Startpagina Elektrotechniek & Elektronica's Optische Vezels & Kabel gewapende glasvezelkabel voor buiten 2023 Productlijst
gewapende glasvezelkabel voor buiten 12,294 producten gevonden van 945

gewapende glasvezelkabel voor buiten

fabrikanten & leveranciers

GYTC8S Figuur 8 Waterproof buitenluchtbuis Zelfdragend Centraal los/Unitube 2 6 Prijs van 12 24-core Armored optische/optische glasvezelkabel

US$0,12-0,35 / Meter
(FOB-prijs)
1.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001,CCC
  • Merk : OEM
  • Verpakking : Drum
  • Handelsmerk : NECERO/OEM
  • Meer

Optische glasvezel 12-core LC/UPC-LC/UPC-patch voor armorevezel voor buiten Snoerkabel

US$6,00-8,5 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Kern : Multicore
  • Meer

Geschikt voor patchkabel voor gebruik buitenshuis, Corning Optitap Hoptic SC/APC H-connector IP65 IP67 waterdichte Ftta/FTTH gearmoreerde Cpri-kabel glasvezel/optische patchcord

1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Certificaat : RoHS,ISO9001
  • Verpakking : Individual Packing
  • Standaard : ROHS
  • Handelsmerk : DYS or OEM
  • Oorsprong : Shenzhen, China
  • Meer

Armored 1-288core glasvezelkabel voor buiten

US$0,1-10,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Certificaat : RoHS,ISO9001
  • Merk : OEM
  • Verpakking : Wooden Drums or Customized
  • Meer

De enige Optische Kabel gyta-g van de Vezel van de Wijze 6f Openlucht Gepantserde

US$2,00 / Meter
(FOB-prijs)
3.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS,ISO9001
  • Meer

GYTS-glasvezelkabel voor Direct Burial Armored-buitengebruik

US$2,1-4,5 / Meter
(FOB-prijs)
100 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Verpakking : 4/5km Per Reel, Wood Drum External
  • Standaard : CE, FCC, RoHS
  • Handelsmerk : DAYTAI
  • Meer

2F-glasvezelkabel voor gebruik buitenshuis met Armoriden

US$0,32-0,38 / Meter
(FOB-prijs)
1.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Kern : Double Core
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Meer

Afbeelding 8 Outdoor Single Mode 9/125 gegolfde stalen tape gearmoreerd Glasvezelkabel Gyxtc8s-glasvezelkabel

US$0,01 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
  • Verpakking : Wooden Drums or Customized
  • Standaard : un-armoure, aramid yarn strength member
  • Meer

Gevlochten losse buis gearmoreerde kabel voor gebruik buitenshuis glasvezelkabel

US$2,8-5,6 / Meter
(FOB-prijs)
2.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001,VDE
  • Verpakking : Wooden Drum
  • Meer

GYXTW Armored-glasvezelkabel voor buiten

US$0,2-0,25 / Meter
(FOB-prijs)
2.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Merk : OEM
  • Verpakking : Wooden Package
  • Standaard : 73*73*85cm
  • Meer

GYTA-glasvezelkabel voor ondergrondse Armoriden buiten met losse buis

US$0,1-200,00 / m
(FOB-prijs)
1.000 m (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : SC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Kern : Multicore
  • Meer

HFBR g657a2 vezeloptic patchkabel, enkelvoudig, gepantserd, direct begrafenis glasvezelkabel voor gebruik buitenshuis

US$0,25-0,3 / Meter
(FOB-prijs)
1.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001,VDE
  • Meer

No-Metallic/No-Armored glasvezelkabel voor buiten met 2-144 kernen en singlemode glasvezelkabel GYFTY

US$0,22-1,48 / Meter
(FOB-prijs)
1.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Geneeskunde
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS,ISO9001
  • Merk : OEM
  • Meer

Zelfdragende, Armored Outdoor Duct-kabel met één mantel, 2-aderige optische kabel Glasvezelkabel

US$0,15-1,00 / Meter
(FOB-prijs)
10.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Multi-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Meer

Gevlochten stalen gearmoreerde glasvezelkabel voor buiten

US$0,2-0,8 / Meter
(FOB-prijs)
2.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001,VDE,CCC
  • Verpakking : Wooden Drum Iron-Wooden Drum with Fumigated or Not
  • Meer

Glasvezelkabel voor gebruik buitenshuis Unitube lichtarmored losse glasvezelkabel

20.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : CE,ISO9001
  • Meer

De openlucht Gepantserde Kabels van het Flard van de Vezel Optische met Schakelaars LC

US$0,5-3,5 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Kunst,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : FC
  • Materiaal Vorm : Flat Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Kern : Double Core
  • Meer

Fabrieksprijs optische glasvezelkabel GYXTW Unitube gearmoreerde optische kabel Losse buis buiten

US$0,1-1,00 / Meter
(FOB-prijs)
30.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : MTRJ
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Kern : Single Core
  • Meer

GYXTW53 Outdoor G652D optische fabrieksprijs gearmoreerde glasvezelkabel

US$0,51 / Meter
(FOB-prijs)
1.000 Meters (MOQ)
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : 1km/Roll
  • Standaard : 3.0x2.0mm
  • Handelsmerk : VICHIN
  • Oorsprong : China
  • Meer

Gdts Outdoor Single-Mode RV 2.5*2mm-Power Armored glasvezelkabel

US$0,3-9,9 / Meter
(FOB-prijs)
1.000 Meters (MOQ)
  • Bedrading Devices : ODF
  • Certificaat : CE,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : 1 PCS /Box
  • Handelsmerk : Melontel
  • Oorsprong : China
  • Meer
  • China Supplier - Diamond Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    5.0
    Ningbo Meilan Communication Equipment Co., Ltd.
    • China Supplier - Diamond Member Diamant Lid
    • Audited SuppliersGecontroleerde Leverancier
    • Zhejiang, China
    • Fabrikant/fabriek & Handelsonderneming

    • ISO 9001, ISO 14001, ISO 14000, ISO 20000, IATF16949, HSE, ISO 14064, QC 080000, GMP, BSCI, BRC, SA 8000, QHSE, HACCP, BS 25999-2, ISO 13485, EICC, ANSI/ESD, SEDEX, ISO 22000, AIB, WRAP, GAP, ASME, ISO 29001, BREEAM, HQE, SHE Audits, IFS, QSR, ISO 50001, LEED, PAS 28000, FSC, ISO 10012

China voeding ADSS GYFTY optische kabel voor buiten met niet-metalen sterkte Lid niet-Armored glasvezelkabel Nice Prijs per km

US$0,1-5,00 / Meter
(FOB-prijs)
5 Meters (MOQ)
  • Type : Geïsoleerde
  • Conductor Type : Stranded
  • Isolatiemateriaal : PE
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Certificaat : ISO9001,CE,RoHS
  • Verpakking : Wooden Drums or as Your Request
  • Meer

2/4/6/12-core niet-Armored Uni-Tube Sing Mode glasvezelkabel voor buiten

US$1,4-32,00 / Stuk
(FOB-prijs)
1 Stuk (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding,Sensor,Geneeskunde,Sonde
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Kern : Double Core
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Meer

GYTC8S Zelfondersteunend Afbeelding 8 G652D Single Mode Armored voor buiten 6 Kern Luchtglasvezelkabel 1 km Prijs

100 Rollen (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : SC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Meer

Glasvezelkabel voor buitengebruik met gepantserde en dubbele mantel GYTY53

US$0,01-5,00 / Meter
(FOB-prijs)
1 Meter (MOQ)
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Flat Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : > 10000N
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Merk : OEM
  • Meer

GYTS SM 9/125 Armored glasvezelkabel voor buiten

US$0,2 / Meter
(FOB-prijs)
2.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Fiber Optic Cable
  • Conductor Material : Plastic
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Conductor Type : Gestrande
  • Certificaat : ISO,RoHS
  • Verpakking : Individual Box or According to Customer's Request
  • Meer

144-core buitenmode niet-metallic niet-gearmoreerde donkere glasvezeloptiek Kabel GYFTY

US$0,1-10,00 / Meter
(FOB-prijs)
3.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : SC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Kern : Multicore
  • Meer

Ftta waterdichte kabel voor gebruik buitenshuis Rru RRH Cpri Armored-kabel Glasvezelkabel/optische patchkabel met NSN-aansluiting voor opstarten/ODVA/Odlc/Fullaxs

US$1,5-25,00 / Stuk
(FOB-prijs)
100 Stukken (MOQ)
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : 1set/Bag
  • Handelsmerk : ANGNET/OEM
  • Oorsprong : Shenzhen Guangdong China
  • Gs-Code : 8544700000
  • Meer

Glasvezelkabel voor buitengebruik netwerkkabel Direct begraven Double Armored Glasvezelkabel-GYTA53 2-288-core connector

US$0,38-0,4 / Meter
(FOB-prijs)
10.000 Meters (MOQ)
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS,CE,ISO9001
  • Merk : OEM
  • Meer

Gcabling 24 36 48 94 144 Core Single Mode SM Gepantserde GYTS-kabel voor buitengebruik met glasvezelkabel

US$0,42-0,52 / Meter
(FOB-prijs)
10.000 Meters (MOQ)
  • Bedrading Devices : Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat : CE,ISO,RoHS
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : 3km or 4km /Reel Drum
  • Standaard : 24core 36core 48core 96core 144core
  • Handelsmerk : Gcabling
  • Meer

GYXTW SM 9/125 Armored glasvezelkabel voor gebruik buitenshuis

US$0,2-0,3 / Stuk
(FOB-prijs)
1.000 Stukken (MOQ)
  • Type : Optical Fiber verdeelkast
  • Bedrading Devices : Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat : CE,ISO
  • Conditie : Nieuw
  • Verpakking : Wooden Drum
  • Standaard : 80kg/KM
  • Meer
Laten Zien: 10 30 50
Heb je niet gevonden wat je zoekt?

Eenvoudige Sourcing

Plaats sourcingverzoeken en ontvang snel offertes.