lc-glasvezelkabel

producten gevonden van vertrouwde fabrikanten en groothandelaren

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde
Multi-mode Fiber
LC
Ronde Wire
100N <1000N
Multicore

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde
Single-mode Fiber
Ronde Wire
<100N
Multicore
RoHS,CE

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde
Single-mode Fiber
Ronde Wire
100N <1000N
Single Core
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Geïntegreerde Bedrading
RoHS
Nieuw
Carton
Customized
Shuanglin/OEM

Favorieten

Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
Multi-mode Fiber
Ronde Wire
> 10000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
Single Core
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde
Multi-mode Fiber
Ronde Wire
<100N
Multicore
RoHS,CE

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
Multicore
CE
OEM

Favorieten

Verbinding
RoHS,CE,ISO9001
PE Bag+Carton
RoHS
HNK or OEM
Shenzhen, China

Favorieten

Rechthoekige
Netwerk Apparatuur
Laser
OEM
Carton Package
SC LC ST FC E2000 and others

Favorieten

Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
Single-mode Fiber
LC
Ronde Wire
1000N <10000N
Double Core

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
Multicore
CE
OEM

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
LC
Ronde Wire
> 10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde
Single-mode Fiber
LC
Ronde Wire
100N <1000N
Single Core

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
Single Core
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
Ronde Wire
Single Core
RoHS,CE,ISO9001
PE Bag Packed for Each Piece

Favorieten

Verbinding,Geneeskunde
Multi-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001,CCC

Favorieten

Single-Mode
SC
Single-Core
PC (UPC)
Circulaire
Netwerk Apparatuur

Favorieten

Verbinding,Sensor
Single-mode Fiber
LC
Ronde Wire
> 10000N
Single Core

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
LC
Ronde Wire
Double Core
ISO9001

Favorieten

Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel
Koper
PVC
Cat 6
Ronde Wire
Solid

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
Ronde Wire
> 10000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001,CCC

Favorieten

Single-Mode
SC
Single-Core
Strip
Gegoten
1PCS/Bag

Favorieten

Geïntegreerde Bedrading
CE,RoHS
Nieuw
PE Bag or Blister Packing
1m 2m 3m
Gcabling

Favorieten

Multi-Core
Netwerk Apparatuur
Single Pack
CE, RoHS, SGS
KOC
Made in China

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Single Core
RoHS,CE,ISO9001
PE Bag +Carton
RoHS

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
100N <1000N
Single Core

Favorieten

Single-Mode
SC
Single-Core
PC (UPC)
Rechthoekige
Gegoten

Favorieten

Geïntegreerde Bedrading
CE,ISO,RoHS
Nieuw
1PC/Bag
0.05kg/pc
UTOPTEK

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC-SC
Ronde Wire
1000N <10000N
Double Core
Heb je niet gevonden wat je zoekt?

Eenvoudige Sourcing

Plaats sourcingverzoeken en ontvang snel offertes.
Bedrijfskenmerken
Type Lid
Provincie & Regio