Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 19/278  
Totaal 8311 producten van ongeveer 361

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Tweeling zij aan zij Kabel van de Daling FTTH van Macht

Prijs Unit: US $ 0.18 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYXCH-2B6A2 (twin cable)
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:Hongan or customized
Verpakking:Roll Add Box or Customized

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1CH CWDM 1550nm Buis 0.9mm van het Staal zonder Schakelaar

Prijs Unit: US $ 12.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1CH CWDM 1550nm Steel Tube
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SimplexKern van de Stop van de Convertors van de Vezel van de Adapter van Sc de Optische Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-AA-S-S-S-SC-FPC-SC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

4 Doos van de Distributie FTTH van vezels de Aan de muur bevestigde

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF04
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6a
Connector:RJ45
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:POWTECH

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Snelle Voedsel van de Raad van het menu voor de Lichte Doos van de Apparatuur van het Restaurant

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1530
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar fc-FC 3meter van het Koord van het Flard van Multimode Vezel de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:multi-mode fiber patch
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc aan de Hybride Adapter van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-9586
Gebruik:Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan Vrouwelijk Singlemode Plastic Type FC

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1910000Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaars van de Vezel van Scapc van de fabriek de Optische van de Snelle Installaties van het ...

Prijs Unit: US $ 0.75-1.75 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ROP-SCAPC Feild Quick Installations Connectors
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Stop in PLC de Adapter van de Splitser 1*8 Sc/APC

Prijs Unit: US $ 8.0-45.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:1*8 SPLITTER
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Herkenningsteken van de Optische Vezel van het Meetapparaat van de Vezel van het metaal het ...

Prijs Unit: US $ 187.0-197.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-Fl8307
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:1 PCS/Box, Then 10 Boxes in a Carton
Standaard:CE; RoHS; IOS; SGS

LC APC Sm de SimplexKabel van het Koord van het Flard van de Vezel van de Verbindingsdraad Optische

Prijs Unit: US $ 0.99-2.2 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:LC APC SM Simplex fiber optical patch cord cable
Toepassing:Verbinding,SensorSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Beste Prijs 12 de Optische Vlecht van de Vezel van Sc Sm Upc van de Kern

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LK04LC112
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1CH DWDM 1550nm Buis 0.9mm 1.5m van het Staal zonder Schakelaar

Prijs Unit: US $ 20.0-23.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1CH DWDM 1550nm Steel Tube
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC het enige en MultiType van Metalen kap van de Adapter FPC van de Vezel van de Wijze Duplex ...

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-Q-S-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Mu van de vezel DuplexAdapter

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:mu dx
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Microscoop van de Lamp van de Spleet van het ziekenhuis de Digitale met Gemotoriseerde Lijst ...

Prijs Unit: US $ 2000.0-4000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WHY-J5S
Vergroting:500-1000X
Type:Biologisch
Aantal Cilinder:Kijker
Mobiliteit:Draagbaar
Stereoscopische Effect:Stereoscopische Effect

Nanjing Poweam Medical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Simplex Sm 3mm het Jasje van Sc-Sc van het Koord van het Flard van de vezel LSZH van 3m

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Adapter van de Vezel van Sc Shuttered

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-0983
Gebruik:Laptop,Schakelen,Game Player,Digitale Camera,TelefoonTonen
Output Type:AC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Adapter van de Vezel van Sc de Optische Duplex

Prijs Unit: US $ 0.25-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc om4
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan Mu Vrouwelijk Simplex

Prijs Unit: US $ 7.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD2010000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

E2000/Upc de Adapter van de Kabel van de Optische Vezel van Blauwe 0.15dB

Prijs Unit: US $ 3.25-5.25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-E2000/UPC Adapters
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Doos ODF ISO, SGS Certificatie van de Distributie van Optische Vezels FTTH

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF-04
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6a
Connector:RJ11
Poortnummer:<8
Gebruik:Audio,Coaxiale kabelVezel

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2 Doos van de Beëindiging van het laag-Profiel van havens de Binnen (PTB084)

MOQ: 100 Pieces

Model No:PTB084
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC Koord van het Flard van de Vezel van het Lood van het Flard van de Verbindingsdraad van mm het ...

Prijs Unit: US $ 0.99-2.2 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:LC MM Duplex fiber optical patch cord
Toepassing:Verbinding,SensorSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Telecommunicatie van Gpon 2X32 de Plastic Doos van de Splitser

Prijs Unit: US $ 3.6-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:2X32 PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC Vierling Sm&mm van de Adapter van de vezel de Optische Simplex Duplex

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton
Standaard:passive optical devices

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Foto Frame met LED Sign voor Advertizing Display

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1525
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/Upc aan de Simplex Enige Wijze van het Koord van het Flard van de Vezel FC/Upc 652D

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Zwarte Huisvesting van de Adapter van de Flens MPO MTP van de Vezel van de Voetafdruk van Sc de ...

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-004
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index