lc-glasvezelkabel 30,222 producten gevonden van 1,777

lc-glasvezelkabel

fabrikanten & leveranciers

Hot Sale Factory Price High Quality CE RoHS Approved Single Mode glasvezel patchkabel met SC FC LC-connector

US$0,95-1,2 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Transmissie Medium : Single-Mode
  • Structuur : SC
  • Aantal Cores : Single-Core
  • Ferrule endface : PC (UPC)
  • Vorm : Rechthoekige
  • Fabricageproces : Gegoten
  • Meer

LC-LC Multimode Duplex OM3, glasvezelkabel, 3 m, 50/125 m

US$0,1 / Stuk
(FOB-prijs)
50 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Kern : Multicore
  • Meer

LC/UPC-SC/UPC-SM-Dx optische glasvezelpatchkabels met één modus

US$0,85-1,2 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Sensor,Geneeskunde
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : <100N
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS,CE
  • Meer

LC/UPC-LC/UPC Duplex Fiber Optic Patch Cord

US$13,00-15,00 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Kern : Double Core
  • Certificaat : ISO9001
  • Meer

Patchkabel voor glasvezelkabel met SC/FC/LC/St/E2000/Mu/MTRJ-connector

US$0,5-1,3 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Kern : Single Core
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Meer

Glasvezelkabel, patchkabel, LC, SC, St, FC, E2000

US$0,5 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : SC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Meer

LC/UPC-SC/UPC-om-Dx-glasvezelpatchkabel met RoHS

US$0,85-1,2 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Sensor,Geneeskunde
  • Type : Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : <100N
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS,CE
  • Meer

Gepantserde gevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgevelgev

US$3,00-10,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Verpakking : PE Bag+Carton
  • Standaard : RoHS
  • Handelsmerk : HNK or OEM
  • Oorsprong : Shenzhen, China
  • Meer

FTTH SC LC FC St Mu MTRJ MPO/MTP APC UPC Simplex/Duplex SM mm 0.9 2.0 3,0 mm Om1om2om3om4 LSZH-pigtail-glasvezel Optische/optische patchkabel voor optisch netwerk

US$0,2-1,00 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Bedrading Devices : ODF
  • Certificaat : ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : PCS
  • Standaard : LC UPC
  • Handelsmerk : Fibconet
  • Meer

Lfy LC/UPC-LC/UPC-OM2-Dx glasvezelkabel optische glasvezelkabel patchkabel

100 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type : Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : SC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Kern : Single Core
  • Meer

Glasvezel patchkabel LC/UPC LC/UPC Duplex Multimode 3 meter

US$0,05-0,63 / Piece
(FOB-prijs)
100 Piece (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : <100N
  • Kern : Single Core
  • Meer

Dys-voeding Simplex Duplex LC -LC OM3 optische kabel, 3m Patchkabel

US$0,75-2,5 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Vorm : Rechthoekige
  • Toepassing : Netwerk Apparatuur
  • Lichtbron TYPE : Laser
  • Merk : OEM
  • Verpakking : Carton Package
  • Standaard : SC LC ST FC E2000 and others
  • Meer

Gcabling SC-UPC Yellow 3mm SC naar LC optische fiber patch Snoer FC naar LC SC Optisch

US$0,48-0,65 / Stuk
(FOB-prijs)
1.000 Stukken (MOQ)
  • Bedrading Devices : Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat : CE,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : PE Bag or Blister Packing
  • Standaard : 1m 2m 3m
  • Handelsmerk : Gcabling
  • Meer

G652A LSZH LC/UPC-SC/UPC-kabel Duplex-glasvezelpatchkabel met enkele modus

US$1,4-1,6 / Stuk
(FOB-prijs)
10 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Kern : Single Core
  • Certificaat : RoHS,ISO9001
  • Meer

Abalone Outdoor Multimode OM2 OM3-glasvezeljumperkabel Simplex SC LC-connector optische patchkabel

US$0,6-1,5 / pcs
(FOB-prijs)
100 pcs (MOQ)
  • Vorm : Plein
  • Toepassing : Fiber Distribution Frame,Netwerk Apparatuur,Fiber Module
  • Merk : OEM
  • Verpakking : Poly Bags/Box/Carton
  • Standaard : 0.5-80m
  • Handelsmerk : ABALONE
  • Meer

OM3 50/125um Multimode Duplex LC LSZH Fiber Optic Patch Cord

US$1,5 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Kern : Double Core
  • Meer

LC-LC SM 9/125 Duplex 2,0 mm glasvezelkabel, glasvezelpatch Snoer

US$1,54-1,57 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Geneeskunde
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Kern : Single Core
  • Meer

LC-St optische fiber patchkabel

US$0,2-15,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : SC-SC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Kern : Multicore
  • Meer

9/125 0.9 mm LC/UPC naar SC/UPC White Simplex Single Mode Patch cord voor optische vezels

US$0,51-0,54 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : Plastic Bag or as Order
  • Standaard : PVC/LSZH
  • Handelsmerk : SUNET
  • Oorsprong : China
  • Meer

Simplex glasvezel patchkabel LC-LC

US$0,38 / Stuk
(FOB-prijs)
500 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : SC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Kern : Single Core
  • Meer

LC jumperglasvezel voor gebruik buitenshuis naar de antennekabels voor gebruik buitenshuis Compatibele glasvezelkabel voor Fullaxs-connector

US$10,00-15,00 / Stuk
(FOB-prijs)
10 Stukken (MOQ)
  • Type : Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices : ODF
  • Certificaat : ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : Individual Box or According to Customer's Request
  • Standaard : RoHS, ISO9001
  • Meer

LC/PC-LC/PC 3,0 mm Duplex Multimode 50 OM3 glasvezelkabel

US$1,00-10,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Kern : Double Core
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Verpakking : PE Bag +Carton
  • Standaard : RoHS
  • Handelsmerk : HNK or OEM
  • Meer

SC/APC LC/UPC 2mm singlemode Duplex glasvezel patchkabel

US$0,42-0,82 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Bedrading Devices : ODF
  • Certificaat : ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : PCS
  • Standaard : FC/UPC-LC/UPC
  • Handelsmerk : Fibconet
  • Meer

LC-LC om4 duplex-patchkabels met glasvezelkabel en een lengte van 10 meter

US$4,3-4,6 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Merk : OEM
  • Meer

MTRJ/LC Multimode Duplex 2,0 mm glasvezel patchkabel

US$1,00 / Stuk
(FOB-prijs)
10 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : ST
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Kern : Single Core
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Meer

Koord van het Flard van het Oog van de Vezel van Ftta LC het Openlucht Optische Trekkende

US$5,00-30,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Materiaal Vorm : Flat Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
  • Meer

Superlink Optical Fiber Patch Cord SC LC 2 m 3 m.

US$0,1-0,5 / Pcs
(FOB-prijs)
1 Pcs (MOQ)
  • Toepassing : Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic Cable
  • Cover Materiaal : PVC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Conductor Type : Solid
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS,CCC
  • Verpakking : Ploybag
  • Meer

SC/PC-LC/PC glasvezel patchkabel, dubbelzijdig mm OM3 LSZH 1 m. Aqua

US$0,25-0,4 / Stuk
(FOB-prijs)
5 Stukken (MOQ)
  • Transmissie Medium : Multimode
  • Aantal Cores : Multi-Core
  • Ferrule endface : PC (UPC)
  • Vorm : Circulaire
  • Fabricageproces : Injection Molding
  • Toepassing : Netwerk Apparatuur
  • Meer

LC-LC Multimode Duplex OM3 Fiber Optic Patch Cord

US$0,2-15,00 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Kern : Double Core
  • Meer

Om4 LC-LC Multimode Duplex 10 g glasvezel patchkabel

US$0,1 / Stuk
(FOB-prijs)
50 Stukken (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Kern : Multicore
  • Meer
Laten Zien: 10 30 50
Heb je niet gevonden wat je zoekt?

Eenvoudige Sourcing

Plaats sourcingverzoeken en ontvang snel offertes.