie FOB Prijs: US $ 0,05-0,15 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

Glasvezelkabel voor binnengebruik, 12-aderige LSZH PVC

Referentie FOB Prijs: US $ 0,18 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Fiber Optic Cable,RF-kabel
  • Conductor Material: Plastic
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Conductor Type: Gestrande
  • Certificaat: ISO,RoHS,UL
  • Verpakking: Individual Box or According to Customer's Request

UT-King Promotionele glasvezeldistributiedoos voor binnen optische aansluiting 2 kabel Poorten FTTH optische rozetten FTH glasvezelsocketpaneel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,6-0,79 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Verpakking: Box
  • Standaard: 385*245*130mm
  • Handelsmerk: UT-King
  • Oorsprong: China(Mainland)
  • Gs-Code: 8536700000

Spiraalkabel voor binnenglasvezel met stalen draadverdiktie

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Toepassing: Computer,RF
  • Wire Core Materiaal: Koper beklede aluminium
  • industrie type: Huis en Inrichting Kabelboom
  • Bandaging Materials: Pijp van pvc
  • Algemene Bedrading Harness: Injection Molding Assembly Class
  • Signaal: Signaal kabelboom

Binnen 0,9mm 1-24 Core singlemode Multimode OM3 glasvezel voor binnen Multifunctionele distributiekabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,15-1,00 / Metro
MOQ: 10.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Kern: Multicore

Smalle glasvezelkabel voor bufferdistributie binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,08-0,09 / Metro
MOQ: 1.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: <100N

Aansluiting voor glasvezelverdeeldoos voor gebruik binnenshuis / FTTH-kabel Doos met Lgx Cassette Splitter

Referentie FOB Prijs: US $ 4,3-16,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices: DDF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 20PCS Per Carton
  • Standaard: ABS+PC

CE-goedgekeurd 2,0 mm 3,0 mm Duplex Tight Buffered Indoor Distribution Fiber Optische kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 20,00-60,00 / km
MOQ: 30 km
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC-SC
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

China Indoor Breakout-glasvezelkabel RFP Strength Tight buffer Fabrikant van distributiekabel

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,2 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding
  • Type: Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm: Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
  • Certificaat: RoHS,UL,CE,ISO9001,VDE,CCC

12 Core Flat Ribbon Indoor Distribution glasvezelkabel Gjfdkbv

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-20,00 / Metro
MOQ: 2.000 Meters
  • Toepassing: Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type: Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur: SC
  • Materiaal Vorm: Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Jumperkabel Distributie Tight buffer GJFJV glasvezelkabels voor binnen

Referentie FOB Prijs: US $ 0,05-0,49 / Metro
MOQ: 1 Metro
  • Verpakking: Plywood Drum with Pallet/Carton/Plastic Package.
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: Guangdong, China
  • Productiecapaciteit: 6000000 Meter/Meters Per Month
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Distributie Indoor Glasvezelkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, kabel and macht kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.