Totaal 10371 producten van ongeveer 414

optische transceiver module

fabrikanten en leveranciers
Pagina 1/346

De Jeneverbes Mikrotik Compatibele 40g Qsfp+ van Cisco Huawei van de Fabriek van China Lr4 10km 1310nm 2 LC Dom Ddm van de Schakelaar SMF de Optische Module van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 98.0-120.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

Cisco 20km 1.25g10g SFP Optische Zendontvanger, de Enige Dubbele SFP van de Wijze Bidi Module van de Zendontvanger van de Vezel Optische

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

Compatibel systeem sff-8431 IEEE 802.3ae-2002 10gbase-Lr van Cisco sFP-10g-Lr SFP+ 1310nm 10km DuplexDom Ddm van LC Dfb SMF Optische Fabrikant van de Module van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-14.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

IBM - de compatibele 10g Optische Module van de Zendontvanger van SR met DuplexSchakelaar LC

Referentie FOB Prijs: US $ 6.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

Video SFP Enige Rx SDI 1-vezel SFP Optische Zendontvanger; 3G/12g, 24G de Module van de Ontvanger;

Referentie FOB Prijs: US $ 50.12-63.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: by Plastic Box
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    GYSUNTEC TECHNOLOGY CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

Module van sFP-10g-SR SFP van de Zendontvanger van Cisco de Compatibele Optische 10g 850nm 300m

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Vast
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Handelsmerk: YDA
  • Oorsprong: Ningbo
  • Productiecapaciteit: 2 000 PCS Per Month

De Klasse C+/C++ SFP 1270/1330nm van Olt van Gpon de Optische Module van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton Box
  • Standaard: Brand New
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: Wuhan, China

SFP Optische MultiWijze 850nm 2km van de Module van de Zendontvanger (phf-8524-1LS)

Referentie FOB Prijs: US $ 9.5-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Unit Packge Size: 374*232*82mm
  • Standaard: CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
  • Handelsmerk: PHYNAM

1.25gbps SFP de Dubbele Optische Module van de Zendontvanger van de Vezel Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton with Pallets
  • Standaard: LC

10g DWDM SFP+ CH17-CH61 80km de Optische Module van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 50.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: SFP-1G-BXU-10

SFP van Gigabit de Optische Module van Sc 20km Bidi SFP van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 14.8-15.9 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: SM

Optische Vezel Bidi SFP+ Tx1490mm Rx1550nm 80km Module van de Zendontvanger van de Vezel de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-99.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Draadloze
  • Support Network: GSM
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

Optische Vezel 1310nm 20km Dom Zendontvanger 155m van Ethernet SFP Module Compatibel met Cisco

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: 10PCS/PVC 100PCS/Carton
  • Standaard: 0.03KG

De snelle Optische Modules Dulplex 1330nm 20km LC van de Zendontvanger van Ethenet Cisco Compatibele SFP 10g SFP+

Referentie FOB Prijs: US $ 11.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic, Carton

SFP28 25g DWDM SFP 10km CH34 1550.12nm Optische Module van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 200.0-500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: LW-SFP28-D10

1.25g SFP 1310nm Module van de Zendontvanger LC van 20 Km de Duplex Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: ODF
  • Certificaat: CE,ISO
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Blister Box
  • Standaard: 1.25G 20km

Optische Zendontvanger SFP Bidi 1310nm 1550nm Optische SFP van de Vezel Module 60km

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Vast
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Handelsmerk: YDA
  • Oorsprong: Ningbo
  • Productiecapaciteit: 2 000 PCS Per Month

Sc 3km de 1550nm Optische Zendontvanger Gigabit Ethernet van Bidi SMF1.25g van de Module

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw

module van de Zendontvanger Rx1490mn van 1.25g Bidi SFP Tx1310mn de Optische Compatibel met Huawei Zte

Referentie FOB Prijs: US $ 21.0-22.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Factory Standard Packing or OEM
  • Standaard: 10 PCS/PLASTIC
  • Handelsmerk: OPTFOCUS/CUSTOM LOGO
  • Oorsprong: China

100GB/S Qsfp28 Lr4 10km Optische Optische Module van de Vezel van de Zendontvanger 100gbase-Lr4

Referentie FOB Prijs: US $ 400.0-1700.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton
  • Standaard: 100G BASE-LR4 QSFP28

1.25g kies Wijze 1310nm Sc 20km Optische uit SFP van de Zendontvanger Module

MOQ: 1 Piece
  • Type: Fiber Transceiver
  • Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Verpakking: Carton Package
  • Standaard: SC LC and others
  • Handelsmerk: DYS /OEM

Professionele SFP van de Zendontvanger van de Fabrikant Optische 10g Module Dulplex 1330nm 10km LC

Referentie FOB Prijs: US $ 11.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic, Carton

Hy1521/Hy2521 650nm Optische Modules van de Zendontvanger

MOQ: 10 Even
  • Gebruik: Server
  • Type: Vast
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Vacuum Packing
  • Standaard: Used in pairs

LC schakelaar 80km SFP Bidi van de Zendontvanger van de Vezel Optische Module 1.25g

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Vast
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: PE Bag/Blister Box, Carton
  • Handelsmerk: YDA
  • Oorsprong: Ningbo
  • Productiecapaciteit: 2 000 PCS Per Month

Van het de module draadloze netwerk van CISCO de Nieuwe Originele Optische Modules x2-10gb-LR van de Zendontvanger QSFP Compatibele

Referentie FOB Prijs: US $ 220.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Type: Optical Fiber verdeelkast
  • Certificaat: CE
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Original
  • Standaard: 3.5 in x 7.2 in x 1.3 in
  • Handelsmerk: CISCO
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    HELPYOU GROUP CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

1.25g 80 Module GLC-Zx-Sm van de Zendontvanger van Km SFP de Optische Compatibel met Cisco

Referentie FOB Prijs: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Type: Draadloze
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Plastic, Carton

1-vezel SFP Optische Zendontvanger 20 de Module van de Zender van Km BR-SDI

Referentie FOB Prijs: US $ 50.12-63.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: by Plastic Box
  • China Supplier - Gold Member

    Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

    Audited Suppliers

    Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten

    GYSUNTEC TECHNOLOGY CO., LTD.
  • provincie: Guangdong, China

10gbase-Zr SFP+ 1550nm 120km Optische Module van de 1.25gSFP Zx Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
  • Certificaat: CE,RoHS
  • Conditie: Nieuw
  • Verpakking: Carton Box
  • Standaard: Brand New
  • Handelsmerk: OEM
  • Oorsprong: Wuhan, China

10g optische Zendontvanger 1020km van de Module Optische Module XFP

Referentie FOB Prijs: US $ 30.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Vast
  • Support Network: Ethernet
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS,GS
  • Conditie: Nieuw

De optische Dubbele Vezel LC 300m van de Vezel 10g SFP+ Module van de Zendontvanger van SR de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-99.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
  • Gebruik: Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoon,Laptop
  • Type: Draadloze
  • Support Network: GSM
  • Informatie inhoud: Gegevens
  • Certificaat: CE,ISO,RoHS
  • Conditie: Nieuw
Tonen: 10 30 50
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Transceiver Module fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als sfp, sfp -module and optische transceiver. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.