Startpagina Elektrotechniek & Elektronica's Optische Vezels & Kabel glasvezelkabel voor gebruik binnenshuis 2024 Productlijst

glasvezelkabel voor gebruik binnenshuis

producten gevonden van vertrouwde fabrikanten en groothandelaren

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Flat Wire
100N <1000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
> 10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
100N <1000N
Multicore
RoHS,ISO9001
Single Pack
CE, RoSH, SGS

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore
ISO9001

Favorieten

Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
100N <1000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
> 10000N
Single Core
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
OEM
Wooden Drum

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Flat Wire
100N <1000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
Flat Wire
100N <1000N
Multicore
CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Flat Wire
100N <1000N
Single Core
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
100N <1000N
Multicore
RoHS,ISO9001
Single Pack
CE, RoSH, SGS

Favorieten

Verbinding
100N <1000N
Multicore
RoHS,ISO9001
Single Pack
CE, RoSH, SGS

Favorieten

Verbinding
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001
OEM

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001
OEM

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
Ronde Wire
100N <1000N
RoHS,CE,ISO9001
Gorelink Bag

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Ronde Wire
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
Wooden Drum Iron-Wooden Drum with Fumigated or Not

Favorieten

Verbinding
Ronde Wire
100N <1000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
OEM

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Flat Wire
> 10000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
SC
Ronde Wire
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
SC
Ronde Wire
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001

Favorieten

telecommunicatieverbinding
Ronde Wire
PE
gestrande
ISO9001
Staal

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
Flat Wire
100N <1000N
Multicore
RoHS,CE,ISO9001,CCC

Favorieten

Verbinding
Ronde Wire
1000N <10000N
RoHS,CE,ISO9001
Wooden Drum or Carton
ASU 4B1.3 6B1.3 12B1.3

Favorieten

Verbinding
Multi-mode Fiber
SC
Ronde Wire
1000N <10000N
RoHS,CE

Favorieten

Verbinding
ISO9001
OEM
Wooden Drum
2.0mm*3.0mm
China

Favorieten

Verbinding,Sensor
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
1000N <10000N
Multicore

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC
Ronde Wire
<100N
Single Core

Favorieten

Verbinding
Ronde Wire
> 10000N
RoHS,CE,ISO9001
Plywood Drum/Carton/Pallet/OEM
G652/G652D/G657A1/G657A2/625

Favorieten

Coaxiale kabel,RF-kabel
PE
Ronde Wire
CE,ISO,RoHS,VDE
Drum/Carton
Drum/Carton

Favorieten

Verbinding
Single-mode Fiber
SC-SC
Flat Wire
> 10000N
Multicore
Heb je niet gevonden wat je zoekt?

Eenvoudige Sourcing

Plaats sourcingverzoeken en ontvang snel offertes.